Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Onlar da modaya uydu!

HaberlerSakarya
17.26, 14/10/2016
Proweb Kaşe
Onlar da modaya uydu!

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasındaki Trafik Tescil, Denetleme ve Pasaport Büro Amirliğindeki hizmetlerin hızlandırılması için şehit yakınlarına, gazilere ve 65 yaş üstü yaşlılara öncelik tanıyacak. Emniyet ise bu uygulamayı afiş yaparak vatandaşa duyurdu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü binasındaki Trafik Tescil ve Denetleme ve Pasaport Büro Amirliği katına şehit yakınlarının, gazilerin ve yaşlıların hizmetlerden öncelikle faydalanması için afişler yerleştirdi. Yerleştirilen afişlerde Emniyet Müdürlüğünce kurulan WhatsApp İhbar Hattının tanıtımı da yapıldı.

Afişlerde şu yazılar yer aldı:

“ Şehit yakınları, gazilerimiz ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın iş ve işlemleri öncelikli olarak yerine getirilecektir”

“Her türlü ihbar, şikayet ve önerileriniz için WhatsApp hattımız hizmetinizde”

“Çekin.. Gönderin.. Yakalayalım..”

“Paylaşımlarınız bizzat Emniyet Müdürü tarafından değerlendirilecektir”


Yetkililer, amaçlarının şehit yakınlarının, gazilerin ve yaşlıların işlerini kolaylaştırmak olduğunu, onların her zaman ve her yerde yanlarında olacaklarını ifade ettiler.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 2350 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER