Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Acil Kataloğa İhtiyacınız Varsa Çözüm Proweb'de
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Görev değişikliğinin sebebi: Motivasyon

HaberlerSakarya
11.54, 12/10/2016
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Görev değişikliğinin sebebi: Motivasyon

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, geçtiğimiz günlerde görev yerleri değiştirilen başkan yardımcıları haberleri üzerine açıklama yaptı. İspiroğlu, ‘Yapılan değişiklik başarısızlık değil, motivasyonu arttırmak içindir” dedi.

'Motivasyon Amaçlı'

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Başkan Yardımcıları Hüdaverdi Ağun ve Hilmi Ertaban’ın geçen hafta yapılan  görev yeri değişiklikleri ile ilgili açıklama yaptı.  İspiroğlu yaptığı açıklamada, “İlçemizin seçilmiş yöneticileri olarak hangi alanda olursa olsun o kurumu bir bütün olarak görebilmeli, tek vücut olarak çalışmalı, bu hizmetlerin bir ekip işi olduğunu ve hizmet edeceğimiz kuruma büyük katkılar sağlamamız gerektiğini unutmamalıyız. Rotasyonu başarısızlık değil, motivasyonu arttırmak adında bir başlık olarak düşünmeliyiz. Bu bağlamda Belediyemizdeki Başkan Yardımcılığı Makamında bir takım rotasyon işlemi gerçekleştirdik” dedi.

Ayrım Yok

Başkan İspiroğlu, yapılan değişikliklerin ilçe için hayırlı olmasını dileyerek; “Açık sözlülükle şunu ifade etmeliyim ki; bir daire müdürü, şefi yada yöneticisi, hiçbiri birbirinden üstün yada vazgeçilmez değildir. Yerel yönetimler gibi bir kurumda çalışılıyorsa tüm personellerimiz farklı servislerdeki görevlerin üstesinden başarılı bir şekilde geleceği düşüncesi içerisindeyiz. Yaptığımız işlemin, Belediyemiz adına hayırlı olacağını, ilçemizdeki insanlara hizmet bağlamında daha büyük katkı sağlayacağını ve verimi arttıracağına sonuna kadar inanıyorum” dedi. İspiroğlu, Rotasyon kriterleri olarak herhangi bir ayrımı gözetmediklerinin altını çizerek; “Yöneticilerimizi aktif-pasif, başarılı-başarısız diye bir ayrım yapmadan rotasyona tabi tuttuk" diyerek açıklamasını tamamladı.

Sakarya Yenihaber

 
 
Bu haber 420 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER