Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
26 kişilik dev kadromuzla web sitesi değil memnuniyet satıyoruz.
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

‘Haydi Çocuklar Sinemaya

HaberlerSakarya
19.33, 13/10/2016
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
‘Haydi Çocuklar Sinemaya
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Haydi Çocuklar Sinemaya’ etkinliğinde yeni dönem başlıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen ‘Haydi Çocuklar Sinemaya’ etkinliklerinde yeni dönem başlıyor. 2013 yılından bu yana gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında okul yönetimlerinden Büyükşehir Belediyesi’ne ulaştırılan sinema programı talepleri değerlendirilirken; Büyükşehir Çözüm Masası yapılan programın ardından anaokulu, ilk ve ortaokul öğrencilerini sınıf arkadaşları ile birlikte sinema salonlarında buluşturuyor.

Öğrenciler Sinemada Buluşuyor

Katılımın her geçen yıl arttığı sinema buluşmalarından bugüne kadar 14 bin öğrenci faydalandı. Geride kalan eğitim öğretim yılında bin 850 öğrenci Dünya sinemasının en seçkin animasyon filmlerini arkadaşları ile birlikte izleme ayrıcalığı yaşadı. Büyükşehir Belediyesinden konu ile ilgili yapılan açıklamada ise, okul yönetimlerinden Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası Birimine ulaştırılacak talepler ışığında program takvimi oluşturulabileceği ifade edildi. Ayrıntılı bilgi almak için ALO 153 Çözüm hattının aranabileceği de bildirildi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
Bu haber 578 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER