Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb Oto Kokusu
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Via Kurumsal Tedarik

Endüstriyel Kimyasallar ve Temizlik Ürünleri, Ambalaj Malzemeleri
ilk | önce
firmalar
(4/50)
sonra | son
  Etiketler: toptan temizliktemizlik ve hijyen ürünleritemizlik malzemesiTemizlik Malzemeleri Adapazarı Sakaryatemizlik malzemeleritemizlik firmasıtemizlik firmalaritemizlik firmalarıtemizlik fırçasıtemizlik fırçaları tümü ›
Via Kurumsal Tedarik Endüstriyel Kimyasallar ve Temizlik Ürünleri Sakarya Via Kurumsal Tedarik Endüstriyel Kimyasallar ve Temizlik Ürünleri Ambalaj Malzemeleri Erenler Via Kurumsal Tedarik
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
Via Kurumsal Tedarik

Endüstriyel temizlik, gıda, ambalaj sektörlerinin toplu tüketim olarak binlerce çeşit ürününü sizin için bir araya toplayarak ilklerden birine imza atan Via Kurumsal Tedarik; sınırsız ürün çeşitli, uygun fiyatları ve zamanında teslimat garantisiyle sizlere hizmet sunmaktadır.

Endüstriyel temizlik malzemeleri, ambalaj malzemeleri ve gıda malzemeleri tedarikçisi Via Kurumsal; hastaneler, fabrikalar, plazalar, okullar, kafeler, restaurantlar, oteller gibi ev dışı bir çok kurum ve kuruluşun sarf ihtiyaç malzemeleri tedariği çözüm ortaklığını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sürekli güncellenen ve yeni ürünler eklenen portföyümüzde stoklu olarak çalıştığımız binlerce ürün kalemine her gün yenileri eklenmektedir.

Kısaca Via Kurumsal Tedarik olarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz, çalışma sistemimizi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti üzerine inşa ediyoruz.

Vizyonumuz


Sektörel anlamda sağladığımız hizmetlerde en iyi olabilmek amacı ile faaliyetlerimizi sürdürmek. Kaliteli, yüksek performanslı, misyonu ve politikasına bağlı olarak hareket etmek. Kalıcılığı sağlayarak değer oluşturan hizmetlerin öncüsü olmak.

Misyonumuz


Teknolojik gelişmelerin ışığında müşterilerini bilinçlendirerek ve bilgilendirerek, çağdaş ve sosyal hayatın güncel çerçevesinden arz ve talep çalışmalarını bütünleştirmek.

Kalite Politikamız

Yenilikçi hizmet anlayışımız ile sahip olduğumuz müşterilerimize kurumsal, dürüst, güvenilir ve sürekli hizmeti sağlamak. Ürün kalitesini sürekli iyileştirerek yaşam kalitesine doğrudan etki etmek. Ülkemizin istihdam gücüne katma değer sağlamak için süreklilik arz etmek ve büyümek. Ülke menfaatlerini şahsi menfaatlerimizin önünde tutarak refah ve huzur dolu bir toplum oluşumunda etkin rol almak. Katılımcı ve paylaşımcı yönetim çerçevesinde paylaşılabilir iletişim sistemi sağlamak. Sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olmak.

Ürünlerimiz

  • Endüstriyel Kimyasallar
  • Temizlik Malzemeleri
  • Ambalaj Grubu
  • Kağıt Grubu
  • İş Güvenliği
  • Gıda Grubu

Etiketler: toptan temizliktemizlik ve hijyen ürünleritemizlik malzemesiTemizlik Malzemeleri Adapazarı Sakaryatemizlik malzemeleritemizlik firmasıtemizlik firmalaritemizlik firmalarıtemizlik fırçasıtemizlik fırçalarıtemizlik ekipmanları satışı yapan firmatemizlik aletleritemizliksakarya temizlik şirketisakarya temizlik hizmetlerisakarya temizlik fiyatlarısakarya temizlik firmalarısakarya temizlik fırçası satanlarsakarya temizlik fırçası fiyatlarısakarya temizlik fırçaları
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Via Kurumsal Tedarik Endüstriyel Kimyasallar ve Temizlik Ürünleri
Adres
  Merkez: Sakarya Cad. No: 60/A Erenler / Sakarya
Şube: İstiklal Mah. Çark Cad. No:331 Serdivan / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2743636
Cep Telefonu
  0 542 3960054
0 536 5500099
Faks
  0 264 2743636
Web Sitesi
  www.toptantemizlikmarketi.com
E-Posta
  bilgi@toptantemizlikmarketi.com
Üyelik Büyüklüğü
  550
Tıklanma
  3366
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Fibertem Endüstriyel Temizlik Ürünleri
Adaser Kurumsal Hizmetler
Tekbir Ambalaj
Via Kurumsal Tedarik
Entaş Kağıt
Şamil Ambalaj ve Temizlik Ürünleri
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At