Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Acil Kataloğa İhtiyacınız Varsa Çözüm Proweb'de
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Bu Şikayet Kargalı Hanbaba’dan

HaberlerSakarya
21.23, 11/10/2016
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Bu Şikayet Kargalı Hanbaba’dan
Mahalle Sakinleri sıkıntıları kısa ve öz olarak şu şekilde ifade etti. Yolumuz bozuk, Elektriklerimiz düzgün çalışmıyor, mahallemizi su basıyor, Alt yapı çalışması yapılmıyor.

Hendek Kargalı Hanbaba mahallesi sakinleri birkaç konuda şikayetlerini dile getirerek yetkililerin seslerine kulak vermelerini ve çözüm bulmalarını istediler.

Yıllardır Hizmet Yok

Kargalı Hanbaba Mahalle sakinleri şikayetlerini şu ifadeler ile dile getirdiler. “ 6 yıldır Kargalı Hanbaba 1108 sokak’ta yaşayan vatandaşlar olarak, yollarımızın kötü olmasından dolayı çile çekiyoruz. Bunca yıl asfalt getirdik diye yama yapıyorlar. Yapılan yamalar da bir ay tutmuyor. Yama dedikleri ise biri kürekle asfalt atıyor iki vatandaş da çizmeleriyle çiğniyor. Vatandaşlar kendi çabaları ile yollarda oluşan çukurları beton dökerek dolduruyor. Yıllardır hizmet gelmiyor.

Alt Yapı Yok, Su basıyor

Mahalle sakinleri sıkıntılarını şu ifadelerle sürdürdüler” Mahallemizde birde elektrik sorunumuz var. Elektrik akımı mahalleye yetersiz. Var olan mahalledeki fabrikalardan dolayı sürekli voltaj düşüklüğü oluyor ve evlerimizde ki makineler arıza yapıyor. Düşük voltajdan dolayı aydınlatma lambalarımız sürekli patlamakta. 3 yıldır mahallemizi su basıyor. Hiçbir şekilde önlem alınmıyor. Alt yapı çalışması yapılmıyor. Vatandaş olarak çok büyük sıkıntılar çekmekteyiz” diyerek tepkilerini dile getirdiler ve yetkililerden çözüm üretmelerini istediler.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 465 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sakaryaspor, gelecek sezon nasıl başarılı olur?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER