Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

DP, Serdivan Belediye Başkan Aday Adayını Açıklayacak

HaberlerSakarya
07.58, 27/12/2008
Proweb Kaşe
DP, Serdivan Belediye Başkan Aday Adayını Açıklayacak

Demokrat Parti il başkanlığı Serdivan Belediye Başkanı aday adayını yarın açıklayacak.

Tüm partilerin yoğun bir seçim temposuna girdiği şu günlerde, partiler belediye başkanı aday adaylarını açıklamaya devam ediyor. 27 Aralık Cumartesi günü DP Parti hem teşkilat açılışını yapacak hem de Serdivan Belediye Başkanı aday adayını açıklayacak.

Adayımızı Sakarya Kamuoyu ile Buluşturacağız

Serdivan'da  Demokrat Parti'nin gündemi değiştireceğini belirten DP yetkilileri şöyle konuştu: “AKP iktidarında yıllardır süren çok yönlü krizlerin milletimizi bunalttığı bir ortamda ülke, toplum Sakarya ve Serdivan sorunlarına duyarlı, Serdivan’ın evladı emekli pilot Kurmay Albay Memduh Toçoğlu başkanlığında güçlü, saygın ve dürüst Serdivanlılardan oluşan Demokrat Parti Serdivan İlçe Teşkilatı'nın açılışı ile birlikte Serdivan Belediye Başkan aday adayımızı da Serdivan halkımızla, Sakarya kamuoyu ile buluşturacağız”

Serdivan'da Yeni Bir Dönem Başlayacak

Yerel seçim hazırlıklarını ve aday belirleme çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini dile getiren Dp yetkilileri sözlerinin şöyle tamamladı: “Ülkemiz ve milletimiz tümüyle sosyal sınıfların büyük sıkıntı içinde olduğu bu zor günlerde Serdivan’da göreve talip olan gerçek dava adamı arkadaşlarımızla Serdivan’da halkla bütünleşip kaynaşan, yandaşlara değil halka hizmete iman etmiş bir kadro ile Serdivan’da yeni bir dönem başlayacaktır. Bu yeni dönemin başlangıcında partili – partisiz tüm Serdivanlıları ve Sakaryalıları 27 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan büyük açılışa ve buluşmaya davet ediyoruz”

 
 
Bu haber 2697 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER