Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Liseli öğrencilerden görsel şölen

HaberlerSakarya
13.00, 04/04/2013
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Liseli öğrencilerden görsel şölen
Erenler İlçesi'nde bulunan Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri görsel sanatlar dersinde yaptıkları farklı çalışmalarla okul içinde karma bir sergi açtılar.

Görsel sanatlar dersi öğretmeni Rukiye Kulaksız ile birlikte açtıkları sergide öğrenciler; perspektif, iç ve dış mekân tasarımı, nokta ve doku çalışmaları gibi konularda derste yaptıkları eserleri okuldaki diğer öğrencilerle paylaştılar.

Portre, manzara ve natürmort çalışmalarının da yer aldığı sergiye bazı öğrenciler ise baharın gelişiyle ilgili çektikleri fotoğraflarla katıldılar. A9D, M9F, A9A, A10E ve A11D şubelerindeki öğrencilerin seçilen eserlerinden oluşan karma sergi, öğretmenler ve öğrenciler tarafından beğeniyle karşılandı.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 2207 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER