Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
26 kişilik dev kadromuzla web sitesi değil memnuniyet satıyoruz.
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Serdivan Çocuk Akademisi yeni döneme 'merhaba' dedi

HaberlerSakarya
17.25, 18/10/2016
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
Serdivan Çocuk Akademisi yeni döneme 'merhaba' dedi

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz dönemlerde öğrencilerin yanı sıra velilerin de büyük beğenisi alan Çocuk Akademisi, yeni uygulamaları ve içerikleriyle 2016 güz dönemi eğitimlerine başladı. 2 hafta süren başvurular sonunda yaklaşık 500 öğrenci kulüplere kaydedildi.

Yeni Dönemde Yeni Etkinlikler

Eğitim kadrosunu ve kulüp etkinliklerini zenginleştirerek yeni döneme merhaba dediklerini ifade eden Serdivan Çocuk Akademisi yetkilileri; 2, 3, 4, 5 ve 6. sınıftaki öğrencilerin, bu dönem de karikatür, akıl küpü, âdâb-ı muaşeret, zeka oyunları, görsel sanatlar ve geleneksel sanatlar gibi derslerle buluşacaklarını belirttiler.

İnteraktif Eğitim

Eğitim noktasında farklı ve interaktif metotlarla hareket ettiklerini belirten yetkililer, çocukların zekâ oyunları ve geleneksel sanatlar alanında bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri için bu dönem akıl küpü ve karikatür sınıflarının açıldığını bildirdiler.

Serdivan Çocuk Akademisi’nde kulüp çalışmalarının yanı sıra çocukların okul derslerine de yardımcı olunacağı ifade edildi. 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 385 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER