Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
haber@sakaryarehberim.com
 
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
Sakarya Hızlı Okuma - Matematiksel Düşünce Eğitim Derneği
Hızlı Okuma Eğitimleri
ilk | önce
firmalar
(21/38)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı anlayarak hızlı okuma sertifikasıadapazarı hızlı okuma sertifikasıadapazarı hızlı okuma sertifikalarıadapazarı anlayarak hızlı okuma programlarıadapazarı hızlı okuma programıadapazarı anlayarak hızlı okuma egzersizleriadapazarı hızlı okuma egzersizleriadapazarı anlayarak hızlı okuma eğitim kitaplarıadapazarı anlayarak hızlı okuma eğitim setleriadapazarı anlayarak hızlı okuma eğitim seti tümü ›
  Firmaya Mesaj At
 Detaylı Listeleme
« önceki sonraki »

Sakarya Hızlı Okuma - Matematiksel Düşünce Eğitim Derneği

Hızlı okuma eğitimi kişiye okuma alışkanlığı kazandırır!

Hızlı Okuma Teknikleri

Okuma esnasında, göz metin üzerinde soldan sağa doğru kayar; her kelime üzerinde duraklar. Bu duraklamalar esnasında, aynı bir fotoğraf makinesi gibi, gördüğü kelimenin resmini çekip beyne gönderir; beyin de daha önceden öğrenmiş olduğu bu sembolleri deşifre eder, bir araya getirir ve fikre ulaşır.

Hızlı Okuma tekniği, çeşitli göz egzersizleri vasıtasıyla, göz algılama kapasitesini ve duraklama esnasında gözün okuma alanını geliştirme temeline dayanmaktadır. Eğitim neticesinde, okuma hızları %200-400, anlama seviyeleri %5-15 oranında yükselir.

Ales - KPSS Eğitimleri
Ortalama 126 kelimeden oluşan bir soruyu normal bir öğrenci 40-45 saniyede okur. Etkin Hızlı Okuyan öğrenci aynı soruyu daha iyi anlayarak 15-20 saniyede okur. Böylece soru başına 25-30 saniye ekstra zaman kazanır. Etkin Hızlı Okuma eğitimlerimize katılın. Okuma ve anlama hızınızı 3 katına çıkarın.

Üniversite Öğrenci Eğitimleri
Eğitime katılan çoğu yöneticinin, “Keşke gençliğimde üniversite yıllarımda almış olsaydım,” dediği Etkin Hızlı Okuma eğitimlerimize katılın. Okuma ve anlama hızınızı 3 katına çıkarın. Yüzlerce sayfalık ders kitaplarını, romanları kısa zamanda okuyup bitirin. Turkcell, Garanti, Arçelik vb. kurumsal firmalarının yöneticilerinin aldığı eğitime ve beceriye üniversite yıllarınızda sahip olun.

LYS - Lise Eğitimleri
Ortalama bir LYS sorusu 45 kelimeden oluşur. Sadece sorunun okunması 15-20 saniye sürer. Etkin Hızlı Okuyan öğrenci aynı soruyu daha iyi anlayarak 5-7 saniyede okur. Her soruda 10 saniye, tüm LYS'de '30-40 dakika ekstra zaman' kazanır. Yalnızca bir sorunun sıralamada 1.000 kişi öne geçmenizi sağlayacağı ya da geriye düşmenize neden olacağı bir sınavda çok önemli bir kazanım. Hızlı Okuma eğitimlerimize katılın. Okuma ve anlama hızınızı 3 katına çıkarın.

İlköğretim Eğitimleri
Ortalama bir sınav sorusu 45 kelimeden oluşur. Sadece sorunun okunması 15-20 saniye sürer. Etkin Hızlı okuyan öğrenci aynı soruyu daha iyi anlayarak 5-7 saniyede okur. Her soruda 10 saniye, tüm sınavda '20-30 dakika ekstra zaman' kazanır. Anlayarak hızlı okuma alışkanlığını erken yaşta kazandırmak, çocuğunuzun sınav ve ders başarısını artıracak, sağlam bir öğrenme temeli oluşturmasını ve okumayı sevmesini sağlayacak.

Kurumsal Eğitimler
Ortalama bir şirket çalışanının iş gününde e-mail, doküman ve rapor okumaya minimum 1,5 saat harcadığını biliyor musunuz? Çoğu katılımcının, “Yaşam boyu aldığım en yararlı eğitim” diye nitelendirdiği Etkin Hızlı Okuma eğitimlerimize kurum olarak katılın. Okuma hızlarını 3 katına çıkararak çalışan başı haftada 8 saat ek zaman kazanın.

Tarkan TURAN Kimdir?

Ankara doğumlu Tarkan TURAN, öğrenim hayatının her bir bölümünü yurdun değişik şehirlerinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldu. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde sınıf öğretmenliği pedagojisini tamamladı. Ulusal gazete ve haber ajanslarında haber muhabirliği yaptı. Birçok radyo kanalında program yapımcılığı görevlerini üstlendi.

Üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, belediyeler ve okullar tarafından organize edilen birçok seminer ve konferansa;

* ETKİLİ İLETİŞİM TEKNİKLERİ

* ANLAYARAK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ

* KARİYER PLANLAMA

* CV HAZIRLAMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ

* EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

* SATIŞ VE PAZARLAMADA İLETİŞİM

Konulu başlıklar ile konuşmacı olarak katıldı. 6000’nin üzerinde kursiyer ve öğrenciye ‘ANLAYARAK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ’ eğitimi verdi. Onlarca Hızlı okuma eğitmeni yetiştirdi.

1999 yılından itibaren aktif olarak öğretmenlik, eğitmenlik ve eğitim danışmanlığı görevlerine devam etmektedir.

Halen yerel ve ulusal haber sitelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır.
 


Etiketler: adapazarı anlayarak hızlı okuma sertifikasıadapazarı hızlı okuma sertifikasıadapazarı hızlı okuma sertifikalarıadapazarı anlayarak hızlı okuma programlarıadapazarı hızlı okuma programıadapazarı anlayarak hızlı okuma egzersizleriadapazarı hızlı okuma egzersizleriadapazarı anlayarak hızlı okuma eğitim kitaplarıadapazarı anlayarak hızlı okuma eğitim setleriadapazarı anlayarak hızlı okuma eğitim setiadapazarı hızlı okuma eğitim kitaplarıadapazarı hızlı okuma eğitim setleriadapazarı hızlı okuma eğitim setiadapazarı sınavlarda anlayarak hızlı okumayı öğrenmeadapazarı sınavlarda anlayarak hızlı okuma yöntemiadapazarı sınavlarda anlayarak hızlı okumaadapazarı sınavlarda hızlı okuma yöntemiadapazarı sınavlarda nasıl hızlı okunuradapazarı sınavda hızlı okumaadapazarı sınavlar için hızlı okuma
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Sakarya Hızlı Okuma - Matematiksel Düşünce Eğitim Derneği Hızlı Anlayarak Okuma
Adres
  Kurtuluş Mah. Kömür Pazarı Cad. M. Nalçın İş Merkezi No: 25/5 Adapazarı / Sakarya
Cep Telefonu
  0 507 6034868
Web Sitesi
  www.sakaryahizliokuma.com
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  8996
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Sınav Etüt Eğitim Merkezi
Ada Doruk Etüt Merkezi
Kavram Etüt Merkezleri
Mavi Matematik
Matlab Matematik Merkezi
Özel Ze-min Etüt Eğitim Merkezi
Çözüm Etüt Eğitim Merkezi - Özel Öğretim Kursu
Matematik Akademisi Sakarya Şubesi
İlke Başarı Etüt Eğitim Merkezi
Uzman Kariyer
Açılım Fen Etüt Eğitim Merkezi
Sınav Kurs
IMA Sakarya
Kare Satranç Kulübü
Mustafa Şen Özel Eğitim Kurumu
Birey Özel Öğretim Kursu
Özel Sakarya Etüt Eğitim ve Rehberlik Merkezi
Sakarya İhtiyaç Akademi
İza Eğitim San. ve Tic. Ltd. Şti.
Başaran Çocuk Kulübü
Sakarya Hızlı Okuma - Matematiksel Düşünce Eğitim Derneği
 
Kategorideki Diğer Üyeler
Cambridge College
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At