Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
26 kişilik dev kadromuzla web sitesi değil memnuniyet satıyoruz.
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Üstün'den Birlik Vakfı Sakarya Şubesi'ne ziyaret

HaberlerSakarya
13.20, 18/10/2016
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Üstün'den Birlik Vakfı Sakarya Şubesi'ne ziyaret
Birlik Vakfı Sakarya Şubesi ziyaretinde konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Şehrimiz için önemli projeler hazırladığını bildiğimiz Birlik Vakfının çalışmalarını çok olumlu buluyoruz.” ifadelerini kullanarak Başkan Kubat ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Birlik Vakfı Sakarya Şube Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Birlik Vakfı Sakarya Şube faaliyetlerinin yanı sıra şehre yapılması planlanan yatırımlar konuşuldu.

Birlik Vakfı’nın olumlu çalışmalar içerisinde olduğunu belirten Milletvekili Üstün, “Meclis Başkanımızın Kurucular Kurulu Başkanı olduğu Birlik Vakfı, hepimizin yakından takip ettiği ve Türkiye çapında faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları arasında kendini kanıtlamış bir vakıftır. Milli Türk Talebe Birliği’ni de dahil ettiğimizde vakfın 100 yıllık bir kurum olduğunu görebiliyoruz. Sakarya’da da geçtiğimiz yıl içerisinde Prof. Dr. Cemalettin Kubat hocamızın başkanlığında yeniden ayağa kaldırıldı. Şehrimiz için önemli projeler hazırladığını bildiğimiz Birlik Vakfının çalışmalarını çok olumlu buluyoruz.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Kubat ise, “Sayın Milletvekilimize vakfımız hakkındaki güzel düşüncelerinden ve bizlere desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Vakfımız Sakarya’ya hizmet etmek için alanında yaptığı çalışmaları sürdürmektedir. Şehrimizin en büyük eksiklerinden biri olan ikinci üniversite meselesinin en yakın zamanda çözüme kavuşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sakarya Milletvekillerimizin de Ankara’da bu konudaki gayretlerini ilgiyle takip ediyoruz. Milletvekillerimizle, Belediye Başkanımızla ortak hareket edip bu sorunu ortadan kaldıracağız.” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, ikinci üniversite meselesinin takipçisi olduklarını belirterek Birlik Vakfı Sakarya Şube Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat ve ekibine başarılar diledi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 567 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER