Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
haber@sakaryarehberim.com
 
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Sakarya Köprüsü'ne çıkıp ölüme böyle atladı!

HaberlerSakarya
16.03, 02/03/2012
BGB Yapı İnşaat - Cellubor
Sakarya Köprüsü'ne çıkıp ölüme böyle atladı!
Bu bir tanıtımdır.
Erenler'de, genç bir kadın, ailesinin ve güvenlik güçlerinin gözleri önünde köprüden Sakarya Nehri'nin azgın sularına atladı. Ailesinin ve güvenlik güçlerinin tüm ikna çabalarına rağmen suya atlayan kadının bir süre sonra nehirde kaybolduğu görüldü.

Genç kadın bir türlü ikna olmadı


Erenler, D-100 Karayolu üzerinde bulunan Sakarya Köprüsü'ne çıkan Nermin Korkmaz (32) isimli kadın intihar girişiminde bulundu. Saat 15.26 sırasında köprü üzerine çıkan genç kadın ile polis arasında ikna görüşmeleri başladı. Polisin olay yerine itfaiye ve 112 Acil Servis ambulansı çağırdığı olay sırasında, genç kadın bir türlü ikna olmadı.

'Ben kimseye kahpelik yapmadım"

Olay yerinde bulunan polis telsizle 155 Polis Haber Merkezi'nden psikolog desteği istedi. Polisin haber vermesi üzerine genç kadının ailesi olay yerine geldi. Genç kadının babası köprü üzerine gelerek 'Sen nasıl böyle bir şey yaparsın kızım' dediği anda, Nermin Korkmaz 'Ben kimseye kahpelik yapmadım" diyerek itfaiye, sağlık ekiplerinin yanı sıra meraklı kalabalığın meraklı bakışları altında kendini Sakarya Köprüsü'nden aşağıya attı.

Gözden kayboldu

Nehrin soğuk ve bulanık sularında bir kaç dakika gözüken Korkmaz, daha sonra gözlerden kayboldu. Sakarya Nehri'nin azgın sularında kaybolan Korkmaz'ı hayatta iken bulmak isteyen itfaiye ekipleri nehir kenarında çaba sarf etti.

Babası baygınlık geçirdi


Sivil Savunma ve Arama Kurtarma Birliği'nden yardım isteyen polis nehir çevresinde önlem aldı. Olay sonrasında talihsiz kadının ailesi sinir krizleri geçirirken, kızlarının suda yapılan arama çalışmalarına katıldı. Genç kadının babası arama çalışmaları esnasında baygınlık geçirirken, 112 ekipleri acılı babaya müdahale etti.

Bir çocuğu olduğu öğrenildi

Nermin Korkmaz'ın Söğütlü'de bulunan Şen Piliç Fabrikası'nda bugün işten ayrıldığı, eşinden boşandığı, bir çocuk annesi olduğu öğrenildi.

Çalışmalar sürüyor

Sakarya Nehri'ne atlayan Nermin Korkmaz'ın bulunması için halâ arama-kurtarma çalışmaları sürüyor.

Büyük İhmal!


Nermin Korkmaz'ın intiharında, büyük bir ihmalin olduğu konusunda herkes hemfikir!

İntihar edecek olan Korkmaz'ı kurtarmak için olay yerine gelen ekibin bu kadar fazla olmasına rağmen ve intihar edeceği bilinen birini kurtarmak adına orada bulunmalarına rağmen, neden köprünün alt kısmında değil de köprü de beklemeyi sürdürdükleri merak konusu.

Polisin bir saat boyunca ikna çabaları sürerken, köprüden atlayacak olan Korkmaz için, nehirde bir bot bile bulundurmayan ekip, neden atladıktan çok sonra botu getirdiler?

Her ihtimali düşünmek zorunda olan ekibin acaba köprüden atlamak isteyen genç kadını ikna edeceği kesin gözüyle bakılıyordu da bunun için mi hiçbir tedbir alınmadı?

Bu merak edilen soruların cevaplanması için yetkililere biran önce bu ihmalkarlığın araştırılması ile ilgili çağrıda bulunuyoruz... 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Adapazarı’nda D-100 Karayolu üzerinde Sakarya Köprüsü'ne çıkarak kendisini Sakarya Nehri'nin azgın sularına bırakan 1 çocuk annesi 32 yaşındaki Nermin Korkmaz, tüm aramalara rağmen bulunamadı. İntihar ettiği gün çalıştığı iş yerinden çıkartıldığı belirtilen Korkmaz'ın, aynı gün yakın arkadaşına da, "Ablam ben ardımda yetim bırakıyorum. Son kez sabah kokusunu aldım" diye mesaj gönderdiği ortaya çıktı.

Halen bulunamadı

Adapazarı’nda dün akşam saatlerinde D-100 Karayolu üzerinde bulunan Sakarya Köprüsü'ne çıkan Nermin Korkmaz köprünün korkuluklarında bir süre bekledi. Olay yerine gelen babası Süleyman Korkmaz'ın da çabalarına rağmen, kendisini eriyen kar sularının etkisiyle kabaran Sakarya Nehri'ne bıraktı.

Babasının, "Sen nasıl böyle bir şey yaparsın kızım" dediği anda, "Ben kimseye kahpelik yapmadım" deyip kendisini 15 metre yükseklikten suya bırakan Nermin Korkmaz, bölgede yapılan aramalara rağmen bulunamadı.

İntihar mesajları


9 yaşındaki kızına hamile olduğu sırada eşinden ayrılan ve Adapazarı'nda annesi, babası, anneannesi ve 2 kardeşiyle birlikte yaşayan Nermin Korkmaz'ın, intiharından önce reklam tanıtım organizasyon işi yapan arkadaşı Tülay Ataoğlu adlı arkadaşına mesaj gönderdiği de ortaya çıktı. Arkadaşının intiharıyla ilgili gelişmeleri anlatan Tülay Ataoğlu, onun bilinen hiçbir sorunu olmadığını belirterek şunları söyledi:

‘Tülay abla hakkını helal et’


"Daha önce benim yanımda çalışıyordu. Kış sezonunda işlerde azalma olunca fabrikada çalışmaya başlamıştı. Dün saat 01.30 gibi  ‘Tülay abla hakkını helal et’ diye mesaj attı. Aradım meşgule aldı. Sonra 'Çok kötüyüm, son mesajım' diye ikinci mesajı atınca, çalıştığı işyerini aradık. Burada işten çıkartıldığını söylediler.

Cep telefonundan yeri belirlendi


Sonra üçüncü mesaj geldi. O mesajda da ‘Ablam ben ardımda yetim bırakıyorum. Son kez sabah kokusunu aldım’ diye yazıyordu. Bunun üzerine polise haber verdik. Anne babasıyla birlikte yaşadığından ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan da yardım aldığı için polisler adresini buldu. Evine giderek babasını alıp cep telefonundan da nerede olduğu belirlendi. Sorasını biliyorsunuz".

Babadan ihmal davası

Yakınları, kameralar tarafından da saniye saniye kaydedilen intiharda, ihmal olduğu öne sürdüler. Olay sırasında genç kadının mesajlarının Emniyete bildirildiği ve olay yerinde gerekli önlemler alınmadığı öne sürüldü. Ceset arama çalışmalarına katılan baba Süleyman Korkmaz, kızının intiharında ihmal olduğunu söyleyerek, ‘Hiç kimse müdahale etmedi. Aşağıya bot konulur veya başka şey yapılırdı" dedi.

 
 
 
 
 
 
Sakarya Valisi Mustafa Büyük Sakarya Köprüsü'nde genç bir kadının intiharı ile sonuçlanan olayın kendilerini üzdüğünü ifade ederek olayın her boyutu ile incelendiğini söyledi.

"Gerekli inceleme başladı"

Sakarya Köprüsü'nde bir çocuk annesi Nermin Korkmaz'ın (32) intiharı ile sonuçlanan olayla ilgili açıklamalarda bulunan Vali Büyük; "İşin adli boyutu var. Cumhuriyet Savcılığı gerekli incelemeyi yapıyor. Ulusal medyada yer alan yayınlar üzerine gerekli inceleme başladı. İntihar toplumumuzun en büyük sıkıntılarından biri. Kamuoyuna da olumsuz bir şekilde yansıyan bu durumdan hepimiz üzüntü duyduk. Ama ne tür tedbirler alınır bu vesileyle sosyolojik olarak intihar olaylarına karşı alınacak tedbirler yanında bu tür girişimler üzerine neler yapılabilir. Bunları da değerlendireceğiz" dedi.

"Olayın her boyutu araştırılacak"

Vali Büyük, tüm ikna çalışmalarına rağmen genç kadının intiharının engellenemediğini ifade ederek, "Aslında bir müzakerecide olay yerine ulaşmıştı. Polisin bu konuda eğitimli elemanları da var ama maalesef engel olunamadı. Olayın her boyutu araştırılacak. İnşallah başka bu tür hadiselere rastlamayız. Bu gibi durumlarla karşılaşmayız" diye konuştu.
  
Sakarya Nehri'ne atlayarak kaybolan kızın babası Süleyman Korkmaz, kızının intiharında ihmal olduğunu iddia ederek, "Olay yerinde önlem alınmadı. Polisler adeta seyretti. Kızım göz göre göre ölüme gitti" dedi.

Psikolojisi bozuldu

Olay, geçen Cuma günü meydana geldi. Erenler İlçesi'nde bulunan köprüden Sakarya Nehri'ne atlayarak suda kaybolan Nermin Korkmaz'ın babası Süleyman Korkmaz, talihsiz olaydan sonra ilk kez konuştu. Acılarının büyük olduğunu ve psikolojilerinin bozulduğunu söyleyen Korkmaz, kızının intiharının ardından basında yer alan ve kulaktan dolma bilgilerle yapıldığını söylediği haberlerin acılarını artırdığını anlattı.

"Konunun üzerine daha fazla gidilmesin"

17 gün önce işten ayrıldığının yazıldığını belirten Korkmaz, şöyle konuştu: "Bunun aslı yoktur. Nermin ölümünden bir gün önce çalıştığı işyerinin doktorunda muayene oldu. Muayene olduğu reçetesini saklıyorum. 'Ben kimseye kahpelik yapmadım' diyerek köprüden atladığı da gerçeği yansıtmıyor. Kızım 9 yıl önce eşinden ayrıldığı günden beri bizim yanımızda namusuyla yaşıyor. Konunun üzerine daha fazla gidilmesin. Yazılanlar bizi son derece üzüyor. Bizi hiç kimse olayla ilgili aramadı ama herkes kulaktan dolma bilgilerle bir şeyler yazdı".

"Neden intihar ettiğine bir anlam veremiyoruz"


Kızının herkes tarafından sevilen bir kişi olduğunu vurgulayan baba Süleyman Korkmaz, sözlerine şöyle devam etti: "Kimseye bir yanlışı olmazdı. Hayat dolu, neşeli, güler yüzlü bir insandı. Bizim ile ilgili hiçbir sıkıntısı yoktu. Neden intihar ettiğine bir anlam veremiyoruz. İşyerinde bir sıkıntısı olabilir. Çünkü bunun dışında hiçbir ihtimal yok".

"Torunuma baş sağlığı dileyenlere, 'hepimizin başı sağolsun' diyor"

Kızının ölümünün ardından torunu S. Kormaz'ın annesinin ölümünü büyük bir metanetle karşıladığını gözyaşları içerisinde anlatan baba Korkmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Torunumun o halini gördükçe içim parçalanıyor. Kızım o kadar düzgün bir insandı ki, böyle bir evlat yetiştirdi. Torunuma baş sağlığı dileyenlere, hepimizin başı sağolsun diyor. O kızımın bize emaneti".

"Kızım göz göre göre ölüme gitti"

Kızının intiharında olay yerinde bulunan ekiplerin ihmali olduğunu da iddia eden baba Korkmaz, şunları söyledi; "Olay yerinde polis memurlarına biraz yaklaşmam ve konuşmam için yalvardım. Beni yaklaştırmadılar. Kızım intihar edecek biri değildi. Olay anında bir boşlukta bulundu diye tahmin ediyoruz. Sivil savunma ekipleri köprüde yoktu. İtfaiye çok geç geldi. Polis yolu bile kapatmadı. Kimse olayın ciddiyetinin farkına varamadı. Kızım göz göre göre ölüme gitti".
 
"Kızım orada köprüden atlayacağını söylerken, polisler sigara içiyordu"

"Kızımın cesedinin bulunmasının ardından orada görevli olan herkes hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Benim canım yandı, başka canlar yanmasın istiyorum. Kızım orada köprüden atlayacağını söylerken, polisler sigara içiyordu. Kimse olayın ciddiyetinin farkında değildi. Şu an acımız çok büyük. Sakarya Nehri'nin kızımı geri vermesini bekliyorum. Daha sonra yapılması gerekenleri yapacağım".

"Babam hakkını helal et. Yavrum sana emanet"

Kızının intihar etmeden bir saat önce cep telefonuna "Babam hakkını helal et. Yavrum sana emanet" diye mesaj çektiğini söyleyen Süleyman Korkmaz, şöyle konuştu: "O an çalıştığım için mesajı göremedim. Daha sonra kızımın köprüye çıktığı haberi geldiğinde mesajı fark ettim. Dediğim gibi kimse ile bir sorunu yoktu. Neden böyle bir şey yaptı, anlam veremiyorum"

Sakarya Nehri'nin biran önce kızını geri vermesini istiyor


Sakarya Valisi Mustafa Büyük ve savcılara konunun takipçisi oldukları için teşekkür eden Korkmaz, arama çalışmalarına katıldığını ve Sakarya Nehri'nin kızını biran önce geri vermesini beklediğini söyledi.
 

 
2 Mart'ta Sakarya Köprüsü'nden atlayarak intihar eden Nermin Korkmaz'ı arama çalışmalarında 13 gün geride kaldı.

Sakarya Köprüsü'nden 13 gün önce kendisini ikna etmeye çalışan polis ve akrabalarının gözleri önünde Sakarya Nehri'ne atlayan Nermin Korkmaz'ı arama çalışmaları, Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birlik Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülüyor.

Zodyak botlarla 24 saat kesintisiz devam eden arama çalışmalarına Korkmaz'ın acılı ailesi de katılıyor.
 
 
Sakarya’da, 2 Mart tarihinde Sakarya Köprüsünden atlayarak intihar eden bir kadının cesedi balıkçılar tarafından bulundu.

Sakarya Köprüsünden 2 Mart tarihinde Sakarya Nehri'ne atlayan Nermin Korkmaz’ın cesedine ulaşıldı. Sabah saat 09:00 sıralarında Sakarya Nehri'nin Küpçüler Mahallesi mevkiinde nehirde avlanan balıkçıların fark ettiği ceset, kıyıya çıkarıldı.

Baba cesedi teşhis etti

Olay yerine gelen jandarma ekipleri nehirde bulunan kadının Nermin Korkmaz olduğundan şüphelenerek Korkmaz ailesine haber verdi. Olay yerine gelen baba Süleyman Korkmaz, kızının cesedini teşhis etti. Baba Korkmaz, sinir krizleri geçirdi.

Balıkçı: "Cesedi sandalla kıyıya çıkardım"

Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Korkmaz’ın cesedi, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Korkmaz’ın intihar ettiği yerden 2,5 kilometre uzaklıkta cesedini bulan balıkçı Süleyman Ayar, “Sabah saatlerinde avlanmak için nehir kenarına gelmiştim. Bu sırada nehirde bir ceset fark ettim. Hemen sandal ile açılarak cesedi kıyıya çıkardım” dedi.

Bir çocuk annesi 32 yaşındaki Nermin Korkmaz’ın cenazesinin yarın Erenler Mezarlığı'nda toprağa verileceği kaydedildi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 73130 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Cok ama cok uzuldum kwskede yapmasaymisti hayat bu neler gecerde gider allahim onun mekanini cennet eylesin annesine kizina ablasina sabir veersin babasina
 
 
zehra ali, 30/05/2016  
 

  yazık oldu niye önlem alınamamış onu bilmiyorum.ama sakarya nehri çok pis derin ve akıntılı nermin teyzenin bulunduğu yerin suyunun debi yüksek.polisler önlem almamış ihmal var.Çocuğu varmış onada yazık kim hak edebilirki yetim kalmayı annesiz olmayı hayattaki en kötü şeydir kim bilir ne derdi vardı da attı kendini ölüm nehrine Allah Rahmet Eylesin Mekanı cennet olsun Allah ailesine ve bütün tanıdıklarına sabır versin..  
 
ahmet yılmaz, 01/08/2014  
 

  bu durumun bizim nehirde gerceklesmesine cok uzuldum allh sabır versin  
 
sedanu cankaya, 01/11/2013  
 

  bugün ahvah ediliyor ccok üzüldük yazık mekanın cennet olsun ben orda olsaydım gbi vs birssürü yazılar okudum kimi polisi sucluyor kiimi itfayeyi kimi kcan kurtarını kimi develeti.şapkayı cıkarıpıta hiç düşündünüzmü bu gencecik dünya gzüeli bir anneyi canın dan bezdirecek kadar ne olmuş ve ya yaşarken gercek dostlar nerdeymişde bu kadın dertler içinde yanlış boğulmuş asıl yaşarken.gece herkez yastığa başını koyduğunda sizler birkere düşündümü acaba.birileini suclarken lütfen elinizi vicdanınıza koyundaa başkalarını suçlayın ben sizlerden daha cok üzüldüm burda yaazanları belkide coğu tanıor ama ben tanıamdan genc kadını anlıyabiliyorum en yakınları nerde ydi bu hala nasıl geldi oturunda br düşünün bunun cevabını hahkkını kim verecek yaradın af eylesin mekanın cennet olsun  
 
gecehuznu, 29/10/2013  
 

  Allah rahmet eylesin Kimbilir ne derdi vardıda intihar etti onu bu hale getirenlerin iki yakası bi araya gelmesin genç kadın kızına rağmen intiharı seçiyorsa bilin ki derdi çok büyüktü yoksa hiç bi anne geride yavrusunu bırakacağını bile bile kendi canına kıymaz herşeye rağmen yaşama direnir, yanlız bu kadın intihar etmeden önce kızıma iyi bakın demiş bu çok önemli bi ayrıntı, eğer o gün oraya o 9 yaşındaki kızı getirilmiş olsaydı çocuk annesini ikna ederdi ve bilinki o kadın şu anda % 99 hayattaydı neyse Allah geride kalanlara özellikle o 9 yaşındaki kızına sabırlar versin.  
 
a.d.s, 22/06/2012  
 

  BU KADAR COK SEY YASAMAMIS OLSAYDI ELBETTEKI CANINA KIYMAZDI...İNTAHAR EDENLERİN AHİRETTEKİ YERİ BELLİDİR ...MEVLA YAPMIS OLDUGU GÜNAHTAN DOLAYI ONU AFFF BUYURSUN KESSKE KURTARILSAAAYDIII DA BUUU GÜNAHLARINII AFFETTİRSEYDİ...BUNU GÖRENNN HERKEZZZ NERMİNNN ABLAA İÇİN DUA EDSİN TEK YAPILACAK SEY BUDURR...BUNU OKUYANLARA İRET OLSUNN İNTİHARİN AFFI YOKTUR ALLAHIN VERDİGİ CANI ALLAH ALIR...  
 
m.a, 15/06/2012  
 

  nermin abla ya cok üzüldüm o orada atlamazdı aslın da kimse kafasını kullanmadı kızın getirip onunde cimdikleyim te alatsalardı nermin aabla atlamaz dı orda resim lerde de gorüldügü gibi polisler hiçbir onlem almadan or da duruyolar itfaye gelmiş bişey yapmıyo atlasada bak sak diye bekliyo aşagıya bi bot salsalardı nermin abla şimdi yaşıyodu belki ama devlette çok şuçşu hiçbir onlem almamışlar  
 
hacıoglu cocugu., 06/06/2012  
 

  keske onun yerınde ben olsam onu anlaya bılıyorum aynı kaderı yasıyorum onun ayılesı sahıp cıkmıs benım ayılem sılmıs benı ben yasıyorsam oglum ıcın yasıyorum ama hayat cok yaruyor ınsan dayanamıyor bazen neyse genede uzuldum allah rahmet etsın O YORUM YAPANLARDA RAHADI YERINDE ISTEDIGI GIBI KONUSUYORLAR TOK ACIN HALINDEN ANLARMI HESABI  
 
tomranur nur, 05/06/2012  
 

  ne kadar ahmak bir toplumuz.eğitimsiz insanlar olduğumuz burada açıkça gözükmektedir.itfaiye olay gerçekleşmeden nasıl önlem almıyor hayret verici bir durum.  
 
yıldız, 01/06/2012  
 

  Yazıklar olsun bizim ülkemize insanlık dedikleri bölemi olur hiç bir can güvenliği yok . İkna edemiyosunuz madem kızını getirseydiniz kızının gözyaşlarına dayanamayıp atmazdı kendinii .. O polisler orda can kurtarmaya calısmak için uğraşsaydılar . sigara içmekte ne ya .yazıklar olsun o üniformandan utan beee.! Giymişin o formayı ama layıkıyla taşımıyosun .. Allah ailesine ve o güzel yavrucağa sabırlar versin nermin ablam mekanın cennet olsun ... :(  
 
Hayal karaca, 30/05/2012  
 

  ÇOK ÜZÜLDÜM.TEK BİLDİĞİM BİR ŞEY VAR.BEN OLSAYDIM MUTLAKA İKNA EDERDİM.EDEMEZSEM BİLE O GENCECİK KARDEŞİMİZİ AZRAİLE TESLİM ETMEZDİM.ARKASINDAN ATLARDIM.BÖYLE BİR İNTİHARI BOĞAZ KÖPRÜSÜNDE YILLAR ÖNCE TV DEN SEYRETTİM O BİR GENÇ DELİKANLIYDI VE ATLARKEN HERKESE EL SALLADI.O ZAMAN GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM.İNSANLARIMIZ NEDEN İNTİHAR EDİYOR.ÖZELLİKLE SAKARYA BLGESİNDE DURUM ÇOK VAHİM VE ÖZELLİKLE GENÇLERİMİZ.AİLE VE YAKINLARI OLARAK BU KİŞİLERE BİRAZ DAHA HAYATI YAŞANILIR KILSAK,ANLAYIŞ GÖSTERSEK NE OLUR?BU KIZIMIZI İNTİHAR ETTİREN SEBEP ANLADIĞIM KADARI İLE NAMUS İFTİRASI.ATAN KİŞİ VE KİŞİLERE GEREKEN CEZA VERİLECEK Mİ ACABA!ALLAH RAHMET EYLESİN AİLESİNE VE KALANLARA DA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM.ÇOK KİŞİYİ ÖLÜMDEN KURTARAN BİRİ OLARAK TEKRAR EDİYORUM ORADA OLSAYDIM MUTLAKA KURTARIRDIM BİR ŞEKİLDE  
 
Atila Demir, 24/05/2012  
 

  HERŞEYİ POLİSE VE DEVLET GÖREVLİLERİNE YIKANLARA SESLENİYORUM. O KADINI ORAYA ÇIKARTANLARIN VİCDANLARI RAHATMI ACABA. DEVLET Mİ ÇIKARTTI ORAYA, ASIL ONLAR DÜŞÜNSÜNLER...  
 
AKREP, 24/05/2012  
 

  Nermin teyzemin intihar etmesinde tek suçlu oradaki, ihmal Allah onların cez..nı versin inşallah..... Şer...ler :'O  
 
Melisa Korkmaz, 23/05/2012  
 

  Hayattaki çile kabirde sona erermiş Rabbim ailesine sabırlar versin en azından yeri izi belli baş ucunda bir mezar taşı huzurunda yaş akıtılacak bir kabri olacak. Olayda hatası bulunanlarında rozetleri parlayacak.Sağ olasın balıkçı kardeş.  
 
Şaban ASRAK, 23/05/2012  
 

  polislerle ilgili yorum yapan arkadaslar çok haklı sözde emniyet le asayişi saglıyorlar. evet o akıntıda bot durmaz ama ağ gerilir dalgıc beklerdi. allah rahmet eylesin yakınlarınada büyük sabır versin  
 
GHOST, 02/04/2012  
 

  ben bile kurtarabiliridim önlem bile alınmamış insan bi kızını getirirki kadın atlamasın .........!!!!!!  
 
george, 31/03/2012  
 

  birakinda onu bunu yazmayi dua edelim biraz nekadar cok seviyorsunuz konusmayi  
 
demet, 18/03/2012  
 

  Videoda izlediğime gore koprunun altinda kayalik alan ve bu kayalik alan üzerinden akan su şekli sakaryayi en tehlikeli hale sokan bir bolge haline getirir. ben senelerdir sakarya nehri üstünde balikcilik + yüzme yapiyorum yüzme bilmeyen biri o yükseklikten dengesizce atladiği zaman bilinci %40 kapanir panik yapar hata suya carptiği anda kendini oldu sannedir birde suyun soğuk olmasi goze alinirsa sudaki hareketi minimuma iner işin ozu o yükseklikten atlayipta üstüne soğuk ve akarsunun debisinin cok olmasi + atladiği yerin akinti ve tas olmasi kurtulma ihtimalinini %2 filan yapar ordan en iyi yüzücü atlasa bile boğulur + o koprunun altinda hicbir şekilde bot durdurmasiniz su cok akintili ve tasli bide kişi suya düstükten sora su dişina cikmaz buda sakaryanin bir özeliğidir bilginize...  
 
Sezer yenice, 17/03/2012  
 

  kımler neler ama gıden gıtttı olan kızına oldu polısde atlarsa atlasın dıyo kımı yuksemı dıye asagıya bakıyor yorumsuzzzz...  
 
oznurakkaya, 17/03/2012  
 

  Haber çok tuttu birazdaha okunsun diye yeniden manşet yapmak olmaz ki? Orada milletin acısı var siz rant peşindesiniz.  
 
Abbas, 16/03/2012  
 

  Lütfen polisin Atladı rahatladı dedigi kısmı yetkili kişilere iletilmesi için elden gelenin yapılmasını saglayın böyle bi polis olurmuya bu nasıl vicdansızlık bu nasıl insanlık  
 
Sedanur, 16/03/2012  
 

  BAK POLIS BILE ATLARSA ATLASIN DIYORR ADII HERIFFFFFFF  
 
CİRRUS, 16/03/2012  
 

  ORDAKİ GÖREVLİER OLMASAYDI O KIZ KENDİNİ ATMAZDI POLİSLERİN İHMALSİZLİKLERİ YÜZÜNDEN BİZİM BU İNTAHAR TEŞEBUSUNDE BİR ÇÖZÜM BULNAMADI BU İNTAHAR OLAYININ ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN EN BÜYÜK ÖNLEM KIMSENIN TOPLAMAMASI LAZIM .SAYGILAR HACI POLAT  
 
hacı POLAT, 15/03/2012  
 

  sadece görevlilerin sorumluluklarını tam olarak yerine getirmedi .. kelimler dökmeye gerek yok .. herkes seyirci olarak katıldı  
 
gökhan eminoğlu, 14/03/2012  
 

  bilmem hiç fark ettinizmi videoyu seyrederken atladıktan hemen sonra polisin şu sözleri kulağıma takıldı şöyle dedi aman atladıysa atladı neyapayım dedi eğer bu polisin görevi buysa üzerindeki ünüformayı çıkarıp etek giysin masamda dansözlük yapsın ş.. polis öldüğü zaman bide şehit diyolar onu diyeninde Allah b.. versin ihmalsizlik diz boyu sözün bittiği yer  
 
atilla, 13/03/2012  
 

  Halim sen ne k. adamsın lan. Kadın atlamasaymış diyosunda ulan o zaman hiç polis 112 flan çağırılmasın kendi kaşındı atladı öldü densin. kadın oraya kendi çıktı ama indirmek yetkililerin görevi.. pskolojisi bozulmuş bi insan atlamasın banane diyip bırakılsın mı. o kadın senın bı akraban olsaydı polislere demediğini bırakmazdın o zaman sen ihmalde ihmal die k.ı yırtardın ortalıkta !  
 
İsmail, 11/03/2012  
 

  MERHUMA YÜCE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİ VE SEVENLERİNE BAŞSAĞILĞI DİLİYORUM.GÖZ GÖRE GÖRE ÖLÜME BIRAKTILAR.SAKARYANIN BİR İNSANA DEGERİNİ GÖSTERİR.YETKİLİLERE BURDAN SESLENİYORUM.BAŞINIZI YASTIĞA KOYDUĞUNUZDA RAHAT UYUYORMUSUNUZ. GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINABİLİRDİ.EN AZINDA AŞAGIYA SİVİL SAVUNMA EKİBİ FERİBOT KOYABİLİRDİ.DİĞER İLLERDEN İHTİHAR ÖRNEKLERİNDEN ÖNLEM ALINABİLİNİRDİ.  
 
Ozcan B., 10/03/2012  
 

  BURADA ŞUNU GÖRDÜK KAMU ÇALIŞANLARIN ÖZELLİKLE POLİSLERİN GÖBEKLERİNİ BÜYÜTÜP NE KADAR HANTALLAŞTIKLARI VE NE KADAR AMATÖRCE İŞ YAPTIKLARINI HEP BERABER KÖPRÜDE Kİ MÜCADELESİZLİKLERDE GÖRDÜK SADECE ŞUNU SÖYLÜYORUM POLİSLİK MAKAMINI YENİDEN GÖZDEN GEÇİRMELERİ GEREKMEKTE İTFAİYE KURUMU HAKEZA AYNI ÇOK GÖREV DÜŞÜYOR ONLARA  
 
HAK, 09/03/2012  
 

  allahrahmeteylesinyalnızgüvenlikyoktu  
 
fetikurt, 08/03/2012  
 

  ORDAOLAN GÖREVLILERIN BÜYÜK İHMALSİZLİGİ VAR BÖYLE BI OLAYDA AŞAGI KESIN BOT OLMASILAZIMDI BÖYLE KURTARMA REZILIGI OLMAZ BUNA SAYIN BAŞBAKANIMIZ BIZAT EL ATMASI LAZIM SUCLU VARSA ORDA Kİ KURTARMA EKIBIDIR 112 HARIÇ  
 
AKÇAKOCALI, 08/03/2012  
 

  KİMSE KİMSEYİ GÖZ GÖRE GÖRE ÖLÜME SÜREKLEYEMEZ TAKTİRİ İLAHİ HEPİMİZİN NASIL ÖLECEĞİ BELLİ ALLAH TAKSİRATINI AFFETSİN EVLADINADA SABIR VERSIN  
 
NUR, 07/03/2012  
 

  Ya Nasrettin Hoca misali sizinkide hep polise suç suç buluyorsunuz. Atlayanın hiç mi suçu yok? Polismi çıkarmış oraya onu? İhmalda İhmal atlamasın kardeşim zorlamı atlatıyolar?  
 
Halim, 06/03/2012  
 

  ya bu nasıl iş anlamıyorum aşağıda bot veya file koyup önlemini almaları lazımdı.resmen kızı göz göre göre ölüme sürüklemişler.aslında suan üzüldüğüm tek konu geride kalan kızı anne sevigisi olmadan yaşıyacak.ALLAH YARDIMCILARI OLSUN..  
 
demet şahin, 06/03/2012  
 

  bir nermin gitti ama artık başka nerminler gitmesin. toplum dul kadına bakış açısını değiştirsin. başka çocuklar annesiz kalmasın. artık böyle olaylar olmasın.hepimizin başı sağ olsun. nermin kardeşimizin mekanı cennetolsun. allah bütün günahlarını bağışlasın.artık hiç kimseyi suçlamanın bir anlamı kalmadı.  
 
emel, 06/03/2012  
 

  YORUM YAPIYORUM YORUMUM CIKMIYOR  
 
saadet KARACA, 06/03/2012  
 

  İHMAL İHMAL İHMAL BAŞKA HIÇ BIŞEY DEGIL ANLAMADIGIM O AMBULANSIN İTFAYENIN VE PISKOLOGUN HICBIR GEREKCESI YOK YOK DELI OLUYORUM YA DELI BUKARMI İNSANLIKTAN CIKTINIZ KARDEŞIM ORDA BIZİM MERAKLI VATANDAŞLARIMIZ VARYA BI OLAY OLDUGUNDA TELEFONLARI CIKARTIRLAR VIDEO YA ALIRLAR SIZ İNSAN DEGILSINIZ İŞTE SEYIR İZLEYECEGINIZE BU LAFIM GUVENLIK GUCLERINEDE BI FERIBOT DALDIC CAGARMAK HICMI AKLIIZA GELMIYOR YA O PISKOLOGUN ORDA HIC BIR İŞİ YOK ONUN EN BUYUK PISKOLOGU BENCE KIZIYDI KIZINI CAGARSALARDI ANNESINI COK GUZEL İKNA EDERDI BIR GOZ YAŞI BIR ANNECIGIM DEMESI BILE ONU HERŞEYDEN VAZ GECIRE BILIRDI ANNE YUREYI DAYANAMIYACAKTI KIZININ YALVARIŞLARINA YALVARMALARINA BENIM BİRŞEY DIKKATIMI CEKTI NERMIN HANIM ARKASINI DÖNUYOR VE 5 YADA 6 SANIYE ARKASI DONUK BEKLIYOR ORDA BEKLEYEN POLISIMIZ COK RAHATLI  
 
saadet KARACA, 06/03/2012  
 

  ben burdakı yetkılılerı şiddetle kınuyorum herşeyı cagırmak akıllarına gelıyorda itfayesınden tut jandarması polısı pskolog destedı ambulansı bıle orda allah aşkına ya bı can kurtaranmı cagırmak aklınıza gelmıyor aşagıda hıcbır guvenlık önlemı alınmamış bır can kurtaran aşagıda beklıye bılrdı bayanın gozlerınden bakışlarından herşeyınden apacık bellı atlayacagı kendını kaybetmış artık defalarca vıdeo yu izledım arkasını dondugu an bı polısımız tam arkasında tuta bılırdı en azından kızını getırseydınız o an onu gorup herşeyden vaz gecerdı pışman olurdu keşke kızını konuştursaydınız o bıle onu gerı cevırmeye yeterdı allahım ailesıne sonsuz sabırlık versın  
 
saadet karaca, 06/03/2012  
 

  GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN NEYDİ O ANNEYİ ORAYA ÇIKIP İNTAHAR ETTİREN ALLAH KAHRATSİN ONU BU DURUMA DÜŞÜRENİ..NE ACI BİR EVLADIN ANNESİZ KALMASI VEDE BİR ANNENİN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE EVLADINI KAYBETMESİ FAKAT İZLERKEN BİRŞEY GÖZÜMDEN KAÇMADI BİR POLİS MEMURUNA HİÇ YAKIŞTIRAMADIM KIZ ORADAN ATLIYOR VE MEMURDA ATLARSA ATLASIN DİYOR ÇOK ÖFKELENDİM NE DEMEK YA YAZIKLAR OLSUN OKADARMI DEĞERSİZ İNSANOĞLU ...  
 
h.ü., 06/03/2012  
 

  yuh hiçmi yüzme bilen yoktu orda. ben orda olsam atlardım suya kurtarmaya çalışırdım  
 
ömer, 06/03/2012  
 

  BUKADAR PANİGE GERK VARMIYDI AŞAGIDA DALGICLARIMIZ BEKLESEYDİ ŞUANDA HAYATTAYDI ORDAKİ HERKEZ İZLİYO BİRİNİNMİ AKLINA GELMEZMİBE ALLAH AFFETSİN  
 
KEMAL YANAL, 05/03/2012  
 

  şiddetle kınıyoruz çok ihmal var köprünün üstüde bekliceklerine köprünün altına file bot koyabilirlerdi.  
 
serkan san, 05/03/2012  
 

  bu ihmalkarlıkların önlemi mutlaka alınmalı hemde ağır cezalarla yoksa daha çok insanın canı yanar..  
 
B.B, 05/03/2012  
 

  Burası boğaz köprüsü değil ki şov için çıkmış olsun gözüne bakınca niyetinin nedenli gerçek olduğunu anlıyabilirlerdi
her kafadan bi ses herkes kendine göre yorumluyor bu bir ders olsun köprünün korkuluklarına iyilerştirme ve büyütme yaparlar inş.1 saat beklenmiş o bi saattee sivil savunma çağırılıp bir botla aşağıda beeklenemezdi oda mı olmadı orda balıkçı var ona sölenseydi o beklerdi bee yuhh size....
 
 
acar, 05/03/2012  
 

  Bu arada ben bu habere böyle başlık atmanızı da kınıyorum, emin olun biri kızın koluna yapışmaya çalışıp o esnada kız atlasaydı bu kez beklenilseydi diyeceklerdi, her kafadan farklı bir ses çıkmış, kendilerine göre yorumlanmış. haber yapmak için değişişk yollara başvurmayın. İhmal var diyipte kimseyi suçlamanın anlamı yok her şey ortada. yine söylüyorum ondan daha kötü durumda olanlar var çocuğunu büyütemeyecek durumda olanlar var farklı çilelerle uğraşanlar var o insanın psikolojik desteğe ihtiyacı varken bunun fark edilmeye ihtiyacı var. o zaman bu yorumuda yayınlayn dikkate alınsın.  
 
cevik, 05/03/2012  
 

  bir çoğumuz ekibi suçlamış belki kurtarılabilirdi fakat bu biraz zordu bence bunu aklına koymuş bir insanı geri çeviremezsiniz, hem insanların iç dünyasını bilemeyiz ama halimize bakıp şükretmemiz gerekir bazen daha kötü durumda olan insanları aklımaza getirmemiz lazımdır. Rabbim affeylesin..  
 
CEVİK, 05/03/2012  
 

  genç yaşta sönen bir hayat ve geride kalan anne kucağina muhtaç bir yavru son sözü ben kahpelik yapmadım o çocugu için ayakta durmak isteyen bir anne ama bunu anlamak istemeyim çamur atan bir topluluk tartışılacak tek konu varsa türkiye de dul bir kadınsan yaşaman kolay değil önce küçük beyinlerin değişmesi lazım bu ülkede.Üzüldüğüm tek nokta o sabah yavrusunun kokusunu son kez içine çekip gitti ama yavrusu annesinin kokusunu bir daha duyamıyacak olması
UMARIM ALLAHTAN BUNA SEBEB OLANLARIN YANINA KALMAMASI...
 
 
gülay kaymaz, 05/03/2012  
 

  YAZIKLAR OLSUN O EKİP ACABA ŞUAN RAHAT UYUYABİLİYOMU  
 
G.K, 05/03/2012  
 

  kesinlikle ihmal olduna inanıyorum bizim devletimizin bu konudada duyarlı olcanada inanıyorum ve bu ekibin görevden alınmasını isterdim sakaryanın polisi uyumaya alışkın oldugu içim hala uykuda zannediyolardır kendilerini göz göre göre kadını ölüme itmişler çaresizlik gözünden okunuyodu kesinlikle müdahale edebilirlerdi ama ciddiye bile almamışlar  
 
ayşe , 05/03/2012  
 

  orada o polisler o kadını kurtarabilirdi 1 saat boyunca ikna edemediler en azından bir kişi kolundan tutsaydı kadın belki şimdi yasıyor olurdu aşağıda önlem alınabilirdi ben 12 yaşındayım ve ben diyorum ki sakaryanın polisleri ne yapıyor...  
 
betül öner, 05/03/2012  
 

  arkadaşlar hepiniz hemen hemen ayni yazmışsınız tabi haklısınız bizler atlayın deriz ama nedir bilmeyiz herkesin canı tatlıdır gelmeyince başa bilmeyiz sadece telefonla çekeriz bize bulaşmasınlar deriz kendimizi düşünürüz ama allah bize bi ders veriyo anlamıyoz nasıl deprem verdiği gibi ölene allah rahmet eylesin ailesinede sabırlar versin deriz değilmi...  
 
musa, 04/03/2012  
 

  o çok bilmiş gibi konuşanlar kimseyi suçlamayın diyenlerin kendi canı ordan atlasaydı böyle konuşa bilceklermiydi acaba ? biride demiş orda kurtulsa başka yerden atlardı başka intehar ederdi die nerden biliyon sen kardeşim herkez görevini yapsın da snrası kmseyi ilgilendirmez... çok büyük bi ihmal var itfaiyeyi polisi ambuşansı getriolar feribotu getrmıolar ama anlamadığım şey aşağıda önlem almamışınız ambulansı önlem almıyacaksanız ne die getrdiniz kime ilk yardım yapılacaktı ? ihmal ihmal ihmal en büyük suç memurdaa yazklar olsun böyle mmemura boş para yiyolar işlerini yapmıyolar haram zıkkım olsun hepsineeeeee.  
 
lale, 04/03/2012  
 

  olmeden once dalgıc sokabılselerdı kurtulma ıhtımalı vardı ıhmalın otekı tarafıda bot bekleye bılırdı ınsan nın degerı bukadar onemsız bu ulkede hep ıhmal hep ıhmal bu ıhmalı yapanların cezalanmasını dusunuyorum SOYLENECEK COK SEY VAR........ allah rahmet eylesın allah aılesıne sabır versın  
 
cavat, 04/03/2012  
 

  kadınların kanayan yarası..hep bi buruk hep ezik hep mağdur olan kadınlarımız..yine bir kadınımız daha canına kıydı..... tüm ekiplerin ve ailenin gözü önünde...yok mu bunun hesabını soracak bir kimse devvletimiz en azından bu davanın arkasında dursun gelecekteki insanlık için...orada bulunan ekibin cezaya tabii tutulmasının gerekli olduğunu düşünüyorumm.....allah rahmet eylesin ailesine sabır versinn...  
 
hülya ataş, 04/03/2012  
 

  arkadaslar alın yazısı dıye bısey vardır allah ne derse o olur ya bı baba evladı atlasın dıye kotu konusurmu sacmalamyın allah aılesıne sabır versın ....  
 
kuzgun, 03/03/2012  
 

  BURDA TEK SUÇLU BABASIDIR...ÇÜNKÜ ORDA İKNA EDİCİ KONUŞSAYDI BELKİ ATLAMAZDI AMA DAHA ÇOK İTİCİ KONUŞMUŞ NASIL BABASIN SEN BE BENİM BABAM OLSA BENİMLE ATLARDI O SUYA VE SİZ NASIL KURTARICISINIZ BE ORDA BEKLİCENİZE O BOTU SONRADAN ÇIKARCANIZA ATLAMADAN ÖNCE ÇIKARTCAKTINIZ....BABAYA DAVA AÇILMALI !!!!!!!!!!  
 
BEGÜM, 03/03/2012  
 

  nermin ablaaaa ölümünü böyle mi görecektimmm nasıl yaparsın sudeyi nasıl bırakırsınnnnn ;(((((((((  
 
büşra keleş, 03/03/2012  
 

  Polis 1 saat ikna etmeyi başarmış bu arada İtfaiye olay yerine merdivenli ve yangın araç göndereceğine kurtarma botlarını gönderse ve köprü altında önlem alınsa olmaz mıydı tabiki bu kızın sorunlarının sebebi ailesi boşandığı eşidir ama artık tak demiş ve intihar edecek yada etmeyecek sen kurtarma ekibi olarak tedbirini al bunun için maaş alıyorsunuız devletten.  
 
hepsi burada, 03/03/2012  
 

  yaa olayın en yakın şahidiyim en başından en sonuna kadar ordaydım hiç bir önlem alınmadı nerde botlar nerde kurtarma ekibi herkes filim gibi izledi o kadar  
 
serkan tüp, 03/03/2012  
 

  yazık oldu  
 
mehmet aksu, 03/03/2012  
 

  EVET VİDEYOYU DEFALARCA İZLEDİM.BURDA TEK SUÇU ÖNLEM ALMAYAN ORDAKİ YETKİLİ YETKİSİZ HERKESİN.TAMAM BAŞTA YETKİLİ POLİS MEMURLARININ ALNINA GELMEDİ.YA ORDA FİLM İZLEYEN İNSANLARDAN HİÇ BİRİNİN AKLINA GELMEZ,1 SAAT KIŞ SOGUINDA KÖPRÜNÜN ÜZERİNDE BİR BAKIMA İKNA OLUYORMUŞ GİBİ İNTAHARI KESTİRMİŞ BİR BAYAN VAR O SOĞUA DAYANAMAZ DÜŞER .KİMSE ORDA 1 SAAT GİBİ UZUN ZAMANDA KÖPRÜ ALTINAİNİP ÖNLEM ALMAZ.KİMSENİN AKLINA GELMEZ.BUNDAN SONRA SORUMLULARA CEZA VERSEN N OLUR.BİZİM MİLLET FİLM İZLEMEY MERAKLI..GERİDE KALANLARIN ALLAH YARDIMCISI OLSUN..AMİNN  
 
Ramazan kurt, 03/03/2012  
 

  ACİL BU ŞEHRİN BU KONULAR İLE İLGİLİ BÜTÜN YETKİLİLERİNİN VE İLGİLİLERİN İFADELERİ ALINARAK CEZALANDIRILMASI GEREKLİDİR.BİR İNSAN BÖYLE GÖZ GÖRE GÖRE ÖLÜME TERKEDİLEMEZ. FAKAT KORKARIM OLAY YİNE ORTADA KALACAK  
 
murat günhan, 03/03/2012  
 

  BURASI TÜRKİYE ARKADASLAR TÜRK MEMURLARI ANCAK TRAFIKDE KIMIN EKZOSU BAGIRIYO KIMIN CAMLARI FILIMLI ONLARA BAKARLAR CEZA KESERLER BASKA BIR SEY YAPMAZ BIRDE OTURMASINI BILIRLER ORDAKI POLIS MEMURU ZATEN YAKLASMIS YANINA ÖBÜR TARAFTANDA BIR MEMUR YAKLASSA BIR TARAFA BAKARKEN OBUR MEMUR YAKALAYA BILIR VE BIR SAAT KONUSMUSLAR, NEDEN BOT INMEDI ASAGIYA. ALLAH RAHMET EGLESIN AİLESINE ALLAH SABIRLAR VERSIN HERKEZ ATLAMZ DIDI MUHAKKAK O YUZDEN TEKBIR ALINMADI  
 
mert baser, 03/03/2012  
 

  kimseyi suçlamamk lazım asıl nedeni-
bulmak lazım sorunları olduğu muhak.
kak.ama ben tek sorumlu ailesini görüyorum.merhuma allahtan rahmet diliyorum.
 
 
ahmet çetin, 03/03/2012  
 

  kader kader kader, bayağı suçlayıcı yorumlar yapılıyor.bakıyorum da herkes bilgiç bilgiç fikirler üretiyor. Beyler önce bu intihara giden sebebe bakın ve onun yorumunu yapın.Dinden imandan uzaklaştıkca insanoğlu kendi bedeninde emanet olan canına kıyabiliyor .asıl olan sana emanet edilen bu canı teslim ediş şeklinin ahirete vardığında nasıl cevaplayacaksın. bu sebebple yok şöyle olsaydı yok böyle olsaydı şu gelse idi bu gelse idi deyip kurum kuruluş ve kişileri suçlamayalım. Allah geride kalanlara hayırllı ömürler nasip etsin.  
 
samet sadıkoğlu, 03/03/2012  
 

  İntihar 15 saniyelik evet ama polis bir şekilde 1 saat kadar ikna edebilmiş bayanı, bu kadar olumsuzluğun içinde tek iyi yön belkide bu! Belki de 1 saat içinde tüm önlemler alınsaydı bunların hiçbiri olmayacaktı. Bu konuda herkes hemfikir!  
 
S.A., 03/03/2012  
 

  nedem assagı kısımda onlem almıyorlar bu ıslerı bılmelerı gerekıyor omun ıcın maas alıyorlar gorevlerını hataları onlem almada eksıklıklerı bırde kadına neler yapıldı bu duruma geldı ıntıhar dedın 15 sanıyelık bı olaydı karırını verır ve uyglarsın  
 
yunus sarı, 03/03/2012  
 

  Büyük bir ihmalkarlık.. görevliler hakkında soruşturma açılmalı.. bir millet herşeyi mi yanlış yapar? bu kadar beceriksizlik olurmu? bir yetkili akıl edemedimi bu sonucu... Vebali oradaki herkesin  
 
fatih yücel, 03/03/2012  
 

  hayatının baharına gencecik bir insan bir anne kim bilir ne sorunu vardı . istermiydi biricik evladını yanlız annesiz bırakmak .nasıl baskı altındaydı kim bilebilirki.  
 
herşeyerağmen , 03/03/2012  
 

  Bu kız intihar mı edecek.... Sonradan nasıl kurtarma için bot çıkartıyorsunuz, aynen o şekilde bir botu aşağıda bekletin ve kız aşağıya düşer düşmez kızı sudan alın.. Sizin kurtarma anlayışınız bu mu ? Sadece ikna ederek mi kurtaracaktınız ? Hiç atlama ihtimalini düşünmediniz mi ? Sizin acil durumlara karşı geliştirdiğiniz strateji bu mu.. Tüm yetkililer.. Yazıklar olsun size..  
 
Tamer UZUN, 03/03/2012  
 

  o atlayan bir yakınınız olsaydı ozaman görürdüm sizi klavye basından yargılamak kolay çözüm aradınız mı çözüm çok emin olun buna ama önce onu arıycak zihniyete sahip olmak gerek...  
 
bizyasadikcasencatla, 03/03/2012  
 

  Atlamasaymış arkadaşım yaa... Niye onu bunu suçluyorsunuz kii. Oradan kurtarsalar gidecek başka türlü intihar edecek. 15 metre yükseklik diyor. Köprünün altına nasıl bir ağ yapılabilir ki.. Mantıklı olun biraz sürekli eleştiri bir kişi de çıkıp çözümü yazsın  
 
x, 03/03/2012  
 

  bu nasıl bi ihmalkarlıktır... bütün teşkilat yukarıda bakıyor sadece aşağıda hiçbir tedbir alınamamış ki atladıktan sonra herkez çevreye yayılıyor..yazık olmuş ..videodanda görülüyorki ruhsal sağlığı bozuk bir insan ama kurtarılamamış ..  
 
sema yılmaz, 03/03/2012  
 

  Hayat yolunun uçurumunun kıyısına gelmiş bu insanın kurtarılması mümkünmüydü sorusunun cevabı kesinlikle evettir.... Bu devletin sırtına her ne ad altında olursa olsun giydirdiği üniformayı ile orada bulunanlar maaş alıp gereğini yapmayanları ahiretteki hesapları çetin olacak sanırım.  
 
Şaban Asrak, 03/03/2012  
 

  bizde kurtarma denen bişi yok kardeşim belliki canı acımıs kadının videosunda titriyor resmen kadir sis'in dediği gibi cokmu zor karsıdan karsıya bişiler germek ağ olsun vb bir şey ama yok bizdeki mantık ya giderler ikna ederken vurulurlar yada ikna edemezler böyle atlar insanlar ....  
 
bizyasadikcasencatla, 03/03/2012  
 

  insan aşağıya bı ağ gerer bı ekıpte asağıda bekler bızım ınsanımız atla dıye tezahurat eden atlamayınca burukluk yasayan bı ınsan inş kurtulmustur. Evladınızla eşinizle herzaman konusun derdini dinleyin konunun buralara gelmesını beklemeyın  
 
kadir sis, 03/03/2012  
 

  Atladıktan sonra pişman olmuştur zaten...
Belkide 5 dk daha ikna edilmeye çalışılsaydı vazgeçecekti... Yazık oldu evladına...
 
 
S.A., 02/03/2012  
 


Anket
  Sakarya'ya kurulacak olan ikinci üniversite hangi ilçeye yapılmalı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER