Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
 
Bilnet Okulları Çok Yakında Sakarya'da
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
Sakarya Tadilat
İnşaat, Yapı, Dekorasyon, Asma Tavan, Alçı, Saten Alçı, Seramik, Saten Boya, Sıhhi Tesisat, Elektrik Tesisat, ... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(9/100)
sonra | son
  Etiketler: hendek tadilat firmalarıhendek fırathendek audiohendek e.c.ahendek izocamhendek vikohendek knaufhendek kalekimhendek vitrahendek dyo tümü ›
Sakarya Tadilat Hendek Kartonpiyerciler Hendek Stropiyer Firmaları Hendek Alçı Sıva İşleri 
Hendek Boyacılar Hendek Saten Boya Hendek Seramik Döşeme Hendek Sıhhi Tesisat 
Hendek Elektrik Tesisat Firması
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
Sakarya Tadilat
 
Sakarya Tadilat, bünyesinde bulundurduğu çekirdekten yetişme ustalarıyla işin büyüklüğüne, küçüklüğüne bakmadan gerekli olan uygulamaları en doğru şekilde tamamlayıp, yaptığı işlerin garantisini uzun süreli taahhüt etmektedir. Yaptığımız işlere garanti verebiliyoruz çünkü ekiplerimize güveniyoruz.
 
Bugüne kadar birçok yerde birçok iş bitirdik. Bizim için önemli olan işi almak değil işi zamanında ve eksiksiz bitirmektir. Taahhüt ettiğimiz işleri zamanında  ve gönül rahatlığı içerisinde  yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktayız.
 
Sakarya Tadilat, yaptığı işleri en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için detaylar ve malzeme kalitesi üzerinde sürekli yenilenmeye giderek müşterilerine en doğru ve ekonomik tercihleri sunmaktadır.
 
Sakarya Tadilat, piyasada kendini kanıtlamış markaların ürünleri kullanmaktadır.
 
Alçı Sıva
 
Son dönemlerdeki yapıların artık hepsinde kullanılan, beton sıvanın yerini alarak ortamlara daha dekoratif bir hava ve şıklık katan alçı sıva uygulamaları, bunun yanı sıra yalıtım açısından da mekânlara büyük getiriler sağlar. Oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olsa da estetik yönü daha ağır basan ve ön planda tutulan iç dekorasyon uygulamalarının en vazgeçilmezi olan Alçı sıva, boya işleminin de en güzel teşhir ve reklam panosudur. Duvarlara pürüzsüz bir görünüm katarak hem daha ferah alanlar yaratan, hem de üzerine sürülen boyanın rengini tam manası ile ortaya koyup daha göz alıcı görünmesini sağlayan alçı sıva, bu yönü ile boya ve dekorasyon ustalarının en kuvvetli dayanağıdır.
 
Alçıpan Bölme Duvar
 
Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri sizlere minimum malzemeyle hızlı, uygulaması kolay, gerekli yalıtım değerleri ihtiyacınıza göre belirlenebilen pürüzsüz taşıyıcı olmayan bölme duvarlar sunar.
 
Alçıpan Bölme Duvarların Avantajları Nelerdir:
 
» Kolay ve hızlı montajı yapılabilen
» Minimum malzemeyle işçilikten ve zamandan tasarruf ederek ekonomik duvarlar yaratabilen
» Binanın deprem riskine karşı yükünü hafifleten
» Mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlayan
» Tesisat elemanlarını ve diğer görünmesi istenmeyen sistemleri rahatça gizleyebilen
» Nefes alıp veren, bakteri üretmeyen bölme duvar sistemleridir
 
Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri, çalışma alanlarının, tasarımına uygun, hızlı ve ekonomik olarak bölünmesini sağlayan modüler duvar sistemleridir.
 
Alçıpan Asma Tavanlar
 
Alçıpan asma tavan sistemi; ahşap, çelik, betonarme gibi her çeşit döşeminin altına uygulanabilir özelliktedir. Her türü iç mekan tavanı için uygundur. Mevcut elektrik ve sıhhi tesisat sistemlerini gizleyerek dekoratif alanlar oluşturur. Ayrıca tesisata müdahale işlemi gerekliliği açısından uygun ve rahat sistemlerdir. Yangın gibi durumlara karşı ateşe dayanıklılığı sağlayan maddeler içerir. Ses ve ısı yalıtımını da başarıyla gerçekleştirmektedir.
 
Alçıpan asma tavanlar hafiftir, böylece yapının taşıyıcı sistemine etkisi azalır. Yapının hareketlerine uygun özellikte olduğundan depreme dayanıklı binalar için idealdir. Bu tavanlar esnek bir sistem olduğu için bina duvarlarının ve tavanlarının büzülme ve genleşme durumlarına rahatça uyum gösterir. Bu sayede çatlama yapmaz. Bu tavanlarda aksesuar kullanımı en az miktardadır. Yani nakliye ve işçilikten de tasarruf edilmesine yardımcı olur.
 
Var olan tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan alçıpan asma tavan sistemi dekoratif ya da alçıpan panellerle sonlanır. Böylece uygulanan tavanlarda gerçek anlamda alan tasarrufu yapılır. Yapımında normal alçı levha, yeşil alçı levha ya da kırmızı alçı levhalar kullanılabilir. Yeşil alçı levha neme, kırmızı alçı levha yangına dayanıklıdır.
 
Elektrik Tesisatı
 
Her türlü elektrik arızalarında hızlı ve güvenilir çözümler.
 
Sakarya Tadilat, elektrik tesisatı konusunda hemen her ihtiyacınıza güvenilir ve kalıcı çözümler sunar.
 
Sakarya Tadilat, elektrik tesisat projelerinde tamamen size özel çözümler üretir ve bütçenize en uygun, en kaliteli elektrik malzemelerini belirleyerek uzun ömürlü çalışmalar ortaya koyar.
 
Sakarya Tadilat, inşaatlarınızda, ev ve işyerlerinizde elektrik tesisatı sorunlarının çözümü, elektrik tesisatı kurulumu için malzeme temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet vermektedir.
 
» Projeye Uygun Elektrik Tesisatı
» Konut Elektrik Tesisatı
» İş Yeri Elektrik Tesisatı
» Fabrika Elektrik Tesisatı
» Elektrik Tesisatı Yenileme
» Uydu Anten Sistemleri
» İç ve Dış Cephe Aydınlatmaları
» Görüntülü Diafon Sistemleri
 
Ferforje İşleri
 
Ferforje; zerafetlidir, güvenliklidir, dayanıklıdır, bakımı kolaydır, uzun ömürlüdür, çevreye saygılıdır.
 
Sakarya Tadilat, kendi bünyesindeki demir doğrama atölyesinde çeşitli ferforje işlerini profesyonel bir şekilde işlemektedir.
 
Ferforjeyle Neler Yapıyoruz:
 
» Ferforje Bahçe Kapıları
» Ferforje Bahçe Korkulukları
» Ferforje Bina ve Site Kapıları
» Ferforje Merdiven Korkulukları
» Ferforje Pencere Korkulukları
» Ferforje Balkon Korkulukları
 
Kalorifer Tesisatı
 
Kalorifer tesisatı yapımında dikkat edilmesi gereken birçok püf nokta vardır. Bunlara dikkat edilmez ise ısınamama sonucu üşüme, gereğinden fazla ısınma sonucu fazla faturanın gelmesi, tesisatın düzgün yapılmaması sonucu su kaçakları meydana gelebilmektedir. Bu da gereksiz birçok maliyeti, zahmetli tadilat işlemlerini tekrardan yapılmasına yol açmaktadır.
 
Sakarya Tadilat deneyimli ustaları sayesinde yukarıdaki aksaklıları minimuma indirmektedir.
 
Kartonpiyer ve Stropiyer Uygulamaları
 
Kartonpiyer alçı, polistren ve stropiyer olmak üzere çeşitlenmiştir. Günümüzde kartonpiyer çok yaygın hale gelmiş bulunmakta. Alçı kartonpiyer polyester kalıplara alçı dökülerek hazırlanır içerisine tutucu olsun diye keten konmaktadır. Alçı Kartonpiyerler boyalı zeminde kırma yapılmadan uygulanmamaktadır, alçı kartonpiyer uygulama bittiği anda hemen boyanamaz, bir hafta kuruma süresi gerekmektedir. Plastik ve yağlı boya ile boyanabilir. Stropiyer, Polistren hazır kartonpiyerler ise EPS denilen köpükten imal edilmektedir. Uygulanması basit olup binalara yük getirmez, düşme tehlikesi yoktur. Hazır kartonpiyerler uygulama bittiği anda boyanabilir. Plastik ve tavan boyası ile boyanmalıdır. Yağlı boya ile boyanırsa erime yapmaktadır.
 
Saten Boya
 
Parlak görünümü ve sık yapısı ile saten boyalar duvarlarınız için ideal bir seçimdir. Saten boya ile boyanmış duvarlar gelen ışığın önemli bir miktarını geri yansıttığından, odanın daha büyük görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca yapısı itibariyle duvar yüzeylerinde daha pürüzsüz bir görünüm sunma avantajı sağlar. Saten boyaların sağladığı en büyük avantajlardan biri de; kir tutmayan yüzeyleridir. Oldukça sık bir dokusu olan saten boyalar sayesinde, ortamdaki kir ve tozlar duvarın içine kolayca giremez. Böylece duvarlarınız çok daha geç kirlenerek, tekrar boya yaptırmanızı gerektirmez. Ayrıca saten boyalar parlak yüzeyleri sayesinde duvarlarınızı kolay temizleme imkanı da sunarlar. Özellikle evinizde elinde boya kalemleri ile dolaşan küçük çocuklarınız varsa; kolay siline bilinen duvar yüzeylerine sahip olmanız, işinizi epeyce kolaylaştıracaktır. Gün içinde çok fazla insanın ziyaret ettiği bir iş yeriniz varsa, duvar yüzeylerinizin daha temiz görünmesi için saten boya tercih etmenizde fayda var. Saten boyalar; koridor, kapı kenarları, lavabo duvarları gibi yoğun şekilde kullanılan yüzeylerin, daha uzun süre temiz kalmasını sağlar.
 
Seramik İşleri
 
Sakarya Tadilat, estetik beğenilerinizi titizlikle mekanlarınıza yansıtıyor.
 
Sağlıklı seramik döşeme uygulaması yapmak için yüzeyin iyi hazırlanması en önemli koşullardan bir tanesidir.
 
Uygulama yapılacak yüzey önceden dikkatli bir şekilde kontrol edilmeli, seramiklerin döşeneceği yüzeydeki toz, kum, yağ, inşaat parçaları vs. temizlenmelidir.
 
Seramik karolar, döşenmeden önce; ürünün ambalaj üzerindeki isim, renk, ebat (caliber), renk tonu, kalite işaretlerine ve fon+dekor uyumuna dikkat edilmelidir.
 
Seramik markalı ürün alırken, aynı boyut, renk tonu ve lotta olmasına dikkat edin.
 
Sıcak su hatlarına yakın bölgelerde farklı genleşmelerin sebep olabileceği çatlamaları önlemek amacıyla izolasyon tedbirleri alınmalıdır.
 
Uygulama için kullanılacak mekan, yüzey ve fonksiyon düşünülerek seramik yapıştırıcısı seçilmelidir ve derz dolgu malzemesi ile yapılmalıdır.
 
Seramikler döşenirken derz yapımı için seramik arasında uygun boşluğun bırakılması gerekir.
 
Derz boşlukları 3 mm’den az olmamak üzere, seramik ebat ve zemin büyüklüğüne göre 8 mm’ye kadar bırakılabilir. Bazı ürünlere ait kutulardaki etiketlerde, derz boşluğu özellikle belirtilmiştir. Bu tip ürünlerin döşenmesinde derz boşluğunun belirtilen değerden küçük olmamasına dikkat edilmelidir.
 
Estetik görünüm açısından yüzeyleri düz olmayan rölyefli seramiklerde derz malzemesinin girintili ve rölyefli seramik kenarlarına taşmamasına özen gösteriniz.
 
Derz malzemesi artıkları uygulamadan sonra, malzemeyi üreten firmanın talimatı doğrultusunda hemen temizlenmelidir.
 
Sıhhi Tesisat
 
İnşaatlarınız, evlerinizin, işyerlerinizin ve diğer tüm yapılarınızın sıhhi tesisatı konusundaki arıza ve yenileme çalışmalarında Sakarya Tadilat olarak kalıcı çözümler sunuyoruz.
 
Sakarya Tadilat, kaba inşaatlarda, ev, ofis, iş yeri ve diğer tüm yapılarda sıhhi tesisat problemlerine bilgi ve tecrübeleri sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler sunar. Temiz su gereksinimi ile atık suyun tam olarak toplanıp sevki açısından sıhhi tesisat yapılarda büyük önem verilmesi gereken bir konudur.
 
Sakarya Tadilat, yağmur inişleri, mutfak, banyo, tuvalet giderleri, vana arızaları, pis kokuların önlenmesi, atık su akarlarının bağlanması, su tesisatı boruları onarımı, temiz su bağlantıları, armatür, vitrifiye, duş teknesi, küvet ve jakuzi montajına kadar bir çok işi eksiksiz tamamlamaktadır.
 
Temel Drenaj
 
Drenaj, konutları yüzeysel ve yeraltı sularının yol açacağı zararlardan korunmak amacı ile yapılan su ve nem yalıtımı yapabilen özel bir uzmanlık işidir. Genel bir ifade ile temellerdeki nem – su yalıtımı yeraltı yüzey ve sızıntı sularının yanı sıra kar ve buzun erimesinden oluşan sulardan binayı korumak amacıyla gerçekleştirilmektedir.
 
Konutların temelleri su yalıtımı katmanı oluşturulmadan tamamlanmışsa, suya karşı koruma ancak perde duvarlarda yapılacak yalıtım katmanı ve binayı çepeçevre saracak drenaj hattıyla mümkün olacaktır.
 
Neden Temel Drenajı Yapmalıyız?
 
Yapı ömrü ve dayanıklılığı açısından en büyük tehdit “su”dur. Yapıya sızan su; yapıların taşıyıcı kısımlarındaki donatıları korozyona uğratarak, kesitlerinin azalmasına ve yük taşıma kapasitesinin ciddi miktarlarda düşmesine neden olur. Ayrıca yapı bileşeni içerisinde su, soğuk mevsimlerde donarak, sıcak mevsimlerde ise buharlaşarak beton bütünlüğünün bozulmasına ve çatlakların oluşmasına yol açar. Bunun dışında zemin rutubeti veya zemin suyu içerisinde bulunan sülfatlar, temel betonuyla kimyasal reaksiyonlara girerek beton kompozisyonunun bozulmasına neden olur. Bu da yapı ömrünü ve dayanımını olumsuz yönde etkiler. Su ayrıca, binalarda insan sağlığı açısından zararlı küf, mantar vb. organik maddelerin oluşumuna da yol açar. Bu nedenle toprak altındaki yapıyı zemin suyunun zararlı etkilerinden korumak için çalışan bir drenaj sistemi gerekir.
 
Yerden Isıtma
 
Yerden ısıtma sistemleri sağlıklı, konforlu ve ekonomik bir ısınma şeklidir. Son yıllarda gittikçe yaygınlaşan kullanımı ile dikkat çeken bu sistem, özellikle kullanılan kaliteli boruların üretilmesi ile popüler hale gelmiştir. Ana ısıtma elemanı, yapı malzemesi içerisinden geçirilen uzun ömürlü ve dayanıklı, yerden ısıtmaya uygun termoplastik malzemeden üretilmiş borulardır. Bu borular Polipropilen Random Copolimer (PP-R) veya Cross-link PE-X olarak iki grupta toplanır. Bu sistemin uygulandığı yerlerde, döşemeye serilen yalıtıcı strafor ve PP folyo, ideal bir ek ısı yalıtımı da sağlar. Uygulamada yaklaşık % 30 enerji tasarrufu sağlanır.
 
» Konforlu ortam ve sağlıklı yaşam
» Uygulama ve bakım kolaylığı
» Enerjiden tasarruf
» Mekânlarda daha geniş iç hacim
» Ekonomik avantajlar
 
İnsan anatomisine en uygun, sağlıklı, ekonomik ısıtma sistemi tüm hacim içinde homojen bir ısı dağılımı ve sıcaklığı sağlar. Havanın nem dengesi bozulmaz. Sıcaklık farkı az olduğu için hacim içinde aşırı hava akımı yoktur. Dolayısıyla toz sirkülasyonu önlenir. Perdelerde ve duvarda kirlenme olmaz
 
Yerden ısıtma sisteminde her dairede bir dolap içerisinde estetik olarak kolayca gizlenebilen birkaç ağızlı kollektör bulunmaktadır. Bu sayede her oda modülasyonu ayrı vana ile manuel, termostatik ve tam otomatik kontrol edilebildiğinden, ihtiyaca göre bağımsız ve tamamen o dairede yaşayan sakinlerin isteğine göre kolaylıkla ayar yapma olanağı vardır. Böylece hem enerji tasarrufu hem de iyi bir konfor sağlanmış olur.
 
Yerden ısıtma sistemleri ile mekanlarda homojen ısı dağılımı sağlanır. Odalar arasındaki sıcaklık farkları da azdır. Klasik sistemlerde görülen tavanda ısı birikmesi bu sistemler için söz konusu değildir.
 
Klasik sistemlerdeki ısıtıcı eleman, tesisat borusu, bağlantı parçası gibi göze hoş gelmeyen ve kullanım alanını sınırlayan bu tür malzemeler, yerden ısıtma sistemlerinde yoktur. Bundan dolayı da kullanılan hacimde % 5′lik tasarruf sağlanır.
 
Yerden ısıtma uygulamalarında dikkat edilecek hususlar:
 
» Proje
» İzolasyon
» Yalıtım bandı
» Strafor ( EPS )
» Naylon branda ( PE ) veya NP Sistemi
» Demir ızgara ( Mukavemet için gerekli görüldüğünde )
» Sistem boruları
» Kollektör
» Koruyucu şap katmanı
» Döşeme
» Isı kaynağı

Etiketler: hendek tadilat firmalarıhendek fırathendek audiohendek e.c.ahendek izocamhendek vikohendek knaufhendek kalekimhendek vitrahendek dyohendek ferrolihendek kütahya seramikhendek kalorifer tesisat işlerihendek elektrik tesisat işlerihendek sıhhi tesisat işlerihendek saten boya uygulamalarıhendek seramik uygulamalarıhendek stropiyer uygulamalarıhendek kartonpiyer uygulamalarıhendek asma tavan dekorasyonları
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Sakarya Tadilat Hendek Kartonpiyer Dekorasyon Firmaları Tesisat Boya Alçı İşleri
Adres
  Dereboğazı Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:32/E Hendek / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 6140066
Cep Telefonu
  0 532 5252324
Web Sitesi
  www.sakaryatadilat.com
E-Posta
  destek@sakaryatadilat.com
Üyelik Büyüklüğü
  500
Tıklanma
  18270
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Uzdem İnşaat
Taştan Dekorasyon
Seçim Dekorasyon
AKS Demirci İnşaat Yapı Dekorasyon
Nua Yapı
Çimen Dekorasyon - Süheyl Çimen
Kavlı Söve
Alo Tadilat Tamirat - Burhan Yapı Dekorasyon
Sakarya Tadilat
Osmanlı Dekorasyon
Zümrüt Dekorasyon
Durduran Dekorasyon
Özçağ Yapı Dekorasyon
Dekomat
Ada Orkide
Decorada İnşaat Yalıtım
Çağsan Dekorasyon
Aydın Yapı Dekorasyon
İbal İnşaat
Parlakay İthal Duvar Kağıdı
Sadeksan Dekorasyon
 
Kategorideki Diğer Üyeler
Acar Beton Yapı Elemanları Sanayii
Büztaş Beton Mamülleri
CLS LED
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At