Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Acil Kataloğa İhtiyacınız Varsa Çözüm Proweb'de
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

SAMEK Kursları Başlıyor

HaberlerSakarya
15.20, 11/09/2012
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
SAMEK Kursları Başlıyor
Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda yeni dönem kayıtları 12 Eylül Çarşamba günü başlıyor.

48 branşta eğitim verilecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 13 ayrı merkezde açılan SAMEK kurslarında yeni dönem başlıyor.  Yeni dönem kayıtları 12 – 23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kurslarda; güzel sanatlar,  geleneksel sanatlar, el sanatları, müzik, dil, diksiyon ve bilgisayar eğitimleri başlığı altında, 48 branşta eğitim verilecek.
Kaydınızı yaptırın

SAMEK 2012–2013 öğretim yılı kayıtları 12 Eylül ile 23 Eylül tarihleri arasında www.sakarya.bel.tr  adresinden yapılacak. Kayıt başvurusu yapmış olanlar, 12–23 Eylül tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde; nüfus cüzdanı ve öğrenim belgesi fotokopilerini başvuru yaptırdıkları kurs merkezine teslim ederek kesin kayıtlarını yaptıracaklar. İnternetten yedek kayıt yaptıranlar ise; 24, 25, 26 Eylül tarihlerinde; nüfus cüzdanı ve öğrenim belgesi fotokopileri ile kurs merkezlerine gelerek boş kalan kontenjanlara kayıt yaptırabilecekler. Kurslar, 1 Ekim 2012 tarihinden itibaren başlayacak. Bu yıl kurslar Karaman SAMEK’in de hizmete girmesiyle 13 merkeze,  İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Filografi, Keçe İşi ve Vitray branşlarının da eklenmesiyle 48 branşa ulaştı.  Kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, 444 40 54 (3114 – 3434) no’lu telefonları arayabilirler.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 14382 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER