Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Adapazarı Bütçesi 110 milyon 700 TL

HaberlerSakarya
23.01, 17/10/2016
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
Adapazarı Bütçesi 110 milyon 700 TL
Adapazarı Belediyesi Ekim Ayı ara meclis toplantısı Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın başkanlığında yapıldı. Mecliste 2017 bütçesi 110 milyon 700 bin olarak onaylandı.

Adapazarı Belediye Meclisi Ekim ayı ara toplantısı Meclis Üyesi ve AK Parti Grup Sözcüsü Av. Mahmut Arslan’ın vefatı nedeniyle buruk başladı. Mahmut Arslan’ın her zaman oturduğu koltuğu boş bırakılarak fotoğrafı ve karanfillerle süslendi.

Erol Aydın başkanlığında toplanan meclis Plan ve Bütçe Komisyonu’nun hazırladığı 2017 yılı mali bütçesini onaylandı. Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Evren Çakırsoy, Mali Hizmetler bütçesini hazırlarken hem belediyeyi hem de halkı düşünerek rakamları belirlediklerini ifade ederek, “Bütçeyi hazırlarken bize her konuda yardımcı olan, sorduğumuz her soruya cevap vererek kafamızda soru işareti bırakmayan Mali Hizmetler Müdürü Osman Nuri Eker’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bütçeyi hazırlarken 2017 Mali Yılı Bütçesi’nde yer alan ödenekler toplamı ile tahmin edilen gelirler arasında denklik sağladık. Bütçemizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Adapazarı Belediye Meclisinde onaylanan 2017 yılı Mali Bütçe tahmini bütçesi 110 milyon 700 bin TL olarak belirlendi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 388 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER