Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb E-Ticaret Siteleri
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

SATSO'dan TÜMSAİD'a "hayırlı olsun" ziyareti

HaberlerSakarya
14.05, 13/10/2016
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
SATSO'dan TÜMSAİD'a
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci, Yönetim kurulu üyeleri Nadir Öztürk ve Emrullah Terzioğlu ile birlikte, TÜMSİAD Başkanlığına seçilen Ahmet Ölmez ve Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yeni yönetimine başarılar dileyen SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, iş dünyasının kararlı çalışmaları ile Sakarya'nın hedeflerine ulaşacağına olan inancını paylaştı. Kösemusul, "15 Temmuz'daki nöbet ruhunu kaybetmeden her gün daha fazla çalışmalıyız. Sakarya'mız, hep birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, her alanda gelişecek, inşallah milli üretim ve otomotiv şehri, Türkiye'nin lokomotif şehri olacak. Hep birlikteyiz. TÜMSİAD camiasına başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ise hep birlikte Sakarya iş dünyasının gelişimi ve yeni yatırımların yapılması konusunda Ticaret ve Sanayi Odamızla birlikte ortak çalışma içerisinde olacaklarını belirterek, ziyaretlerinden dolayı SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetimine teşekkür etti.

Ziyarete; TÜMSİAD Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Serkan Kayınoğlu, Zekeriya Derman, Naim Yener, İsa Aydoğan, Yönetim kurulu Üyeleri Berat Şirinat, Şakir Ahmet Terzioğlu, Komisyon Başkanı Enis Haşim Tekin ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş katıldı.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 417 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER