Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
 
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Öğrenciler şairlerle buluşuyor

HaberlerSakarya
14.39, 12/10/2016
Çimen Dekorasyon
Öğrenciler şairlerle buluşuyor
Bu bir tanıtımdır.
Sapanca Şiir Akşamları 13 Ekim Perşembe günü iki program ile devam edecek. TES-İŞ ve Erol Olçok Anadolu Liseleri ile Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri söyleşi ve imza gününde şairlerle buluşacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 16. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları, 13 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilecek iki program ile devam edecek. Saat 14.00’te düzenlenecek etkinliklerde ünlü şairler farklı okullarda öğrenciler ile buluşacak. TES-İŞ Anadolu Lisesinde gerçekleştirilecek söyleşi ve imza günüde şairler Şafak Çelik, Sevgi Yerlioğlu ve Katitsa Kulavkova katılacak. Günün bir diğer söyleşi ve imza günü etkinliği de Erol Olçok Anadolu Lisesi ve Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaklığında gerçekleştirilecek. Programa şairler Hüseyin Akın, Sıddık Ertaş ve Elveddin Neziroviç konuşmacı olarak katılacak.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce Ada Treni'nin yeniden seferlerine başlaması trafiği nasıl etkiler?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER