Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Yerel basında bugün

HaberlerSakarya
09.12, 12/03/2013
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Yerel basında bugün
12 Mart Salı günü bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Halk: "Dördüncüsü İlimizde Kuruluyor"

İlimizde kurulmasına karar verilen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen Bilim Merkezi için bir adım daha atıldı. Mülkiyeti Serdivan Belediyesi'ne ait olan arazi, Bilim Merkezi yapılması için Büyükşehir Belediyesi'ne devredildi.

Adapostası: "Santral Raporu Onaylanmadı"

Söğütlü'de kurulması düşünülen Doğalgaz Santrali'nin ÇED raporu onaylandı haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Çevre İl Müdürlüğü firma tarafından hazırlanan raporu Bakanlığa gönderdi. Bakanlık ise itirazlarla birlikte raporu önümüzdeki aylarda görüşecek.

Sakarya Yenihaber: " Otokar'da Grev Kapıda"

Türk Metal ve Türk Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri tıkandı. MESS'in önerdiği yüzde 4,6'lık teklif kabul edilmeyince uyuşmazlık tutanağı tutuldu.

Yeni Sakarya: "Hedef Karaköy ve Çamyolu"


Romanlar Derneği Başkanı Orhan Tanyel, Sapanca'da yapılmak istenen kentsel dönüşüme tepkili olduklarını söylerken, "Erenler için de tedirginiz. Ayrıca sırada Karaköy ve Çamyolu mahalleleri olduğunu biliyoruz" dedi.

Bizim Sakarya: "Düello Erken Başladı!"

MHP İl Başkanı Levent Bülbül'ün "Muhalefetin alasını yapacağız. AKP'nin, insanları nasıl uyuttuğunu herkese anlatacağız" sözlerine AKP İl Başkanı Uncuoğlu'ndan sert cevap geldi.

Sakarya Yenigün: "Skandal Formül 'İhbar' Kabul Edildi"


Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, gazetemizde dün gündeme getirdiğimiz 10 kilo etten, 20 kilo köfte ve döner üretimi ile ilgili haberimiz üzerine harekete geçti. Konuyu 'ihbar' kabul eden müdürlük, bu tip firmalara yönelik denetimlerini arttırdı.
 
 
Bu haber 2255 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER