Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
26 kişilik dev kadromuzla web sitesi değil memnuniyet satıyoruz.
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

İsmail'in Yeri'ne TMSF el koydu, şehirde kafalar karıştı

HaberlerSakarya
20.39, 15/10/2016
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
İsmail'in Yeri'ne TMSF el koydu, şehirde kafalar karıştı
Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgüte para akışı sağladığı tespit edilen ve kayyum atanan ünlü et lokantası İsmail'in Yeri'nin de bulunduğu 17 şirket Düzce Sulh Ceza Hakimliği’nin kararıyla TMSF’ye devredildi.

Sakarya'da da kısmen benzer isimde bir tesisin olduğu biliniyor. Şehirdeki vatandaşlar bu tesisle, TMSF'nin el koyduğu Düzce'deki İsmail'in Yeri lokantasını karıştırdı.

Fakat Sakarya'daki şirketin de belirttiği gibi; Düzce'de bulunan lokantayla Sakarya'daki bu tesisin hiçbir bağlantısı yok.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 12535 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Sayın kardeşim, kaç ayarsın, bilmiyorum, ama, sana tavsiyem, etrafına bakarken gözüne renkli gözlük takma, eğer becerebilirsen, nesneleri doğal renkleriyle gör. Fakat, kendi özünü bir kenara itip, bir başkası gibi yaşamaya kalkarsan gerçekleri göremezsin. Ülkenin sorunu, Türkiye'de yaşayan halkın, arap gibi yaşamaya çalışması. Bu da halkın doğru ve reel düşünmesine, gerçekleri görebilmesine engel oluyor. Halk dilinde buna "körü körüne yanlı olmak" deniyor.  
 
Cavit Tetik, 17/10/2016  
 

  Cavitcim olayi aydinlattin şip diye cozdun.Harcaniyorsun kardesim be sen buralarda  
 
ayar, 16/10/2016  
 

  Et lokantaları iyi para getirir. Hazır ortalıkta hava da puslu.. Bilirsiniz, çakallar puslu havayı sever.  
 
Cavit Tetik, 16/10/2016  
 


Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER