Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
 
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

O yolların trafiğe kapanması için karar bekleniyor

HaberlerSakarya
15.10, 19/10/2016
Çimen Dekorasyon
O yolların trafiğe kapanması için karar bekleniyor
Bu bir tanıtımdır.

Hendek’te 1000 ve 1003 no’lu sokaklar (Kafeler ve Öğrenci Yurtlarının olduğu sokaklar) komisyon kararı ile kapatılması için UKAME’nin onayına sunuldu.

Kafelerin ve öğrenci yurtlarının yoğunlukta olduğu 100 ve 1003 no’lu sokaklardaki esnaflar Hendek Belediyesi'ne aralarında imza toplayarak trafiğe kapatılması yönünde başvuruda bulunmuştu.

Esnafların talebi doğrultusunda Trafik Komisyonu yaptığı toplantı sonucu bir süre önce tek yön olarak karar alınan 1000 ve 1003 no’lu sokakların kapatılmasına karar verdi. Komisyon aldığı kararı UKAME’nin onayına sunulmak üzere gönderdi.

Karar doğrultusunda UKAME ilk yapacağı toplantıda Hendek’te ki komisyonun sokakların kapatılması yönünde alınan kararını onaylaması bekleniyor.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce Ada Treni'nin yeniden seferlerine başlaması trafiği nasıl etkiler?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER