Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Kobaş'tan orta kulvara geçenlere belge

HaberlerSakarya
13.44, 19/06/2017
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Kobaş'tan orta kulvara geçenlere belge

Kobaş Yüzme Kulübü’ne iki ay önce kayıt olarak; yüzmede ilk seviyeyi (su korkularını yenip, suda durmayı başaran) tamamlayıp, ikinci seviyeye (orta kulvara) geçen 48 sporcuya geçiş belgeleri takdim edildi.

Törende bir konuşma yapan Yüzme Kulübü Başkanı Meydan Kobaş, sporcuların başarılarını belgeleyerek, onlara her terfilerinde diploma verdiklerini dile getirirken;

“Sporcularımızın çok başarılı olacak bir sistem inşa ettiğimize inanamıyorum. Çünkü yaklaşık her iki ayda bir sporcularımızın bir üst seviyeye terfi etmeleri gerekmektedir. Terfi edemeyen sporcular araştırılarak, eksikler sporcularından mı, Yoksa antrenörlerden mi kaynakladığını bulma şansımız olacak. Denetim daha kolay daha şeffaflaşacak” dedi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 1205 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER