Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
haber@sakaryarehberim.com
 
Jineste El ve Ayak Bakımı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Hakan Şükür'ün adı turuncu listede

HaberlerSakarya
18.07, 18/10/2016
Talha İnşaat - Korucuk Mozaik Evler
Hakan Şükür'ün adı turuncu listede
Bu bir tanıtımdır.
Hakan Şükür'ün,  ByLock kullanıcıları arasında bulunduğu ve hazırlanan listede "turuncu" kategoride yer aldığı tespit edildi.

İddiaya göre,  FETÖ mensuplarının tespitinde önemli  rol oynayan ByLock uygulamasına ilişkin çalışmalar devam ediyor.
Son gelişmelere göre Eski milletvekili ve futbolcu Hakan Şükür'ün de ByLock uygulamasını aktif olarak kullananlar arasında bulunduğu iddia edildi.
Uygulamada  aktif kullanım durumuna göre, "kırmızı", "turuncu" ve "mavi" şeklinde renk gruplarına ayrılarak hazırlanan listede Şükür'ün adı, "programı indiren ve normal yoğunlukta kullananların" bulunduğu "turuncu" kategoride yer alıyor. "kırmızı" kategoride programı indiren ve çok yoğun kullanan, "mavi" kategoride ise programı indirip az kullanan örgüt üyeleri bulunuyor.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1207 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Yakışıklı çocuk yav.... Onu pembe listeye alsınlar...  
 
Cavit Tetik, 18/10/2016  
 


Anket
  Sakarya'da içme suyuna yeni yıldan geçerli olmak üzere ilçelere göre yüzde 6 ile yüzde 16.7 oranında zam yapıldı. SASKİ'nin aldığı bu karar hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER

Play sun and moon slothttp://playsunandmoonslot.com/