Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb E-Ticaret Siteleri
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Başhekim Şimşek'e veda gecesi düzenlendi

HaberlerSakarya
15.59, 18/10/2016
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
Başhekim Şimşek'e veda gecesi düzenlendi
Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Yöneticisi Başhekim Opr. Dr. Turgay Şimşek’in Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne atanması dolayısıyla Riada Otel’de hastane yönetimi tarafından veda gecesi düzenlendi.

Geceye, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği İdari Hizmetler Başkan V. Dr. Hasan Bektaş ile Mali Hizmetler Başkan V. Ahmet Kemiksizoğlu da katıldı. Mesai arkadaşlarına ve hastane personeline gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden Şimşek “Güçlü bir ekip ve özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarımızla güzel hizmetler yerine getirdik. Bundan sora da hastanemiz başarı çıtasını daima yukarıya doğru çıkaracaktır. Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı her kese teşekkür ediyorum.” dedi.

Veda yemeğinin ardından yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı Başhekim Opr. Dr. Turgay Şimşek’e İdari Hizmetler Başkan V. Dr. Hasan Bektaş tarafından günün anısına plaket takdim edildi. Geceye katılan davetliler Şimşek’e yeni görevinde başarılar diledi. Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Başhekimliğine vekaleten Geyve Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Semih Songür atanırken, Geyve Hastanesi Başhekimliğini ise vekaleten Başhekim Yrd. Kubilay Gündoğdu’nun yürüteceği kaydedildi.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
Bu haber 517 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER