Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb Oto Kokusu
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Eğitim Bir-Sen ilk ziyaretini yaptı

HaberlerSakarya
08.56, 19/10/2016
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Eğitim Bir-Sen ilk ziyaretini yaptı

Eğitim Bir-Sen Sakarya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında ilk ilçe ziyaretlerini Kocaali’ye yaptılar. Okul ziyaretlerinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kaymakamlık ve Belediye Başkanı ziyaretlerini de gerçekleştirdi.

Eğitim Bir-Sen Sakarya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Kocaali’de; Kocaali Anadolu Lisesi, Abidin Serhoş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kocaali İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu ile Beşevler Ortaokulu öğretmenleri ziyaret edilerek öğretmenler ile istişarelerde bulundu. Öğretmenlerin sıkıntılarını dinleyen şube yönetimi çözüm önerilerinin üzerinde durdu.

Eğitim Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; Öncelikle 15 Temmuz sürecinde devletimizin yanında dimdik yer alan teşkilatımı kutluyorum. Geçen yıl tüm ilçelerimizde teşkilat toplantıları ve üye çalışmaları yapmıştık. Bu yıl da aynı şekilde teşkilat ve istişare toplantıları yapacağız. Üyelerimizi dinleyeceğiz, onların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yürüteceğiz . Bugün Kocaali ziyaretimizde okullarımızı, öğretmenlerimizi, kaymakamımızı ve belediye başkanımızı ziyaret ettik.

Mengen; 'Yaklaşık 10 bin öğretmene sahip olan Sakarya’mızda 5150 üyemiz ile şehrin en büyük sivil toplum kuruluşuna yakışır şekilde çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Üyelerimizin ekonomik sosyal ve özlük haklarının yanı sıra insani yardım çalışmaları da yapıyoruz. Daha önce Suriye’ye bir tır un yardımı ve nakdi yardımda bulunmuştuk. Ayrıca yetim kampları için atkı bere eldiven kampanyası düzenlemiştik. Yakın zamanda teşkilatımızla birlikte inşallah Suriye’ye yeni bir tır yardım daha göndereceğiz. Her sınıfın bir yetim kardeşi var projesinin ortağıyız ve tüm kalbimizle bu projenin arkasındayız' dedi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 400 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER