Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb E-Ticaret Siteleri
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Biosun Pamukova geliyor!

HaberlerSakarya
09.17, 06/09/2011
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
Biosun Pamukova geliyor!
Dünyanın ilk bütünsel entegre katı atık yönetimi tesisine imza atacak olan Biosun Pamukova Projesi 2011’in eylül ayında faaliyete başlayacak.

Dünyanın ilk bütünsel entegre katı atık yönetimi tesisine imza atacak olan Biosun Pamukova Projesi 2011'in eylül ayında faaliyete başlayacak.

BIOSUN Katı Atık İşleme Enerji ve Çevre Sanayi Ticaret A. Ş. Sakarya - Pamukova Şubesi, Güral Sapanca’da bilgilendirme toplantısı ve iftar yemeği düzenledi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
Bilgilendirme toplantısı ve iftar yemeğine Pamukova, Geyve, Taraklı, Alifuatpaşa, Göynük, Osmaneli İlçelerinden belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilgili kurum ve kuruluşlardan oluşan davetliler katıldı.

Bilgilendirme sunumunu Murahhas Aza Hüseyin Keçeci yaptı. Keçeci; amaçlarının, Biosun Pamukova tesisini ve faaliyetlerini davetlilere tanıtmak, hedeflenen projeyi ilgililerle paylaşmak, hazırlık sürecinde verilen desteğe teşekkür etmek olduğunu ifade etti.

Biosun Pamukova Genel Müdürü Gürkan Çanga yaptığı açıklamada; AB Uyum Yasaları kapsamında, belediyelerin katı atık yönetimi standartlarını uygulamalarının zorunluluk haline getirildiğini belirterek: 'Amacı katı atıkları değere çevirmek olan Biosun Pamukovatesisi, atıkların düzenli ve kontrollü bir şekilde toplanmasını; hijyenik ve sağlıklı koşullarla tesise getirilmesini ve geri dönüştürülmesini sağlayacaktır.' dedi.

Taraklı Belediye Başkan Vekili Naim Nalbant ise, eylül ayında hizmete girmesi düşünülen Biosun Pamukova Katı Atık Entegre Tesisleri'nin geri dönüşümde kullanılacak çöpleri düzenli bir şekilde toplamak amacıyla evlere çöp kovaları dağıtacağını; fabrika yetkililerinin vatandaşla direk temas kurup geri dönüşüm konusunda kısa bir sunum yapacağını belirtti.
 
 
Bu haber 11579 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  neresi hijyenikmiş.Gelin görün bakalım.kokudan kapı pencere açamıyoruz.evimizi bile satmayı düşünmeye başladık....  
 
nilgün sarıoğlu, 12/08/2014  
 


Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER