Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Acil Kataloğa İhtiyacınız Varsa Çözüm Proweb'de
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

14 yaşındaki lise öğrencisi öğretmenle birlikte kaçtı

HaberlerSakarya
13.00, 19/04/2012
Sır Yapı Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Taahhüt Danışmanlık
14 yaşındaki lise öğrencisi öğretmenle birlikte kaçtı
Sakarya'da 14 yaşındaki lise öğrencisi, aşk yaşadığı öğretmeniyle kaçtı. Olay küçük kızın tedavi olmak amacıyla geldiği hastanede, güvenlik kameraları tarafından öğretmenin arabasına binerken görülmesiyle ortaya çıktı.

Söğütlü'de bulunan Akarca Türk-Fransız Kardeşlik İlköğretim Okulu'nda Teknoloji dersi öğretmeni olarak görev yapan M.T., Milli Eğitim Bakanlığı tarafından il dışına tayin edildiği gün; Adapazarı'nda bir lisede öğrenim gören 14 yaşındaki A.A. ile kaçtı.

Edinilen bilgilere göre, Akarca Türk-Fransız Kardeşlik İlköğretim Okulu'nda görev yapan M.T., bir süre önce Adapazarı'nda bir lisede okuyan 14 yaşındaki A.A. ile aşk yaşamaya başladı. Küçük öğrenciyle birlikte olan öğretmen durumun ortaya çıkmasının ardından açığa alındı. A.A.'nın ailesi M.T.'den davacı oldu. Açığa alınan öğretmen önceki gün Milli Eğitim Bakanlığı tarafından il dışına tayin edildi. M.T.'nin Sakarya'dan ayrılacağı gün, ailesiyle Sakarya Toyotasa İlkyardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne giden A.A. iddialara göre anlaşarak aşk yaşadıkları öne sürülen öğretmeni tarafından kaçırıldı.

Aile kızının kaçtığını görünce hemen hastanede görev yapan jandarmaya başvurdu. Hastanenin güvenlik kameraları tarafından kaydedilen kaçış görüntüsü incelemeye alındı.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
Sakarya'da, 14 yaşındaki lise öğrencisi ile kaçan öğretmen Mesut T. hakkında tamamlanarak ağır ceza mahkemesine gönderilen iddianamede, kaçırmaya öğretmenin abisinin de yardım ettiği yer aldı.

Salı günü Sakarya Toyotasa İlkyardım ve Travmatoloji Hastanesine ailesi ile birlikte gelerek buradan gizlice kaçan 14 yaşındaki lise öğrencisi A.A.'yı kaçırdığı iddia edilen Söğütlü Akarca Türk- Fransız Kardeşlik İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Mesut T hakkında yürütülen soruşturmada iddianame tamamlandı. Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Cinsel istismar" ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlamasının yer aldığı iddianame ağır ceza mahkemesine gönderildi. İddianamede, Mesut T'ın ağabeyi A.T.'nin de A.A.'nın kaçırılmasına yardım ettiği yer aldı.

Güvenlik güçleri farketti

Daha önce öğrencisi ile birlikte olduğu iddiası ile Sakarya Sulh ve Ceza Mahkemesi tarafından "Küçük yaşta öğrencisini alıkoyarak cinsel istismarda bulunduğu" iddiası ile tutuklama kararı çıkarılan firari öğretmen Mesut T'ın, lise öğrencisi A.A.'yı kaçırdığı esnada güvenlik güçleri tarafından aranmasının bulunduğu kaydedildi.

Ruh ve beden sağlığı bozulmuş

Öğretmen Mesut T. tarafından istismara uğradığı iddia edilen A.A.'nın ise olaydan sonra Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde yapılan muayenede ruh ve beden sağlığının bozulduğu raporu verildi.

Kaçak öğretmen aranıyor

Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen jandarma ekipleri, A.A.'nın kaçırılması olayına karışan Mesut T ve ağabeyi A.T.'yi her yerde arıyor.
 
 
 
Toyotasa Hastanesi önünden öğretmenin ve yanındaki 2 kişi ile birlikte kaçırdığı 14 yaşındaki Aslı, 53 gündür kayıp. 14 yaşındaki lise öğrencisi kızın ailesi, Aslı'nın bulunamamasından dolayı son çare olarak soluğu Serap Ezgü'nün yanında aldı.

Serap Ezgü, lise öğrencisinin aşk yaşadığı öğretmenin kaçırdığı belirtilen olayı ATV'deki Yeniden Başlayalım programında enine boyuna masaya yatırdı. 14 yaşındaki Aslı'nın kaçırılmasıyla ilgili tüm ayrıntıları günlerdir konuşan Ezgü, 7 Haziran'daki programında şu detaylara ulaştı: 

Sakarya'da cinsel istismarda bulunduğu 14 yaşındaki öğrencisini kaçıran öğretmene yardım ettikleri öne sürülen ağabeyi ve yengesinin de aralarında bulunduğu 4 kişi tutuklandı. Öğretmen ve öğrencinin bulunması için güvenlik güçleri çalışmasını sürdürüyor.

4 Mart'ta kaçırılmıştı

Söğütlü İlçesindeki bir ilköğretim okulunda, 4 Mart'ta 14 yaşındaki kız öğrencisini alıkoyup cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen, 24 Mart'ta Sakarya Sulh Ceza Mahkemesi'nce hakkında tutuklama kararı çıkartılan firari öğretmen M.T., istismarda bulunduğu iddia edilen öğrencisini kaçırmıştı. İki ay önce yaşanan olayda güvenlik güçlerince aranan M.T., ailesi tarafından tedavi için Toyotasa Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne getirilen öğrencisini bir kişinin yardımıyla kaçırmıştı. Kızın ailesinin, çocuklarının kaybolduğunu bildirmesi üzerine hastanenin güvenlik kameralarını inceleyen jandarma, M.T.'nin hastane bahçesinde istismarda bulunmakla suçlandığı öğrencisiyle görüştüğünü belirlemişti. Aradan geçen iki ayda öğretmen ve öğrencisi aramalara rağmen bulunamadı.

Ağabeyi ve yengesi tutuklandı

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın kaçırma olayı ile ilgili başlattığı soruşturmada öğretmenin ağabeyi A.T., yengesi G.A. ile arkadaşları İ.İ. ve S.T., 'cinsel istismar' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarına yardım ettikleri iddiasıyla gözaltına alındı. Firari öğretmenin kaçmasına yardım ettikleri öne sürülen 4 kişi, nöbetçi mahkemece tutuklandı. Zanlılar, Ferizli L Tipi Cezaevi'ne konuldu.

Gidebilecekleri heryere bakılıyor


Polis ve jandarma, firari öğretmen ve öğrenciyi ülke genelinde arıyor. Gidebilecekleri her yere bakılıyor. Öte yandan, açığa alınan M.T. hakkında 'cinsel istismar' ve 'hürriyetten yoksun kılma' suçlamasıyla Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma da tamamlandı. İddianame ağır ceza mahkemesince kabul edildi. İstismara uğradığı iddia edilen öğrencinin, Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde yapılan muayenesinde, ruh ve beden sağlığının bozulduğu yönünde rapor verilmişti.
 A.A.'nın ailesi ile yakınlarının çıktıkları bir kadın programındaki iddiaları ve kızlarının hala bulunamamasını eleştirmeleri üzerine de Sakarya Cumhuriyet Savcılığı harekete geçti.

Savcılık soruşturma sürerken yapılan yayınların soruşturmayı etkilediği gerekçesiyle inceleme başlattı.


 
AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya'da 14 yaşındaki lise öğrencisine cinsel istismarda bulunarak kaçıran öğretmen konunsunu işleyen Serap Ezgü'nün sunduğu 'Yeniden Başlayalım' programına bağlandı.

Canlı yayında programa bağlanan Ali İhsan Yavuz, öğretmene teslim ol çağrısında bulunarak Aslı'nın ailesine de destek oldu. İşte Vekil Yavuz'un söylediği o sözler...

 

Adapazarı’nda yaklaşık 3,5 ay önce, 14 yaşındaki kız öğrencisi A.A.'yı ikinci kez kaçırarak ortadan kaybolan Söğütlü İlçesi Akarca Türk- Fransız Kardeşlik İlköğretim Okulu Teknoloji dersi öğretmeni Mesut Temizkan ve A.A. tüm aramalara rağmen bulunamadı.

Polis ve jandarma arama çalışmalarını sürdürürken, son olarak sivil polis ekipleri ihbar üzerine Karasu İlçesi'nde bir dizi adreste arama yaptı.

Kadın programlarına kadar çıktılar!

Adapazarı’nda 4 Mart tarihinde ToyotaSa İlkyardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne yakınlarıyla birlikte tedaviye gelen, okuduğu liseden bir süre önce ailesi tarafından alınan A.A., Söğütlü İlçesi Akarca Türk-Fransız Kardeşlik İlköğretim Okulu Teknoloji dersi öğretmeni Mesut Temizkan ile kaçtı. O tarihten beri ailesinin ve güvenlik güçlerinin aradığı A.A. ve öğretmen Mesut Temizkan bulunamazken, ailesi kızlarının bulunması için kadın programlarına da çıktı. Kadın programlarında konunun gündeme gelmesi üzerine onları gördüklerini söyleyenler polis ve jandarmaya ihbarda bulunmaya başladı. Gelen ihbarları değerlendiren ekipler de belirtilen adreslerde aramalar yaptı.

'Karasu'da oldukları' ihbarı boş çıktı

Son olarak öğretmen ve kaçırdığı ögrencisinin Karasu Yeni Mahalle’de oldukları yönünde gelen ihbarlar üzerine polis ekipleri ellerinde fotoğraflarla bölgede arama yaptı. Ancak aramalarda ögretmen ve kaçırdığı ögrencisine rastlanılmadı.

Hollanda'ya kaçtılar iddası da gündemde

Olayın bir kadın programına konu olması üzerine gelen ihbarlarda, Mesut Temizkan ve kaçırdığı öğrencisi A.A.'nın sahte kimlikle bu sabah Hollanda’ya geldiği belirtiliyor.. Yapılan ihbarda A.A.’nın öğretmen Temizkan’ın yeğeni E.T.’nin pasaportunu kullandığı iddia ediliyor.

 
 
 

Lise öğrencisi Aslı, öğretmeniyle birlikte kaçtı mı yoksa kaçırıldı mı hala bilinmiyor. Ailesi aylardır kayıp olan kızlarını aramaktan vazgeçmiyor. İşte Sakarya'yı ve tüm Türkiye'yi ayağa kaldıran Aslı'nın, 12,5 yaşında çekilen ve ilk defa ATV'de yayınlanan o video görüntüleri...

 
72 gündür kayıp olan Aslı ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı.

Daha önce geçen haberlerdeki Eski Belediye Başkanı'nın video görüntüleri ortaya çıktı. O videoda başkan ve kaçak öğretmenin ağabeyleri, Aslı'nın amcasıyla pazarlık yapmaya gidiyor.

İşte o çok tartışılacak video görüntüleri... 
 
Sakarya'da cinsel istismarda bulunduğu 14 yaşındaki öğrencisini kaçıran ve 115 gündür her yerde aranan öğretmen ve öğrencisi, Kocaali ilçesinde saklandıkları köy evinde yakalandı.

Söğütlü ilçesindeki bir ilköğretim okulunda öğretmenlik yaptığı dönemde, cinsel istismarda bulunduğu 14 yaşındaki öğrencisini 17 Nisan'da kaçıran Mesut T. (34), jandarma tarafından yakalandı. Hakkında tutuklama kararı bulunan öğretmen ve kaçırdığı öğrencisinin Düzce'de bir evde saklandıkları ihbarını alan jandarma, savcılık izniyle evde arama yaptı. Aranan kişileri evde bulamayan jandarma, Mesut T.'nin öğrencisi ile birlikte baskından bir süre önce ayrılarak Sakarya'nın Kocaali ilçesine bağlı Kestanepınarı köyündeki bir yakınının evine gittiğini belirledi. Bunun üzerine köy evine baskın düzenleyen jandarma, Mesut T. ve kaçırdığı kızı yakaladı. Gözaltına alınan Mesut T., jandarmadaki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

4 Mart'ta 14 yaşındaki kız öğrencisini alıkoyup cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen Mesut T., olayın ortaya çıkması üzerine kaçmıştı. 24 Mart'ta Sakarya Sulh Ceza Mahkemesi'nce hakkında tutuklama kararı çıkartılan ve öğretmenlikten atılan Mesut T., cinsel istismarda bulunduğu öğrencisini, ailesiyle birlikte tedaviye geldiği Toyotasa Acil Yardım Hastanesi'nin bahçesinden kaçırmıştı. Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, kaçırma olayı ile ilgili başlattığı soruşturmada, öğretmenin ağabeyi A.T., yengesi G.A. ile arkadaşları İ.İ. ve S.T., 'cinsel istismar' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarına yardım ettikleri iddiasıyla tutuklanmıştı.

Mesut. T. hakkında, 'cinsel istismar' ve 'hürriyetten yoksun kılma' suçlamasıyla Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. İstismara uğradığı iddia edilen öğrencinin, Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde yapılan muayenesinde, ruh ve beden sağlığının bozulduğu yönünde rapor verilmişti.
 
Söğütlü'deki ilköğretim okulunda ögretmenlik yaparken cinsel istismara bulunduğu 14 yaşındaki örgencisi A.A.'yı 4 ay önce Adapazarı’nda hastane bahçesinde kaçırdığı iddiasıyla aranırken köy evinde yakalanan öğretmen Mesut Temizkan çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Köy evinde bulunan örgencisi A.A.'da ailesine gitmek istememesi nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sakarya il Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı.

Polis etten duvar örtü

Kocaali ilçe adliyesine sevk edilen öğretmen Mesut Temizkan yaklaşık 7 saat süren sorgulaması sonrasında tutuklanarak Sakarya Cezaevine gönderildi. Öğretmenin adliyeden çıkışı sırasında jandarmanın sıkı güvenlik önlemi aldığı dikkat çekerken İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de habercilerin görüntü almamaları için gazetecileri engelledi.

 Aslı ailesine gitmek istemedi


Gazetecilerin sorularını cevapsız bırakan ögretmen Mesut Temizkan’ın tanınmamak için sakal bıraktığı görüldü. Öğretmeniyle birlikte 115 gün yaşayan A.A.'da ailesine gitmek istemeyince Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sakarya İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı. Öğrenci jandarma ekipleri tarafından Adapazarına götürüldü. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sakarya il Müdürü Kerem Toprak, A.A.'nın Adapazarı’ndaki sevgi evlerinde koruma altına alınacağını ve psikolojik destek verileceğni söyledi.

Tutuklanan öğretmen Mesut Temizkan’ın daha önce ağabeyi A.T., yengesi G.A. ile arkadaşları İ.İ. ve S.T., 'cinsel istismar' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarına yardım ettikleri iddiasıyla tutuklanmıştı.

 
 
 
 
Kendisinden 20 yaş küçük öğrencisini kaçırıp tecavüz eden öğretmen Mesut Temizkan Sakarya'da yakalandı. SABAH'ın izlediği operasyonda, Başbakan'ın "Bulun" dediği 14 yaşındaki A.A. da kurtarıldı.

Kendisinden 20 yaş küçük, 14 yaşındaki kız öğrenci A.A.'yı kaçırıp tecavüz etmekle suçlanan ve 190 gündür her yerde aranan Mesut Temizkan kıskıvrak yakalandı. Temizkan, Sakarya Kocaali'de Kestanepınar Köyü'nde bir köy evinde bulundu. SABAH'ın da izlediği operasyonda A.A. da aynı evde bulunarak kurtarıldı. SABAH Özel İstihbarat, aylardır jandarma ve polis tarafından her yerde aranan Mesut Temizkan ile öğrencisi A.A.'nın izini bir ay boyunca titizlikle sürdü. Adres bilgilerine ilişkin istihbaratı değerlendiren ve eve operasyon yapan Sakarya İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler de silahlı olan Temizkan'ı evdeki bir yatağın altına gizlenmiş halde buldu.

Hemen Silahına Sarıldı

Jandarma ekiplerini karşısında görünce panikleyen öğretmen Temizkan, silahını çekerek "Kan akıtırım" diye tehditler savurmaya başladı. Bu sırada zanlının ateşlediği silahtan çıkan kurşun şans eseri kimseye isabet etmedi. Kısa sürelik boğuşmanın ardından etkisiz hale getirilen Mesut Temizkan, gözaltına alınarak Kocaali İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü. Sakarya İl Jandarma Komutanı Albay Adnan Şimşiroğlu da katkılarından ötürü SABAH'a teşekkür etti. Silahı elinden alındıktan sonra jandarma tarafından kendisine soru sorulmadığı halde sürekli açıklama yapmaya başlayan Mesut Temizkan, "Bu, namus meselesi. Hepimiz insanız. Ben terörist değilim. Yarın zaten teslim olacaktım" dedi.

Nefes kesen operasyonu baştan sona görüntüleyen SABAH ekibini görünce de "Kamera istemiyorum" diye bağırdı. Jandarmadaki sorgusu tamamlandıktan sonra savcılığa çıkarılan Temizkan, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Genç öğrenci ise geçici olarak bir çocuk yurduna yerleştirildi. Temizkan'ı evinde barındırdıkları tespit edilen İsmail Demir ve eşi ile Coşkun Kuru ve eşi Sibel Kuru da gözaltına alındı.

İşte Film Gibi Operasyon

4 kişi yardımdan tutuklandı

Mesut Temizkan Söğütlü İlçesi Akarca Türk-Fransız Kardeşlik İlköğretim Okulu'nda teknoloji dersine giriyordu. Bir çocuk babası 34 yaşındaki Temizkan, 2011'de, 3. sınıf öğrencisi 13 yaşındaki A.A. ile yakınlaştı. Genç öğrenciyi kandırarak kendisine bir şekilde bağlayan Temizkan, 30 Ocak 2012'de öğrencisini kaçırdı. Tecavüz ettiği çocuğu kısa süre sonra ailesine teslim eden Mesut Temizkan ailenin şikâyetçi olması üzerine aranmaya başlandı. Bu sırada Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da açığa alındı. Mesut Temizkan 17 Nisan 2012 günü yine sahneye çıktı ve annesiyle Sakarya'daki Toyota Hastanesi'ne diş tedavisi için giden A.A.'yı tekrar kaçırdı. Hastaneden kaçırma olayında kendisine yardım eden ağabeyi ile birlikte 4 kişi, mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Fakat Mesut Temizkan ısrarla kaçmayı sürdürdü. Bu arada Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı ilk kaçırma olayı ile ilgili "çocuğa cinsel istismar" ve "kişiyi hürriyetten yoksun kılma" suçlaması ile hakkında dava açtı. 23 Mart günü de Mesut Temizkan hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Başbakan talimat verdi

Aylarca kaçak yaşayan Mesut Temizkan'ın yakalanması için jandarma özel ekip kurdu. Ailesi, atv'de yayınlanan Serap Ezgü'nün sunduğu "Yeniden Başlayalım" adlı programda tam 45 gün canlı yayına katılarak yetkililerden kızlarının bulunmasını talep etti. Türkiye'nin gündemine oturan öğrenci A.A. için Başbakan Tayyip Erdoğan da devreye girdi ve çocuğun bulunması talimatını verdi. Öğretmen Mesut Temizkan'ın akrabası olduğu iddia edilen E.E.'ye ait sahte pasaport ile yurtdışına çıktığı bile ileri sürülmüştü. A.A.'nın babası Fikri A. ise yaptığı açıklamada, "Kızım daha 14 yaşında. Onu kandırarak zorla sahip oldu. Kızımızın sonuna kadar arkasındayız" demişti.

Sabah adım adım iz sürdü

14 yaşındaki öğrenci A.A., 17 Nisan günü kaçırıldıktan sonra Mesut Temizkan'a ait 54 YN 277 plakalı araç ile ilk önce bir dağ köyüne götürülmüştü. Burada araç değişikliği yapılarak Düzce'nin Ordulu Karadere Köyüne giden ikili, Salih Kuru'ya ait evin samanlığında 3 gün kaldı. Daha sonra Düzce merkezdeki Temizkan'ın teyze oğlu olan Coşkun Kuru'ya ait eve geçtiler. Mesut Temizkan ile kurbanı, bu evde yaklaşık 2 ay gizlendi. Coşkun Kuru'nun borçları ile kirasını ödeyen ve bir miktar para veren Mesut Temizkan, tanınmasın diye öğrencisinin saçlarını sarıya boyattı ve kahverengi lens taktırdı. Kendisi de sakal bırakan Mesut Temizkan, yakalanmamak için cep telefonu da kullanmıyordu. A.A. ise yanında bir kadın ile bir kez pazara, bir kez de markete çıktı. Temizkan daha sonra, ablası Emine Demir'ın akrabası İsmail Demir'in Kestanepınarı Köyü'ndeki köhne evine geçti. Ve önceki gece kıskıvrak yakalandı.

Bu Görüntüler ATV Haber'de Böyle Yayınlandı...

 
Söğütlü İlçesi'ndeki ilköğretim okulunda cinsel istismarda bulunduğu 14 yaşındaki öğrencisi A.A.yı 17 Nisan’da kaçırdıktan 115 gün önce Kocaali İlçesi’nde akrabasının evinde yakalanan öğretmeni Mesut Temizkan tutuklandı. Koruma altına alınan A.A.'nın ailesinin yanına gitmek istemediği, bu nedenle koruma altına alındığı öğrenildi. Jandarmada 'susma hakkını' kullanan öğretmen Mesut Temizkan, Cumhuriyet Savcılığı'nda verdiği ifadede öğrencisi A.A.'yı sevdiğini ve birlikte kaçtıklarını söyledi.

Öğretmen Mesut Temizkan ve kaçırdığı 14 yaşındaki öğrencisi A.A.'nın 115 gün boyunca Sakarya ve Düzce’deki yakın akrabalarının evlerinde kaldıkları belirlendi. Öğretmen ve öğrencisinin son olarak 5 gün önce Kocaali İlçesi'ne bağlı Kestanepınarı Köyü’nde İsmail Demir’e ait eve geldikleri belirlendi. Köy muhtarı Erkut Tenkoğlu öğretmen ve ögrencisinin yakalandığı evin köyün girişinde olduğunu söyleyerek, "Bu ev Mesut’un yengesinin akrabasına ait. Sonradan öğrendiğimize göre daha önce de 1.5- 2 ay kadar burada saklanmışlar" dedi  Öğretmen ve öğrencisinin daha önce A.A.'nın öğretmeni olan bir kişinin telefonla ihbarda bulunması üzerine yakalandığı öne sürüldü.

Sakal Bıraktı

Yakalandıktan sonra adliyeye sevk edilen Mesut Temizkan’ın, sakal bıraktığı ve eşofman giydiği, A.A.'nın da tanınmamak için saçlarını sarıya boyattığı anlaşıldı. Jandarma karakoluna getirilen A.A.'nın "15 yaşındayım. Beni anne babama vermeyin. Mesut’a beni verin’ diye direndiği belirtilirken, ailesinin yanına gitmek istememesi nedeniyle sağlık kontrolundan geçirildikten sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Adapazarı’ndaki sevgievine teslim edildi. Koruma altına alınan A.A., psikolog ve sosyal uzmanlar tarafından sürekli gözetim altında tutuluyor.
 
Ailesi kötü davranınca kaçmış!

Bir köy evinde yakalanan öğretmen Mesut Temizkan'ın ilişkiye girdiği 14 yaşındaki Aslı konuştu.

"Beni aileme vermeyin. Kötü davranılınca ikinci kez rızamla kaçtım."

14 yaşındaki öğrencisini 2 kez kaçıran ve 190 gündür aranan öğretmen Mesut Temizkan'ın yakalanmasıyla ilgili olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, küçük kızın koruma altına alınması kararını verdi. Ciddi bir travma geçirdiği saptanan Aslı devlet korumasında tutulacak ve düzenli olarak psikolojik yardım alacak.

Bakandan Aslı'ya Özel İlgi

Aile Bakanı Fatma Şahin'in verdiği talimatla, Sakarya İl Müdürlüğü'nde görevli sosyal çalışmacılar, 14 yaşındaki Aslı için hızla harekete geçti. Aslı'nın durumunu inceleyen uzmanlar, devlet korumasına karar verdi.

Büyük Travma

Yaşadığı olaylar nedeniyle ciddi bir travma geçiren Aslı bakanlık yetkililerine ailesinin yanında kalmak istemediğini söyledi. Öğretmeni tarafından ilk kaçırılışının ardından ailesinin de kendisine kötü davrandığını ifade eden Aslı, bu nedenle öğretmeniyle ikinci kez kendi rızasıyla kaçtığını dile getirdi. Ailenin gerçekten böyle bir muamelesinin olup olmadığı soruşturmalar sonucunda belli olacakken, uzmanlar Aslı'nın bu ifadeleri geçirdiği travmanın etkisiyle de söyleyebileceği üzerinde duruyor.

 
Kaçırdığı 14 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen eski öğretmenin yargılandığı davada 4 sanık hakkında tahliye kararı verildi.

Söğütlü'deki bir ilköğretim okulunda öğretmenlik yaptığı dönemde, öğrencisini kaçırıp cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen M.T.(34) ile kendisine yardım ettikleri öne sürülen ağabeyi A.T., yengesi G.A. ile arkadaşları İ.İ. ve S.T.'nin yargılanmasına Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi.

Duruşmaya tutuklu sanıklar ile avukatları Abdurrahim Burak, Tahir Hakkı İskender ve Ferdi Kahveci ile mağdur tarafın avukatı Ayşe Üstünel Dağdelen katıldı.

Mahkemenin yayın yasağı getirdiği davada, tutuklu sanıklar A.T., G.A., İ.İ. ve S.T. tahliye edildi. Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.


İddianamede, M.T. hakkında 'çocuğun cinsel istismarı' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma', diğer sanıkların ise 'cinsel istismar' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından cezalandırılması isteniyor.

4 Mart'ta 14 yaşındaki kız öğrencisini alıkoyup cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen M.T., olayın ortaya çıkması üzerine kaçmıştı. 24 Mart'ta Sakarya Sulh Ceza Mahkemesi'nce hakkında tutuklama kararı çıkarılan ve öğretmenlikten atılan M.T., cinsel istismarda bulunduğu öğrencisini, ailesiyle birlikte tedaviye geldiği Toyotasa Acil Yardım Hastanesi'nin bahçesinden kaçırmıştı. Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, kaçırma olayı ile ilgili başlattığı soruşturmada, öğretmenin ağabeyi A.T., yengesi G.A. ile arkadaşları İ.İ. ve S.T., 'cinsel istismar' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarına yardım ettikleri iddiasıyla tutuklanmıştı. M.T., jandarmanın yaptığı çalışma sonucu 115 gün sonra kaçırdığı öğrencisiyle birlikte Kocaali ilçesinde saklandıkları köy evinde yakalanmıştı.
 
Sakarya’nın Adapazarı İlçesi'nde 14 yaşındaki kız öğrencisini kaçırarak tecavüz ettiği iddia edilen ve 190 gün sonra Sakarya'nın Kocaali İlçesi'ne bağlı Kestanepınar Köyü'nde yakalanan şahsın yargılandığı davanın ilk duruşması gerçekleştirildi.

Sakarya Adliyesi 1’inci Ağır Ceza Mahkemesinde gerçekleştirilen ilk duruşmaya taraflardan kimse katılmazken; Ferizli Cezaevi'nde tutuklu olarak bulunan Öğretmen Mesut Temizel zırhlı nakil aracı ve çok sayıda Jandarma eşliğinde Adliye’ye getirildi. Yaklaşık 1 buçuk saat süren duruşma ardından mahkemenin gerekli gördüğü evrakların tamamlanması için duruşma 21 Mart'a ertelendi.

Tarafların avukatları mahkemeyle ilgili olarak açıklama yapmazken, tecavüz iddiasıyla tutuklanan Mesut Temizel'in tutukluluğunun devamına karar verildi.
 
 
 
 
Bu haber 95509 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları SakaryaRehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
  Siz bilip bilmeden konuşan insanlara sesleniyorum! ! Ben aslihan o çook arkasından konuştuğunuz merak ettiğiniz kız acaba siz benim ve mesutun hakkında ne bilip te ne saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz yok ... neyi gördünüz be siz ... !! Benim ve mesutun hakkında hakaret edenlere hukuki anlamda süreç başlatacagim herkesin haberi olsun. O bize burada ... yorum yapan kızlar bana asla burda ahlak dersi vermeyin bi erkek gördünüz mü nasıl dibinizin dusüper nasıl tavlamaya calistiginizi herkes biliyo. Hele hele mesut un burdan yorum yapan öğrencileri mesutà dibiniz düşerken iyidi. Mesut çok iyi bi ogretmendi bunu asla ve kata kimse sorgulamasın. Mesleğini herkesten daha iyi yapıyordu hatta. Yok neymiş öğrencileriyle arkadaş olan öğretmen istiyordu bütün öğrenciler. Mesutlâ arkadaş gibi konuşup ondan yardım isterken iyidi de bu olay başına geldi diye mi mesut kötü oldu! ! Gerçekten çok acınacak durumdasiniz. Ön yargılarla hiç bir yere varamazsiniz. Bi insanı tam anlamıyla tanımadan asla yorum yapmamalisiniz. Mesut beni asla kaçırmadı ben kendim kaçtım bütün bu olayların başımıza gelme sebebi de o çok acidiginiz ailem dir. Bu kadar açıklama sizi aydinlatır sanırım. Son olarak sevmek suç ise EVET SUÇLUYUZ VE BIRBIRIMIZI HALA ÇOK SEVİYORUZ. ŞU AN EVLENİYORUZ !!  
 
Aslıhan t., 27/10/2015  
 

  Bilmem neyin davasi olmaz diyen arkadas eger onun davasi olmasaydi TCK daki belli basli maddelere yer verilmezdi! O yastaki bir kiz cocugu kandirilmaya musaittir.o sahis kolay kurtulamaz cezaevinden birkac suctan yargilaniyor.  
 
sinem Üstünel , 22/05/2013  
 

  arkadaslarben 15 yasnda sayilirim vediycegm o ki kz .... sucun yuzde yetmisi kzda,yasi kucuk fln dgl sadece asik oldgnu sanmis.ii de bizdebazen ole .... ama onun gbi kacmiyorz tobe tobeeeee  
 
nermin t, 23/04/2013  
 

  14 yaşındaki çocuk aşk nedir nerden bilir korunma iç güdüsü.Aslı sana sesleniyorum hayatın boyunca yaptığın bu yanlışın vicdan azabıyla yaşayacaksın.Annene babana bir şey olursa ömür boyu vicdan azabı çekersin, öğretmen denen o adamdan söz etmek istemiyorum onun insanlıkla alakası olmadığını düşünüyorum.Yol yakınken vakit geç olmadan ailene dön  
 
kezban özen, 15/01/2013  
 

  .................. bilmemlenin davası olmaz.  
 
Cüneyt Batur, 14/01/2013  
 

  Hey Allah'ım, be adam ne işin var senin kızın yaşındaki çocukla? Yahu çocuklar kimlere emanet...Bir de cinsel ilişki yaşamış,Allah seni kahretsin pedofil adam!  
 
Misafit, 25/11/2012  
 

  Bencee Adamda tek suç Yok kızda istemiş kendi rızasıyla kaçmıs kendi rızasıyla kaçmasaydı 1 aydqa bulunurdu bşirilerini arardıı enazından  
 
eylül, 28/10/2012  
 

  temizkan mis güleyim bari kansiz herif eger adalet gereken cezayi vermezse tanrinin adaletinden kurtulamiycak o annenin döktügü göz yaslarinin hesabini nasil verecek bide bu namus meselesi diyor ulan allahsiz sen namusun ne demek oldugunu bilirmiydin oyuncak ettin el kadar cocugu kör seytanindan bul  
 
derya, 14/10/2012  
 

  daha 14 yaşında ya .
1.günah
2.ayıp
gelmişiz 2012 yılına hala böyle saçmalıklar yaşayabiliyoruz .
adam zaten utanmazın şerefsizin teki .
kim ne derse desin , toplum bu adamı affetmez . bunu adına aşk falanda diyemezsiniz siz.
sizin evladınızın başına gelse bu kadar rahat bi biçimde ''aşk diyorum'' diyemezsin .
bişeyleri düşünürken veya söylerkn bnm başımada gelirmi acaba diye bi düşünün lütfen .
 
 
tuğçe ipçi, 12/10/2012  
 

  kuranı kerim eğitimi vermeyin.... kızlar erkekler ayrı eğitim olurmu diyenler..bunlar gerici akılı diyenler..HAŞA ALLAHTAN DAHA İYİMİ BİLİYORSUNUZ.....İŞTE CEVABI : YAZIK ÇOK YAZIK..... ;ÖĞRETMENLER YENİ NESİL ESERİNİZ OLACAKTIR  
 
fevzi ulutoprak, 03/10/2012  
 

  kızzz kendisi öğretmenle kaçmış bilip bilmeden yorum yazmayın..... noktaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  
 
tuba, 15/09/2012  
 

  bi ara öğretmenimdi.İyiki defolup gittin okulumuzdan yoksa ben atıcaktım seni!!  
 
gerekyok, 09/09/2012  
 

  merhaba aslıya ve ailesinin allah yardımcısı olsun kolay bir durum değil evlatlarımızı allah korusun özellikle kız çocukları bu yaşlarda kendinden büyük ve güvendikleri insanlara ilgi duyarlar ailelerin bu konularda daha duyarlı ve dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum bende yıllar önce benzer şeyler yaşadım ailenin sevgisizliğinde ilgisizliğinde yada biraz boşluğundan yararlandım seviyi başka yerlerde aradım ama kimse o sevgiyi karşılıksız vermedi sevdiğimi sandığım biri tarafından bende kullanıldım ama şimdi o hata hep beynimi kemiriyo keşke olmsaydı keşke hesabını sorabilseydim diye artık çok geç ama şimdi başka biriyle mutlu bir evlilik yaptım aşığım seviyorum bide kızım var annesaini çok iyi anlıyorum ne olur anne ve babalr daha dikkatli olmak zorundayız yavrularımız bize allahın emaneti allah bildiği gibi yapsın o öğretmeni.  
 
neriman özdemir, 07/09/2012  
 

  allahm o ş...sizin belasını verir inşllh byle insanlar sanki kaçırdıkları kızı o yaşa kadar besleyip büyütmüşler gibi birde hürriyetini elinden alıyolar allahım o aslıya akıl fikir versin. o şu an tramva yaşadığı için gerçekleri göremiyor.ama gün gelecek o mesutun yüzüne tükürme gereği bile duymayacak lanetler yağdıracak allhm ailesine sabr versin.aslıyada doğru yolu göstersin....  
 
kmle özdmr, 07/09/2012  
 

  aynı şey benmde başıma geldi ama öğretmenim değil sevdiğim insan bana bunu yaptı. 14 yaşındaydım bende aslı gibi.aslının bulunduktan sonraki konuşmalarının aynılarını bende yapmıştım.çünkü o anı yaşamadan bilemezsiniz.o an öyle bir anki anlatılmaz yaşanır.ben şuan 17 yaşındayım ve hala atlatmış değilim.heleki birde o kişiyi hala seviyorsa aslı için çok zor bir dönem olacak .ama bir süre sonra anlayacak ki etrafındaki tek gerçek ailesi... herkes ardından konuşacak laf söyleyecek bunlar onun canını acıtmaya başladığı an etrafındaki gerçekleri aramaya başlayacak.yani ailesini.ve o an anlayacakki nefes alıyorsa hala bir umut var demektir..rabbim dayanma gücü versin...  
 
kmle özdmr, 07/09/2012  
 

  ASLININ BULUNMASINA SEVİNDİM YAW AS O ÖĞRETMENİ HALKA VERSİNLER GELSİN KARSIMA ÇIKSIN İLK ÖNCE AĞZINI BURNUNU KIRARIM SONRA SOPAYLA AYAKLARINI KIRARIM BİRAZ ELEKTRİK VERİRİM  
 
mehmet döven, 30/08/2012  
 

  aslının bulunmasına çok sevindim uzun süredir merak ediyordum. aslının psikolojisi gerçekten bozulmuş bozulması da normaldır zaten o adam kim bilir neler yapmış nasl tehdit etmiştir ki kız bu hale geliyor ailesine dahi gitmiyor normal şeyler değil bunlar. bu arada bazı geri zekalı kalı arkadaşlarımız nasıl yorum yapıklarının farkında değil sanırım aşktan bahsediyorlar yuh diyorum size ya hanği cağda yaşıyorsunuz siz ya sizler olduğunuz sürece bizim bu türkiye ne olur acaba çocuk o be ne aşkı ne sevgisi ya kendinize gelin. allah o aileye sabir versin bir cocuğun geleceği kaydı burada hayalleri umutları gitti unutulmaz bir durum allah kimsenin başına vermesin diyorum  
 
egeli, 29/08/2012  
 

  Gercekten cok sevindim Aslinin bulunmasina, bayram gunu bu haber yuzume bir gulumseme daha ekledi, programi hep takip edemesemde, onlarla agladim.. ailesine ve en cok babasina cok uzuluyodum, kendim 17 yasindayim ve asli insallah ailenin degerini anlarsin.. en guzel yer annenin babanin yanidir ...
 
 
Gulsu, 19/08/2012  
 

  allah herkesin yardimcisi olsun bu zamanda  
 
feyza, 18/08/2012  
 

  Allahim kimsenin basina böyle igrenc birsey getirmesin. Hic kimse büyük konusmasin kimse hayatta ne olacagini bilemez. Bence Aslidada suc var, insanin ailesi ne kadar insana köt davranirsa davransin hic bir zaman kötü olmasini istemez. Biz 14 yasindayken ne ask bilirdik nede koca simdiki kizlaramiz masallah herseye erkenden atiliyorlar sonrarida hüsran oluyor. allah aslinin ailesine sabir versin hic bir anne baba böyle birseyi hak etmiyor.  
 
Feyza, 18/08/2012  
 

  AŞK DİYORUM...  
 
ali bjk, 17/08/2012  
 

  orta okuldayken malesef benim ögretmenimdi tıpkı aslı gibi benim hayatımı param parça yaptı bana o küçük yaşta hayatın karanlıgını gösterdi tehtitler savurarak ne istediyse yapmak zorunda kaldım derslerde iltifatlar havada uçuşuyordu o bakışları varya öyle korkutucu bakıyordu ki bana tacizci varlık  
 
ayşe çetintaş, 15/08/2012  
 

  SAPIK HOCA  
 
EDA TEKİN, 15/08/2012  
 

  sen nasıl bir insansın yaaa

 
 
eda tekin, 15/08/2012  
 

  dilanmısın nesin senin gibi zihniyetlerin allah b. versin 14 yaşındaki çocukla 35 yasında ... kadar adamın çıkması mı olurmuş ya... bi kendinize gelin artık be yeter...14 yaşındaki çocuğu nereye çeksen oraya gider onun rızası filan da olamaz..  
 
burcu kara, 13/08/2012  
 

  14 yaşında bi çocuk istedigi kadar kendi istegimle gttim desin öyle bişey olamaz ya yazık o çocuk bundan sonra nasıl düzelticek hayatını belkide ileride bu yaşadıkları sayesinde çok güçlü bi kadın olacak herşey tez zamanda düzerlir umarım bu olayı başından beri takip ediyordum olması gerekende buydu şimdi herkes olması gerektigi yerde o öğretmenede allah akıl fikir versin başka dicek bişey yok  
 
zülfiye kaya, 13/08/2012  
 

  aslıyı eminim ki öyle korkutmuştur sapık adam 14 yaşındaki kızın kendi istegi olamaz ailesi kesinlikle onu horlamamıştıe hep sapıgın doldurmasıdır o  
 
sevim kahraman, 13/08/2012  
 

  14 yaşındaki kızın kaçırılmasına; kendi rızasıyla gitmiş diyenler var yorumlarda, Sizin aklınızdan ve insanlığınızdan şüphe ediyorum. Kızın yaşı 14. Yani daha ÇOCUK.Toplumca sapıklaşmışız ya biz, yazık...  
 
Akil adam, 12/08/2012  
 

  Aslının bulunmasına çok sevindim.Olayı başından beri üzüntü ile izledim.Umarım o sapık ve ona yardım,edenler en ağır biçimde cezalandırılırlar.Aslının ailesine dönmek,istememesi çok normal çocuk,çok ağır şeyler yaşadı,insanların bakışları bile onu raharsız edecektir.ve tecavüzcüsü,onu kandırarak,tecaüz etti arkadaşlar,silah zoruyla değil.yorum yaparken biraz empati yapalım lütfen.umarım aslı normale dönebilir.ve inşaallah çok mutlu olur.  
 
güler aydın, 12/08/2012  
 

  aslının bulunmasına o ailenin gozyaslarının dınmesıne gercekten cok sewındım hep takıp edıyordum allah onu korudu o pislik oğretmenin elınden ama neden aslı aılesını ıstemıyor neden sıkayetci olmuyor hala anlamadım bende bnce aılesının yanında olup tedawı gorse iyi olur o oğretmene 5 yıl degıl bır omur hapıs werilir ins baska canlarıda yakmaz aslı nekadar ısteyerek gttım sewıyorum desede..  
 
mihriban düzün, 11/08/2012  
 

  İki taraf da birbirini seviyor demek ki...suç kesinlikle sadece öğretmenin değil, ortada suç da yok zaten...doğuda neler oluyor her gün,kimse bir şey yapamıyor...burada kız kendi istemiş zoraki bir şey yok...  
 
Hahan Sönmez, 11/08/2012  
 

  herkımseniz kı her fırsatını bulupta kacamayı becebilirdi kız  
 
haydar şen, 11/08/2012  
 

  aslı ailesini istemedi ve devlete verildi ailesini isteseydi böyle olmazdı neymiş psikolojisi bozukmus Allah askına zorla alıkoyulan biri ailesini istemez mi? demek ki zorla değil  
 
ecile ay, 11/08/2012  
 

  öğretmenin yakalanmasına çok sevindim fakat çok çelişki var aslı neden ailesine gitmek istemedi? demekki kendiside yakalanmak istemedi bunca zaman isteseydi mutlaka bir yerden bir haber gönderebilirdi.. kocasından ayrılmak zor geldi ..  
 
ceren yıldırım, 11/08/2012  
 

  ARKADAŞLAR sapık ş... yakalanmış herkeze geçmiş olsun kardeşimiz kurtulmuş allah onun belasını içerde de verir inşallah allah güvenlik güçlerimize zeval vermesin allah razı olsun  
 
metin eyüpoğlu, 10/08/2012  
 

  Ben ögretmenlere sesleniyorum programda ögretmenler rezil olyormus.o zaman yardim edin böyle bir sapik ögretmen elini kolunu saliya saliya ders verip onun bunun cocuguna sarkintilik ederken nerdeydiniz adami tuturun siz kurtulun bizlerde kurtulalim!!!!!!!  
 
nurten, 02/07/2012  
 

  Aslı yı kaçıran dengesizi sırf paralı ve nüfus sahibi olduğu için saklamaya gönüllü nasıl bu kadar sefil vede inançsız insan biraraya toplanabilir anlamış değilim.Hepsi dinden imandan bahsedip sonra da yasa dışı davranabilir mi.Bölgemizin adını kirlettiniz ey orda ki yöneticiler ey orda yaşayan yobaz takımı,din satıcısı siyasetciler.10 yaşındaki çocuğu kaçıranın da arkasında durur. onu korursunuz sizler.Belki ona da dersiniz kuyruk salladı.Ama demessiniz ki Erkekler nefslerine hakim olacak..Kapalı giyinmekle bu işler çözülseydi Arabistan bölgesindeki tüm ülkelerde bu suçların daha da çok olması önlenirdi,özellikle erkek çocuklara yapılan taciz ve tecavüzlerin.Kendimize olduğunda yasalar işlesin diyelim,başkalarına ahkam keselim.Bi bitemediniz dünya üstünden gerici yobaz takımı.  
 
sema, 29/06/2012  
 

  Serap hanım raiting uğruna bu kadar da hem aileye hemde seyirciye eziyet çektirilmez.Reklam programı yapsanız bayağ başarılı olursunuz test ettiniz.Bir de halkı salak yerine koymayın artık ,on kere herşeyi karşınızda geri zekalı grubu varmış gibi tekrar tekrar sölemeyin.Gerçi artık seyretmiyoruz vede hiç seyretmiyecez ama belirteyim dedim.Sonucu nasıl olsa öğrenicez.Atv ye karşı nefret oluşdu bu programla birlikte .Kusura bakmayın ama bizi salak yerine koyan programlar bir dönem olur.  
 
idil gümüş, 28/06/2012  
 

  Yasaların reşit gördüğü yaş 18 ise ,artık yok gönlü varmış,bağımıyormuş,kaçmıyormuş gibi abuk konuşmalara hiç gerek yok.Kaldı ki gönlü var olsun,o yaşda bir çocuk anca etki altında kalıp ilgiyi aşk zannedecektir zaten.Böyle söyleyenler ''Açık giyinirsen tecavüz edilir tabii ki de ''diyenler .Çocuk tecavüzcüleride bebek ve çocuklara açık olduğu için mi tecavüz ediyor yoksa bu insan müsveddesi gibi ruh hastası oldukları için mi.Yasalar önünde Aslı ben kaçtım dese bile bu şahsiyet ağır cezadan kurtulamayacaktır.Galiba empati yeteneği bazı insanlarda gelişmemiş olduğundan olsa gerek yada zır cahil olmalarından yorumları da örümcek beyinleri gibi oluyor.Bu insanlar empati ne demek onu da bilmez,empati yapmak demek ,olayı yaşayanın yerinde olsam,ailem bu durumda kalsa,demek oluyor cahiller..  
 
akın sürmeli, 28/06/2012  
 

  bence bu öğretmen ne ankarada ne istanbulda sakaryada sakaryanın jandarması polisi orayı didik araması lazım bunlar orda bence ben öyle tahmin ediyorum sayın bakanımız kadından sorumlu bakanımız fatma hanı bir elini atsın bulalım bu aslıyı böyle öğretmenlerin ne toplumuzda yeri var ne de yaşamaya yeri ver elinde sonunda getireceksin kızı ama geç olmadan getir saklanacak ne zamanın kaldı ne de halin alah b..anı versin şerefsiz kişiliksiz ha...siz sen nasıl eğitim verdin seni nasıl öğretmen yaptılar anlamıyorum ben bu eğitimi yazık eğitime yazık amacın nedir bir sesini duyur kızın annesi babası perişan haldeler sahi sen de vicdan var mı ama ne vicdanı bunda vicdan olsa annneyi babayı aileyi üzmez eğitim almışsın ya ne eğitimi bu küçük yaştaki çoçuklara asılma eğitimi bence anneyide als  
 
halil akgün, 27/06/2012  
 

  BENCE KIZ İSTEĞYLE KÇTI ÖYLE HEMEN KIZMAYIN DAHA 14 YAŞINDA KIZ. AKLINI ÇELMİŞ ADAM KIZN Kİ KIZ BİR İMDAT DEMİYOR SOKAKLARDA GRÜYORLAR KIZ İSTESE SESİNİ DUYURUR BİLMEM İZLEDİNİZMİ AMA KIZI GRMÜYOSUZ PARTİYE GTÜRMÜŞ ADAM KIZI ALLAH YRDIM ETSİN AİLESİNE BU KIZN Allah büyüktür yarab.  
 
aslı için., 26/06/2012  
 

  dilan yazık san diyorum sen nasıl insansınn bee tabiki bunda hoca suçlu 14 yaşındaki bir kızın nasıl suçlu olmasını bekliyorsun sen tmm diyelimki aslı kendiliginden gtti peki ya 14 yaşındaki bi cocugu kacıran kabiliyetsize nedemeli ..sen kaç yaşındasın nesin necisin bilmem ama insanın başına gelmeden anlayamaz onun için allh sizin gbilerede yaşştsın ki sende ozamn anlarsın bunları savunların hepsini sallndırman lazım .. çocuk ya cocuk kacırılan kız cocuk mantıklı ol biraz  
 
esmer, 20/06/2012  
 

  bu iş öğretmen olmak polis olmak doktor olmak değil karakter meselesi. Bu olay bir öğretmen olarak beni rahatsız ediyor çünkü bir kaç karakteri yapısı bozuk insanlar yüzünden türkiyede sayıları 650.000i bulan eğitim camiasını zan altında bırakması ne kadar doğru. O yüzden bu kişinin mesleğinin sürekli lanse edilmesi söylenmesi bizleri rahatsız etmektedir toplumun bize ters gözle bakmasını istemiyoruz o yüzden bu kişinin mesleğiinin sürekli söylenmesini istemiyoruz.  
 
mustafa uysal, 20/06/2012  
 

  dilan ve onun gibi h... beyinler oldukça daha çok aslılar göreceğiz maalesef  
 
başak turan , 19/06/2012  
 

  SEN NE DİYON DİLAN HE SEN NASIL BİR İNSANSIN SENİNDE O MESUT DENEN ŞAHISDAN NE FARKIN VAR KUYRUK SALLAMAYMIŞ 14 YAŞINDAKİ ÇOCUK NE ANLAR HERALDE SENİNDE GÖNLÜN VAR O ÖĞRETMEN DENEN ŞAHISDADA BÖYLE KONUŞUYORSUN İNSAN OL İNSAN SEN ANNE DEĞİLMİSİN ANNE OLSAN SENİN YAVRUNUDA BUNU YAPSALAR NOLURDU ACABA  
 
mmmmmmm, 15/06/2012  
 

  öğretmen denilen şahsın yüzünü kapatmanıza gerek yok onu tanımayan yok zaten yazık bir çocuğun hayatını bitirdiler onlara kim yardım etmişse Allah onları bildiği gibi yapsın onların çocukları olsa acaba ne yapardılar  
 
vatandaş, 15/06/2012  
 

  sizin olmazdediginiz oluyo bunun gibi sapık hertürlü ilgili memuru tesbit edip gerekeni yapmak lazım bu kişiyi bir görür veya denk gelirsem adeleti hukuk ona en şiddetlisinden tecelli edecktir  
 
boşverme ilgili ol, 14/06/2012  
 

  YAZIKLAR OLSUN BIRAK İŞTE ŞU KIZI EVİNE AİLESİNE DÖNSÜN SEN KAÇABİLDİĞİN KADAR KAÇ BAKALIM CANİ HERİF.........ELBET BİRGÜN YAKALANIRSIN  
 
):, 13/06/2012  
 

  dilan misin nesin senin agzindan cikani kulagin duysun kuyruk sallamasaymis ne o ogretmenin sende yataklik yapan bir akrabasi falanmisin ..14 yasindaki bir kiz cocugu 13 yasinda baslamis iliskileri ve bu cocuk kandirilmaya en musait oldugu bir donemde 35 yasinda 7 yasinda kizi olan daha once bir evlilik yapmis bosanmis ardindan baska bir kizi kacirmis onu birakip bir gazino sanatcisiyla birlikte olan sonrasindada bu kucuk kizi kaciran bir adami bize nasil savunursun kendine gel dilan hanim kendine gel  
 
fevza, 10/06/2012  
 

  TABİKİDE HOCA SUÇLU 35 YAŞINDA KOSKOCA ADAM SENİN ÖBÜR SUÇLU DEDİĞİN DAHA 14 YAŞINDA NEREYE ÇEKSEN ORAYA GİTÇEK YAŞTA KIZI KİMBİLİR NELERLE KANDIRDI Kİ ODA İNANMIŞ ONA İNŞ BİRAN ÖNCEE BULUNUR BENCE BU SAATTEN SONRA ASLI GELMEK İSTİYO AMA YOLLAMIYOLAR.......  
 
duygu, 09/06/2012  
 

  hocayı tek suçlamayın demekki kızda hocadan hoşlanmış bir kere zorla yapılır bunlar bir sene boyunca cıkmışlar sonra tek taraflı hoca oluyor madem biliyorlarmış kıızlarına sahip çıksalardı uyanın aslında ne varsa biz kızlarda var kuyruk sallamasaydı yazık lar olsun cocuk amaa ....  
 
dilan , 08/06/2012  
 

  SENİ ALLAHA HAVALE EDİYORUZ..SEN İNSAN DEĞİLSİN..YÜZKARASI Ş...SİZ...SENİN ÇOCUĞUNA YAZIK.YAZIKKİ SENİN GİBİ SAPIK Ş...SİZ ALLAHIN B...SI BABASI VAR DA ONUN İÇİN.SENİN CEZANI ALLAH VERİR. ALLAH BÜYÜKTÜR.  
 
hale kibar, 07/06/2012  
 

  ALLAH'IN B..SI G...LI SENİN YÜZÜNDEN O EMEKÇİ İNSANLARNDA ADI LEKELENİYO SANA ÖGRETMEN DEMEMELİ İNSANLAR ÖGRETMEN ÖNCE ÖGRENENDR SEN ÖGRENMEMŞSNKİ DİLERİM A... MEZAR OLUR SANA  
 
elifyelkenci, 05/06/2012  
 

  BU OLAYA DUYARSIZ KALMAYALIM ARKADASLAR ORTADA 14 YASINDAKI BIR KIZ COCUGU SÖZ KONUSU BUGUN ASLININ AILESININ BASINA GELENLER YARIN BIZIM BASIMIZA DA GELEBILIR DÜSMEZ KALKMAZ BIR ALLAHDIR.. BU ş...SIZ ÖGRETMENI VE YANINDAKI 14 YASINDAKI ASLIYI HEP BIRLIKTE BULALIM SADECE BIRAZ VICDAN ASLI BULUNANA KADAR TÜM TÜRKIYE TEK YÜREK GÖREN DUYAN BILEN EMNIYETE HABER VERSIN ATV KANALINDA SERAP EZGÜYLE YENIDEN BASLAYALIM PROGRAMINI ARASIN IHBARLARINIZI ORAYA BILDIRIN.. BU ş...SIZE ÖGRETMEN DEMEK BILE YAZIK BE KÖPEKLERIN BILE BIR SEREFI VARDIR KÖPEK DE OLAN SEREF BU Ş...SIZ DE YOK BE ALLAH B...SINI VERSIN !!  
 
tekyürekolalimtürkiye, 04/06/2012  
 

  benim ilk öğretim hocamdı.Yazıklar olsun okul diyorsun eğitim diyorsun ...  
 
mmm, 21/04/2012  
 

  Allah b... versin senin asılacak yerin belli ama maalesef yazıklar olsun ş...  
 
cuneyt, 21/04/2012  
 

  biz çocuklarımız öğretmenlere emanet edip evimize huzula gidiyoruz okulda ,eğitim yuvasında birşey olmaz diye herkesin bilgisi "okumuş ama adam olamamış" sözü bu olaya çok uygun çok acı ...  
 
:(, 20/04/2012  
 

  bizim öğretmenimizdi kızıda tanıyorum ikisinede çok yazık oldu  
 
boş ver, 19/04/2012  
 

  Gülünç... Allah Akıl Fikir Versin..  
 
:), 19/04/2012  
 

  Hoca Sapık çıkmış :) 14 yahu yuh, insan bekler bi 4-5 sene...  
 
Cem Dün, 19/04/2012  
 


Anket
  Sizce, Yazlık Kavşağı'nda yapılan düzenleme trafiği rahatlatır mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER