Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb Oto Kokusu
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Başkan Sofu'dan iddialara sert yanıt

HaberlerSakarya
09.30, 17/10/2016
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
Başkan Sofu'dan iddialara sert yanıt

Geçtiğimiz günlerde, Hendek Devlet Hastanesi hakkında hızlı müdahale edilmediği ve yetersiz olduğu iddiasıyla bazı kişiler şikayette bulunmuştu. Bunun üzerine AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu şu açıklamayı yaptı:

''Son günlerde ilçemizdeki bazı basın mensupları hastanemiz üzerinden , hastane yöneticilerimizi ve hastane çalışanlarımızı eleştirerek hastanemizle ilgili olumsuz algı oluşturmaya çalışmaktadırlar. Bu haberlerin ve hatta iftiraya varan söylemlerin iyi niyetli olmadığını düşünüyoruz.

Devletimizin ilçe halkımıza hizmet için inşa ettiği modern 100 yataklı hastanemiz şehir merkezindeki eski hastanemizden fiziki yapısı, teknik donanımı ve personeli olarak kıyaslanamayacak kadar iyi durumdadır.

Hastanemiz,

3 Dahiliye

2 Psikiyatri

2 Genel Cerrahi ,

2 Uroloji

1 Anestezi ,

1 Radyoloji

1 Biyokimya,

1 Ortopedi

3 Ağız Ve Diş Sağlığı

1 Kadın doğum,

1 KBB

2 Çocuk Hastalıkları

20 uzman ve 10 pratisyen doktor olmak üzere toplam 270 kişilik kadrosuyla hemşehrilerimize hizmet vermektedir. Yine hastanemize 6 yatak 1. seviye yoğun bakım, 10 yatak palyatif yoğun bakım ve 4 adet yeni doğan kuvez ünitesi kazandırılmıştır. Tabi ki bizler hastanemizin hemşehrilerimize daha da iyi hizmet verebilmesi için gayret sarfediyoruz.

Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri'mizle ve Saglik Bakanlıgı'mızla gerek bireysel olarak gerekse milletvekillerimiz aracılığı ile hastanemize daha cok uzman doktor ve tıbbi arac kazandırmak için görüşmeler yapıyoruz. Özellikle inşallah cok yakında 1 bayan uzman kadın doğum doktorumuzu da bu dev kadroya katmanın mutlulugunu yaşayacagız.

Hastanemizin eksikleri vardır. Herşey dört dörtlüktür diyemeyiz ancak hastanemizin bir İlçe Devlet Hastanesi oldugunu unutmamalı, Hendek halkımıza yakışır şekilde verilen bu büyük sağlık hizmetine ve uzman kadroya anlayış ve şükran duymalıyız.

Çok degerli hemşehrilerimizin her türlü problem ve sorunlarıyla ilgili hastanemizin alanlarında profesyonel ve tecrübeli yöneticileriyle görüşmelerini, çözüm bulunamaması halinde bizimle iletişime gecmelerini tavsiye ediyoruz.

Yine birtakım basın mensuplarının sırf şahşımızı ve partimizi eleştirmek adına ilçemizin bu nadide kurumunu karalaması kabul edilemez. İlçemizin duyarlı basın mensuplarınıda hastanemizi tarafsız olarak haber yaparak hemşehrilerimizin dogru bilgilendirilmesine yardımcı olmaya davet ediyoruz.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu''

 
 
Bu haber 629 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER