Sakarya Burada
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Hakan Şükür'ün adı turuncu listede

HaberlerSakarya
18.07, 18/10/2016
Karabaş Arçelik - Serdivan
Hakan Şükür'ün adı turuncu listede
Bu bir tanıtımdır.
Hakan Şükür'ün,  ByLock kullanıcıları arasında bulunduğu ve hazırlanan listede "turuncu" kategoride yer aldığı tespit edildi.

İddiaya göre,  FETÖ mensuplarının tespitinde önemli  rol oynayan ByLock uygulamasına ilişkin çalışmalar devam ediyor.
Son gelişmelere göre Eski milletvekili ve futbolcu Hakan Şükür'ün de ByLock uygulamasını aktif olarak kullananlar arasında bulunduğu iddia edildi.
Uygulamada  aktif kullanım durumuna göre, "kırmızı", "turuncu" ve "mavi" şeklinde renk gruplarına ayrılarak hazırlanan listede Şükür'ün adı, "programı indiren ve normal yoğunlukta kullananların" bulunduğu "turuncu" kategoride yer alıyor. "kırmızı" kategoride programı indiren ve çok yoğun kullanan, "mavi" kategoride ise programı indirip az kullanan örgüt üyeleri bulunuyor.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1135 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Yakışıklı çocuk yav.... Onu pembe listeye alsınlar...  
 
Cavit Tetik, 18/10/2016  
 


Anket
  Başkanlık sistemine geçiş için referandum yapılsa, tercihiniz ne olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER

Play sun and moon slothttp://playsunandmoonslot.com/