Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Yenikent Halı Yıkama Merkezi

Halı Yıkama, Battaniye Yıkama, Yorgan Yıkama, Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama
ilk | önce
firmalar
(12/59)
sonra | son
  Etiketler: karaman yorgan yıkamakaraman halı yıkamacı numaralarıkaraman halı yıkamacıkaraman halı yıkama firmalarıkaraman halı yıkamacılarkaraman halı yıkamakorucuk battaniye yıkamakorucuk yorgan yıkamakorucuk halı yıkamacı numaralarıkorucuk halı yıkama firmaları tümü ›
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Camili 1. Etap 232 Nolu B Blok İş Merkezi Camili 1 Adapazarı
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Halı Yıkama Makinası
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Hizmetlerimiz
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Yorgan & Battaniye Yıkama Makinası
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Halı Kurutma
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
Halı Kurutma
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
Yenikent Halı Yıkama Merkezi

Değerli Müşterilerimiz

Firmamızın hizmet verdiği halı yıkama , koltuk yıkama, yerinde halı ve halıflex yıkama, inşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetlerimizde öncelikle birinci koşulumuz hijyenden geçmektedir.

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına kullandığımız ilaçlarımız hijyenik, kaliteli, bitkisel ve doğa dostu insana zarar vermeyen ürünlerdir. Hizmet adına sizin değer verdiklerinize bizde değer vermek adına Yenikent Halı Yıkama olarak en üst yetkilimizden en alt birimimize kadar çalışanlarımız halı ve koltuk temizliğinde en kaliteli hizmeti siz Sakarya'lı ve Yenikent'li müşterilerine sunmaktadır.

Hakkımızda

2012 yılında son teknoloji makinaları ve modern tesisi ile Sakarya'da hizmete girmiş ve bu alanda önder firma olarak bölgemizin her yerinde hizmet sunmaya devam ederken, genç ve dinamik kadrosuyla eksiksiz güler yüzü, güvenilir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinde rakipsiz bir firma olmanın başarısını temel kalite politikası çerçevesinde, oluşturduğu hizmet stratejileri ışığında, verdiği kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde sürekliliği sağlamıştır. Sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamanın en ekonomik ve en güvenilir adresi Yenikent Halı Yıkama Merkezi...

Halı Yıkama

Fiyatlarımız normal makina halılarında standart, özel üretim halılar için farklılık göstermektedir. Her tür halı (yün halı, makina halısı, şagi halı, nepal halı, el dokuma, Çin halısı, İran halıları) yıkamasına ait detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Müşteri Temsilcimiz ebatlara göre hesaplama konusunda size uygun fiyatlarla yardımcı olacaktır.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Yıkama makinalarımız air wash özellikli ve 1 ad battaniye-yorgan almaktadır. (Sadece sizin yorganınız ve battaniyeniz yıkanır.)

Koltuk Yıkama

Yenikent koltuk yıkama; koltuklarınızı hijyene kavuşturup, yüzlerini yada koltuklarınızı değiştirmeye gerek duymayacağınız gibi ilk günkü formuna ve temizliğine kavuşturur. Yenikent koltuk yıkama ekipleri tükenmez kalem lekelerini dahil koltuklarınızda oluşan tüm lekeleri titizlikle çıkarır.

Stor Perde Temizliği

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak birçok temizlik firması ve temizlik elemanları dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda bilgi sahibi olmayabilirler. Yenikent Halı Yıkama size bu konuda hizmet ve danışmanlık vermeye hazırdır.

Duvardan Duvara Halıflex Temizliği

Halıfleks temizliği yerinde yapılan bir temizlik uygulamasıdır. Ev yada ofisinizdeki halıfleksler yerinden kaldırılmadığı ve havalandırılamadığı için sağlık açısından periyodik olarak temizlenmesi şarttır! Bu hususta ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Ofis Temizliği

Gününüzün büyük bir bölümü ofislerde geçiririz çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir. Profesyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz, kalitemize güveniyoruz.

Etiketler: karaman yorgan yıkamakaraman halı yıkamacı numaralarıkaraman halı yıkamacıkaraman halı yıkama firmalarıkaraman halı yıkamacılarkaraman halı yıkamakorucuk battaniye yıkamakorucuk yorgan yıkamakorucuk halı yıkamacı numaralarıkorucuk halı yıkama firmalarıkorucuk halı yıkamacılarkorucuk halı yıkamaYenikent battaniye yıkamaYenikent yorgan yıkamaYenikent halı yıkamacı numaralarıYenikent halı yıkamacıYenikent halı yıkama firmalarıYenikent halı yıkamacılarYenikent halı yıkamasakaryadaki halı işleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Yenikent Halı Yıkama Merkezi Sakarya Camili Halı Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama
Adres
  Camili 1. Etap 232 Nolu B Blok İş Merkezi Camili 1 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2511215
Cep Telefonu
  0 545 2511215
Web Sitesi
  www.yenikenthaliyikamaci.com
E-Posta
  yeniknethaliyikamaci@hotmail.com - info@yenikenthaliyikamaci.com
Üyelik Büyüklüğü
  200
Tıklanma
  9307
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Kampüs Halı Yıkama
Tekbir Halı Yıkama
Zirve Halı ve Çamaşır Yıkama
Titiz Halı Yıkama Merkezi
Biricik Halı Yıkama
Dört Mevsim Halı Yıkama Merkezi
Tek Halı Yıkama
MBZ Temizlik ve Hijyen Teknolojileri - Potema
Saraçoğlu Halı Yıkama
Sağlık Halı Yıkama Fabrikası
Gözde Halı Yıkama Merkezi
Yenikent Halı Yıkama Merkezi
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At