Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb Oto Kokusu
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Zümrütler Çelik Kapı

Çelik Kapı ve Panel Kapı İmalatı ve Satışı
ilk | önce
firmalar
(12/37)
sonra | son
  Etiketler: sakarya panel kapı imalatısakarya panel kapı imalatçılarıadapazarı panel kapı imalatıadapazarı panel kapı imalatçılarısakarya panel kapılarıSakarya panel kapılarsakarya panel kapı üretimisakarya panel kapı fiyatlarısakarya panel kapı fiyatısakarya amerikan panel kapı çeşitleri tümü ›
Zümrütler Çelik Kapı
Adres: İstiklal Mah. Kirişhane Cad. No: 36/A Adapazarı/Sakarya
Zümrütler Çelik Kapı
Telefon: 0 264 2741496
Zümrütler Çelik Kapı
Lüks Panel Kapılar
Zümrütler Çelik Kapı
Lüks Panel Kapılar
Zümrütler Çelik Kapı
Lüks Panel Kapılar
Zümrütler Çelik Kapı
Bina-Villa Giriş Kapıları
Zümrütler Çelik Kapı
Bina-Villa Giriş Kapıları
Zümrütler Çelik Kapı
Bakır Kaplama Kapılar
Zümrütler Çelik Kapı
Ekonomik Panel Kapılar
Zümrütler Çelik Kapı
Ekonomik Panel Kapılar
Zümrütler Çelik Kapı
Bina-Villa Giriş Kapıları
Zümrütler Çelik Kapı
Acil Çıkış Kapıları
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Zümrütler Çelik Kapı

Sakarya'nın İlk Çelik Kapı İmalatçısı...

* BAYİLİKLER VERİLECEKTİR! 

Hakkımızda:

Zümrütler Çelik Kapı, Çelik ve Panel Kapı Sistemleri sektöründe faaliyet göstermek üzere Sakarya'da kurulmuştur. Bulunduğu sektörde hem imalat hem de montaj ve bakım hizmeti olarak çelik kapı sektöründe başarıyla gelişimini sürdürmektedir.

Tecrübeli kadrosuyla satış öncesi ve sonrasında, müşterilerine montaj ve bakım konusunda, sektöründeki diğer firmalara da her konuda destek veren firma sektöründe tercih edilen firma olmak, saygın ve öncü olarak hizmet vermek için daima çalışmaktadır.

Ana Değerler;
» Güven
» Dürüstlük
» Esneklik
» Müşteri Odaklılık
» Sürekli Gelişim
» İş Ahlâkı

Ürünlerimiz:

• Lüks Panel Kapılar
Ekonomik Panel Kapılar
Bina Giriş Kapıları
Acil Çıkış Kapıları

Patentli Ürün:

Bu buluş; kapıların hırsızlara karşı daha güvenli bir şekilde korunmasını sağlayan basit ve pratik güvenlik sistemi ile ilgilidir.

Kapılar; hayatımızda hemen hemen her yerde karşılaştığımız ev, büro gibi yerleri muhafaza altına almak için kullanılan düzeneklerdir. bu yüzden kapıların güvenli bir şekilde kilitlenmesi ve kötü niyetli kişilere karşı caydırıcı olması çok önemlidir.

Günümüzde piyasada bulunan kapı sistemleri genellikle aynı şekilde imal edilmektedir. Piyasadaki bu kapı sistemleri güvenlik açısından tam yeterli değildirler. Kapı kapandığı anda kapı yüzeyi ile kasa yüzeyi arasında boşluk kalmaktadır ve bu boşluktan faydalanarak
bilumum metal ve benzeri şeylerle kapı kilidine müdahale edilebilmektedir.

Bu sistemler hırsızlar tarafından kolaylıkla açılabilen sistemlerdir. Bizim buluşumuz ise piyasadaki bu sistemler üzerinde monte edilerek sistemin güvenliğini üst seviyeye çıkarmaktır.
Mevcut buluş, kapıların kilitlenmesini sağlayan kilit sistemlerini saklamakta ve herhangi bir şekilde dışarıdan yapılacak teması engellemek suretiyle kilidi korumaktadır.

Buluşun esas gayesi kilit sistemine dıştan gelen müdahaleyi zorlaştırmak ve kapıların güvenliğini üst seviyeye çıkarmaktadır.


Kasa üzerine konumlandırılan fatura ile kapı üzerine konumlandırılan fatura bir soket gibi birbirine geçmektedir. Bu şekilde kapı gövdesi ile kasa arasındaki boşluk ortadan kaldırılmıştır. Kapı kilidini metal ve benzeri şeylerle zorlamak için ilk önce bu kademeli sistemi geçmek gerekmektedir. Dışarıdan yapılacak müdahaleler kapı kilidine gelmeden faturalara takılmaktadır. Böylece kapı sisteminin güvenliği üst seviyeye çıkartılmış olmaktadır.

Özel Güvenlik:

Kapının dış yüzüne ankastre olarak yerleştirilmiş parmak izi okuma modülü 500 DPI optik okuyucu sensor yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili (master) parmak olmak üzere toplam 1900 parmak izini hafızasında tutabilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır.
 
Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Uzaktan Kumanda;
Daire sahipleri sistemi parmak izinin yanında uzaktan kumanda ile de kontrol edebilecek. Telekomünikasyon kurumu onaylı 433,92 MHz'de
çalışan DES'i uzaktan kumandaları, değişken (rolling) kod teknolojisi ile üretiliyor. Bu teknoloji, kumandanın her kullanılışında farklı bir kod göndermesini sağlıyor.

Bu sayede kumandanın gönderdiği kod kötü niyetli kişilerce çalınsa bile aynı kodla cihaz bir daha çalışmayacağı için çalınan kod hiçbir işe yaramıyor. Uzaktan kumandanın butonlarına yanlışlıkla basılması durumunda dairenin kapısının açılmaması için, uzaktan kumandaların çalışması kapı üzerinde bulunan aktivasyon butonuna basma şartına bağlanmış durumda.

Alarm Sistemi;
Sistemle tamamen entegre çalışan alarm sistemi, kapıya ekstra güvenlik sağlıyor. 90 dB (30 cm'den) ses şiddeti ile uyarı verebilen bu sistem, uzaktan kumanda ve parmak izi ile kontrol ediliyor.

Kapının yetkisiz olarak açılması durumunda aktif olan bu alarm sistemi, yüksek ses şiddeti ile bir hayli caydırıcı oluyor.
Üç farklı kontrol imkanı / Three diffrent control alternatives
1. Manüel (Anahtarla) Kontrol / Manuel (Key) Control
2. Uzaktan Kumanda İle Kontrol / Remote Control
3. Parmak İzi İle Kontrol / Finger Print Control


Sakarya - Adapazarı Çelik Kapı İmalatı, Sakarya'da Panel Kapı Satışı


Etiketler: sakarya panel kapı imalatısakarya panel kapı imalatçılarıadapazarı panel kapı imalatıadapazarı panel kapı imalatçılarısakarya panel kapılarıSakarya panel kapılarsakarya panel kapı üretimisakarya panel kapı fiyatlarısakarya panel kapı fiyatısakarya amerikan panel kapı çeşitlerirustik panel kapıpanel kapılarıpanel kapılarpanel kapı fiyatlarıpanel kapı fiyatıpanel kapı çeşitleripanel kapı boyalarıpanel kapıamerikan panel kapı uygulamalarıamerikan panel kapı
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Zümrütler Çelik Kapı Sakarya Çelik Kapıcı Çelik Adapazarı Haska Çelik
Adres
  İstiklal Mah. Kirişhane Cad. No: 36/A Serdivan / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2741496
Web Sitesi
  www.sakaryadacelikkapi.com
Üyelik Büyüklüğü
  300
Tıklanma
  17167
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Öz-Ulu Çelik Kapı
Yaren Kepenk Otomatik Kapı Sistemleri
Artı Otomatik Kapı Sistemleri
HHS İnşaat Otomatik Kapı Ve Panjur Sistemleri
Beyaz Yapı
Armor Çelik Kapı
Ada Tunç Yapı
Ada Karya Kapı - İmza Dekorasyon
Ada Çelik Kapı - Ada CTDoor
Yağız Kepenk
Enko Otomatik Kapı
Zümrütler Çelik Kapı
Ada Door
Bayramlar Ticaret
Erdemsan Çelik Kapı
Aydın Yapı Dekorasyon
Geyveli Kapı Hazır Doğrama
Örnek İnşaat Emlak
Güngör Yapı
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At