Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

SP'li Yıldırım: Bir Damla Kan, Bir Can Demektir

HaberlerSakarya
13.38, 21/03/2009
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
SP'li Yıldırım: Bir Damla Kan, Bir Can Demektir
Türk Kızılay'ı tarafından Adapazarı’nda yapılan kan bağışı kampanyasına SP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım kan bağışında bulunarak destek verdi.

Kan bağışı kampanyası öncesinde konuşan Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım, ""Bir damla kan, bir can demektir." Biz  ‘Bir damla petrol bir damla kandan daha kıymetlidir’ diyen kapitalist sisteminin neferlerinden memleketi kurtarmaya geliyoruz" dedi.

Ayrıca Yıldırım "İnsanın başına önemli bir olay gelmeyince kan bağışının ne denli önemli olduğunu anlayamıyor. Oysaki kan bağışının öneminin başımıza bir şey gelmeden de farkında olmalıyız. İşte bu tür kampanyalara destek vermek önceden alınan çok önemli bir tedbirdir." dedi.

Kan bağışlamanın hayırlı bir iş olduğunu belirten Yıldırım, kaynağı sadece insan olan ve başka bir yolla temini mümkün olamayan kan ihtiyacını karşılamanın yolu gönüllü bağışlardan geçmekte olduğunu söyledi.

İnsan yaşamının temel kaynağı olan kanı temin etmek için de bağış bilincinin gelişmesi gerektiğini ifade eden Başkan Adayı YILDIRIM, "Kan insan hayatında çok önemli bir unsurdur. Dolayısıyla zaman zaman Kızılay'ın yapmış olduğu kan bağışı kampanyasına bağışta bulunuyorum. Herhangi bir sağlık problemi olmayan tüm insanlarımız, Kızılay'ın başlatmış olduğu kan kampanyasına katılarak katkı sağlamalıdır. Adapazarı halkını Kızılay'a destek vermeye çağırıyorum" dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 5978 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER