Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
 
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Kapalı Devre Güvenlik Kamera Sistemleri, Soygun İhbar ve Alarm Sistemleri, Yangın İhbar ve Alarm Sistemleri, K... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(13/38)
sonra | son
  Etiketler: soygun alarmıyangın alarm sistemleriyangın alarm sistemiadapazarı yangın alarm sistemlerisilahlı güvenliksakaryadaki özel güvenlik firmalarısakaryadaki güvenlik merkezlerisakaryadaki güvenlik hizmetleriSakaryadak kameralı güvenlik hizmetleri veren firmalarSakaryada özel güvenlik sertifikası veren yerler tümü ›
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Güvenlik Sistemleri
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
CCTV Sistem Ürünleri
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Soygun Alarm Sistem Ürünleri
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Yangın Alarm Sistem Ürünleri ve Bekçi Kontrol Sistemleri
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
PDKS, Kartlı Geçiş Sistemi ve Üst Arama Dedektörü
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Ses Kayıt Sistem Ürünleri - Otopark Giriş - Çıkış Bariyerleri
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Alarm Haber Alma Merkezi
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Tığcılar Mah. Küçükosman Sk. No: 9 Adapazarı
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Hakkımızda

1993 yılında kurulmuş olan SGS Güvenlik Sistemleri Tic. San. Ltd. Şti. elektronik güvenlik ve otomasyon konusunda Avrupa Birliği S
tandartları'na uygun, gelişmiş teknik özelliklere sahip kompenent ve sistemlerin;

* Mühendislik ve Danışmanlık
* Proje ve Tasarım
* Satış ve Uygulama
* Satış Sonrası Destek, Bakım ve Servis

Hizmetlerini, çağdaş yaklaşımıyla, konunun gerektirdiği kapsamda hizmet veren bir firmadır.

Amacımız

Müşterilerimizin can ve mal güvenliğinin korunması ve oto kontrol için gerekli proje bazlı, sorunsuz ve ekonomik sistemler kurarak 365 gün 24 saat güvenlik, kontrol ve otomasyon desteği sağlamaktır.

Deneyimli kadromuz; tüm sistemlerin satış, montaj ve satış sonrası servis bilgisine ve tecrübesine sahiptir.

Firmamız 1998 yılı itibari ile birçok elektronik sistem ve parça bazında ithalata başlamıştır. Bu sayede avrupa standartlarını bire bir müşterilerine sunabilmektedir.

Faaliyet Alanımız

- Kapalı Devre Güvenlik Kamera Sistemleri,
- Soygun İhbar ve Alarm Sistemleri,
- Yangın İhbar ve Alarm Sistemleri,
- Kartlı
ve Kodlu Geçiş Sistemleri,
- Telefon - Ses Kayıt Sistemleri,
- Kapı ve Üst Arama Dedektörleri,
- Alarm Haber Alma Merkezi,
- PDKS Sistemi,
- Otopark Giriş - Çıkış Bariyerleri

Ürünlerimiz

CCTV SİSTEM ÜRÜNLERİ

* Renkli Kameralar
* Dijital Kaydedici Kartlar
* Dijital Kaydediciler
* Objektifler
* Kamera Muhafazaları
* Kamera Ayakları
* Kablosuz Görüntü Aktarıcılar

SOYGUN ALARM SİSTEM ÜRÜNLERİ

* Kontrol Paneller ve Keypad'ler
* Kablolu Hareket Dedektörleri
* Kablosuz Hareket Dedektörleri
* Dahili ve Harici Sirenler
* Kuru Tip Aküler

YANGIN ALARM SİSTEM ÜRÜNLERİ


* Konvansiyonel Kontrol Panelleri
* Adresli Kontrol Panelleri
* Dedektörler
* Yangın Butonları
* Sirenler
* Kuru Tip Aküler


Bekçi Kontrol Sistemi Ürünleri

SMARTPEN - Akplus smartpen bekçi kontrol sistemi kalemidir. Bununla birlikte 5 adet bekçi tanıtma tomu, 7 adet kontrol noktası tomu, taşıma kılıfı, bilgi aktarım yuvası ve software ile birlikte set halinde verilir. Eski jenerasyon bekçi saatlerinin yerini almıştır.

PTK-402 - Bekçi kontrol sistemidir. 5 adet bekçi tanıtma tomu, 7 adet kontrol noktası tomu, taşıma kılıfı, bilgi aktarım yuvası ve software ile birlikte set halinde verilir. Eski jenerasyon bekçi saatlerinin yerini almıştır.

PDKS Sistemi Ürünleri

PROX 6016T - PDKS proximity okuyucu terminal. 2x16 lcd ekranlı, tarih göstergeli elektrik kesilmesine karşı kendinden bataryalı 16000 kart okutma hafızası 5-10 cm den kart okuma, sesli ve ledli terminaldir.

PROX CARD - PDKS proximity kartıdır. 125 khz, am modulasyon, beyaz renkli kredi kartı büyüklüğünde, üzerine renli firma baskıları yapılabilir.

PDKS SOFTWARE 1 - PDKS yazılımıdır. Küçük tarz işletmelerde personelin geldiği saat, çıktığı saat, geç ve erken gelenler raporu vardiya ve şahıs bazlı raporlar alınabilir.

PDKS SOFTWARE 2 - PDKS yazılımıdır. Küçük, orta ve büyük işletmelerin tümünde kullanılabilir. Software 1 den üstünlüğü tüm rapaorların ayrıntılı alınabilmesi ve puantaj yapılabilmesidir.

Kartlı Geçiş Sistemi Ürünleri

AC 056R - Bilgisayardan bağımsız çalışan proximity kart okuyucudur. 42 kart kapasitelidir. 125 khz proximity kartla çalışır. Kart okutulduğunda kapı için röle çıkışı verir.

PROXY-R - Profesyonel kartlı geçiş okuyucu readeridir. 2000 kart kapasitelidir. İster lokal ister terminal bağlantılı çalışır. Terminal bağlantıda çıkış readeri görevi yapar. Terminale okuduğu kart bilgilerini taşır ve röle çıkışı verir.

PT 6016T - Profesyonel proximity karlı geçiş ana terminalidir. Çıkış readeri olarak PROXY R bağlanabilir. 2x16 lcd ekranlı, tarih göstergeli elektrik kesilmesine karşı kendinden bataryalı 16000 kart okutma hafızası 5-10 cm den kart okuma, sesli ve ledli terminaldir.

PROX CARD - PDKS proximity kartıdır.125 khz, am modulasyon, beyaz renkli kredi kartı büyüklüğünde, üzerine renli firma baskıları yapılabilir.

Üst Arama Ürünleri

THRUSCAN DX - El tipi metal üst arama dedektörüdür. 18 cm ye kadar algılama hassasiyeti. 9V şarjlı ve değişebilir pil. Sesli ve görsel uyarı. ABS plastik gövde. Auto kalibrasyonlu..

THRUSCAN S3 - Ekonomik kapı tipi metal üst arama dedektörüdür. Multizone özlelliği 3 dedeksiyon bölgesi. 10 hassasiyet düzeyi ve 246 hassasiyet seviyesi. Sesli ve görsel uyarı. LCD ekranlı, giriş çıkış sayıcılı.

THRUSCAN S9 - Kapı tipi metal üst arama dedektörüdür. Multizone özlelliği 9 dedeksiyon bölgesi. 10 hassasiyet düzeyi ve 246 hassasiyet seviyesi. Sesli ve görsel uyarı. LCD ekranlı, giriş çıkış sayıcılı. Elektrik olmasada 4 saat kesintisiz çalışma. Metal bölgesini gösteren ışıklı yan paneller.

Ses Kayıt Sistem Ürünleri

VR4 - 4 Telefon hattı bilgisayara bağlı olarak çalışan ses kayıt cihazlarıdır. Yapılan kayıtlar bilgisayarın sabit diskinde saklanır. Özelliklerine yerel ağ ve internet üzerinden de erişilebilir. Telefon hatlarının yanısıra çeşitli sinyal kaynaklarından da kayıt yapılabilir.

VR8 - 8 Telefon hattı bilgisayara bağlı olarak çalışan ses kayıt cihazlarıdır. Yapılan kayıtlar bilgisayarın sabit diskinde saklanır. Özelliklerine yerel ağ ve internet üzerinden de erişilebilir.Telefon hatlarının yanısıra çeşitli sinyal kaynaklarından da kayıt yapılabilir.

ARG 04 - 4 telefon hattı bilgisayara usb portundan bağlanan ses kayıt cihazıdır. Yapılan kayıtlar sabit diske yapılır. Networkten bilgilere erişilebilir. Akıllı kayıt özelliği ile, sürekli kayıtlarda sessizlik ayrıştırarak kaydedebilmektedir.

Giriş Çıkış Bariyer Ürünleri

WRLX - Site ve otoparklar için tasarlanmış geçiş bariyeridir. Manuel veya uzaktan kumanda kullanılarak açılır. Motoru iki taraftan kavrayan kol tutucular mevcuttur. Geçişten sonra zaman ayarlı otomatik kapanır.

PARSLX - Site ve otoparklar için tasarlanmış ekonomik geçiş bariyeridir. Manuel veya uzaktan kumanda kullanılarak açılır. Rüzgar direncine karşı yuvarlak kol kullanılmıştır. Geçişten sonra zaman ayarlı otomatik kapanır.

Diğer Ürünler

GSM Sinyal Kesici - Belirli bir alan içerisinde hücresel cep telefonlarının çalışmasını, kullanılmasını kısıtlayan ve engelleyen bir sistemdir.

Kullanma Alanları - Sami, adliye, oteller, şirketler, toplantı odaları, kampüs, resmi kurumlar, elçilik ve konsolosluk binaları, tiyatro, müze, sinema, kütüphane, okul sınıfları, dersaneler, kurslar, kayıt stüdyoları, hastane bakım yurtları gibi özel amaçlı sağlık alanları.


Etiketler: soygun alarmıyangın alarm sistemleriyangın alarm sistemiadapazarı yangın alarm sistemlerisilahlı güvenliksakaryadaki özel güvenlik firmalarısakaryadaki güvenlik merkezlerisakaryadaki güvenlik hizmetleriSakaryadak kameralı güvenlik hizmetleri veren firmalarSakaryada özel güvenlik sertifikası veren yerlerSakaryada güvenlik sertifikası veren yerlerSakaryada güvenlik hizmetleri veren yerlersakaryada güvenlik firmalarısakarya özel güvenlik hizmetlerisakarya özel güvenlik görevlisisakarya iş güvenlikleriSakarya iş güvenlik malzemeleriSakarya iş güvenlik elbiselerisakarya güvenlik şirketlerisakarya güvenlik sistemleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
SGS Güvenlik Sakarya Kamera Sistemleri Alarm Sistemi Yangın İhbar Dedektörleri
Adres
  Tığcılar Mah. Küçükosman Sk. No: 9 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2773082
Cep Telefonu
  0 542 6300303
Faks
  0 264 2780379
Web Sitesi
  www.sgs-guvenlik.com
E-Posta
  bilgi@sgs-guvenlik.com
Üyelik Büyüklüğü
  200
Tıklanma
  27011
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Sakarya Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.
Meka Güvenlik Sistemleri
Besis Güvenlik
Day Night Güvenlik
Ögem Özel Güvenlik Eğitim Merkezi
Robotek Teknoloji
Temiz İş Alarm ve Güvenlik
Baykom Güvenlik Sistemleri
Bayrak Güvenlik
Yılmaz Güvenlik Bilişim Zayıf Akım Teknolojileri
Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri
Ayme Güvenlik
SGS Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Sönmez Elektrik ve Güvenlik Sistemleri
Almer İletişim & Güvenlik Sistemleri
 
Kategorideki Diğer Üyeler
İtimat Anahtar - Anahtar ve Dikiş Makinaları Tamir ve Bakım S...
Louden-Cam Araç Takip ve Kamera Sistemleri
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At