Haritadan Firma Ara
 
 
Akıl Küpü Çocuk Evi
Çocuk Evi
ilk | önce
firmalar
(3/31)
sonra | son
  Etiketler: ana okulu sakaryaçocuk ana okuluçocuk evi yuva ana okulusakarya adapazarı çocuk evi ana okuluadapazarı anaokuluadapazarı anaokulu eğitimi anaokulu etkinlikleriadapazarı özel anaokuluanaokuluanaokulu eğitimianaokulu hizmetleri tümü ›
Akıl Küpü Çocuk Evi
Kirtetepe Cad. Şehit Musa Aytar Sk. No:22 Adapazarı
Akıl Küpü Çocuk Evi
Oyun Salonu
Akıl Küpü Çocuk Evi
Sınıflarımız
Akıl Küpü Çocuk Evi
Sınıflarımız
Akıl Küpü Çocuk Evi
Sınıflarımız
Akıl Küpü Çocuk Evi
Uyku Odası
Akıl Küpü Çocuk Evi
Lavabolar
Akıl Küpü Çocuk Evi
Güvenli Merdivenler
Akıl Küpü Çocuk Evi
Oyun Salonu
Akıl Küpü Çocuk Evi
Oyun Havuzu
Akıl Küpü Çocuk Evi
Oyun Havuzu
Akıl Küpü Çocuk Evi
Son Teknoloji ile Eğitim
Akıl Küpü Çocuk Evi
Bahçe
Akıl Küpü Çocuk Evi
Yangın Merdiveni
Akıl Küpü Çocuk Evi
Her Yerde Güvenlik
Akıl Küpü Çocuk Evi
Krokimiz
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

''Eğitim hakkında tek bildiğim şu ;
İnsanoğlunun şimdiye kadar karşılaştığı en büyük ve en önemli güçlük çocukların nasıl yetiştirilmesi ve eğitilmesi gerektiği meselesidir.''


Michel de Montaigne

* * *

Hakkımızda

“Okul öncesi eğitim, insan yaşamının temelini oluşturur” bilinciyle, 2010 yılında faaliyete geçirdiğimiz kreşimizde, yaratıcı, sorgulayıcı, özgüvenli, paylaşımcı, duyarlı, saygılı ve öğrenmeyi arzulayan, merak eden ve araştıran bireyler yetiştirmek öncelikli amacımızdır.

Çocukları sıkmadan, en doğal hallerini eğitimin içine katarak, oyun merkezli bir eğitim anlayışı geliştirdik.

Çocuklarınızın, eğlenme ve öğrenme anını yaşarken zarar görmesini ve kısıtlanmasını istemedik. Bu isteğimize bağlı olarak binamızın içindeki ve çevresindeki yaşam alanını Amerikan çocuk güvenlik sistemi uzmanı olan ve şu anda parkzon olarak hizmet veren Kids Safe-T’ye projelendirdik. Bu sayede kazalara karşı maksimum güvenli hale getirildikten sonra faaliyete geçen okulumuz, özel güvenlik sertifikası almaya hak kazanmıştır. Bu açıdan ilimizdeki ilk ve tek okuluz.

Konu bir çocuk evindeki güvenlik olunca diğer bir önlem alınması gereken unsur yangındır.
Yeni açılan bir okul olduğumuzdan, binamızı 2009 ‘binaların yangından korunması hakkında yönetmelik’ esasına uygun koşullarda inşa ettik. Bu yüzden yangın merdiveni, duman dedektörleri, gaz kesme cihazları, paratoner vb. yangından korunma sistemlerimizin tamamı mevcuttur.

Çocuklarımıza  aşılayacağımız dengeli ve doğru beslenme alışkanlığının, onların gelişim süreçlerini ne denli etkileyeceğini çok iyi bildiğimizden günlük menülerimizin seçimine, yemeklerde kullanılan malzemeye, yemeğin yapıldığı yerin koşullarına ve yemeğin yapılışına ayrı bir hassasiyet göstermekteyiz. Onlara kendi kendilerine yiyebilme alışkanlığı ve farklı besin türlerini sevdirme gayretindeyiz. Hazır meyve suları ve meyve tozları yerine komposto,  kahvaltı grubunda ise doğal kuşburnu ve karışık bitki çayları hazırlamaktayız. Süt ve süt ürünlerini ise anlaşmalı olduğumuz  SÜTAŞ’tan sağlamaktayız.

Jimnastik, bilgisayar, resim, müzik ve İngilizce satranç dersleriyle eğitim anlayışına zenginlik katma çabasındayız.

Tüm sınıflarımızda Amerikan parke ve bakteri barındırmayan anti-bakteriyel halılar kullanmaktayız. Okulumuzda her yaş grubunun kullanacağı tuvaletler ayrıdır. Ayrıca tuvaletlerde Rulopak Hijyenik Tuvalet Sistemi bulunmaktadır. Çocukların cilt ve el temizliğine gerekli özeni gösterdiğimizden anti bakteriyel PH değeri 5,5 olan,  insan tenine zarar vermeyecek köpük kullanmaktayız. Tüm oyuncaklarımız insan sağlığına uygunluk göstergesi olan CE belgelidir.


***Kids Safe-T çocuk güvenlik sistemleri ürünleri kullanılmıştır...


Bize Ulaşın;
264 2741151


Etiketler: ana okulu sakaryaçocuk ana okuluçocuk evi yuva ana okulusakarya adapazarı çocuk evi ana okuluadapazarı anaokuluadapazarı anaokulu eğitimi anaokulu etkinlikleriadapazarı özel anaokuluanaokuluanaokulu eğitimianaokulu hizmetlerianaokulu sakaryaanaokulu servis hizmetiçocuk anaokulumeb anaokulusakarya anaokulusakarya anaokulu hizmetlerisakarya özel anaokuluSakaryadaki anaokulu isimleriyuva anaokuluadapazarı kreş fiyatıadapazarı kreş ve çocuk yuvalarıadapazarı kreşleradapazarı kreşleriadapazarı merkeze yakın kreşleradapazarı özel kreşlerAdapazarındaki kreş isimleriadapazarındaki kreşleranaokul ve kreş sektörüçocuk kreşiçocuk kreşlerikreşkreş çocuk evikreş fiyatlarıkreş ücretlerikreş ve anaokullarıkreş yuvakreşlerkreşler anaokullarıözel kreş ve gündüz çocuk bakım eviözel kreşlersakarya çocuk kreşlerisakarya kreşsakarya kreş fiyatlarıSakarya kreş hizmetisakarya kreş ücretisakarya kreşlersakarya kreşlerisakarya özel kreşsakarya özel kreş eğitimisakarya özel kreşlersakaryadaki çocuk kreşlerisakaryadaki güvenilir kreşlersakaryadaki güvenli kreşlerSakaryadaki kreş isimlerisakaryadaki kreşleradapazarı anaokullarıadapazarı özel anaokullarıAdapazarındaki anaokullarıanaokullarıanaokulları ve çocuk yuvalarısakarya adapazarı çocuk evi anaokullarısakarya anaokullarısakarya camili sakaryadaki güvenilir anaokullarısakarya merkezdeki anaokullarısakarya özel anaokullarıSakaryada anaokullarıSakaryadaki anaokullarısakaryadaki güvenilir anaokullarıerenler kreşkreş fotoğrafısakarya erenler çocuk kreşleri0-6 yaş çocuk eviadapazarı çocuk eviçocuk evisakarya çocuk eviadapazarı servisli kreşlersakarya servisli kreşleradapazarı çocuk yuvalarıadapazarı çocuk yuvasıadapazarı servisli çocuk yuvalarıadapazarındaki çocuk yuvalarıçocuk yuvalarıçocuk yuvasıgündüz çocuk bakım evi güvenilir çocuk yuvalarıözel çocuk yuvasısakarya çocuk yuvalarısakarya çocuk yuvasısakarya merkeze yakın çocuk yuvalarısakarya servisli çocuk yuvalarısakaryadaki çocuk yuvalarıadapazarı bakım evleriadapazarı çocuk bakım evleriadapazarı çocuk gündüz bakım evleriadapazarı gündüz bakım eviadapazarı gündüz çocuk bakım evibakım evibakım evleriçocuk bakım evleriçocuk gündüz bakım evlerigündüz bakım evigündüz bakım evlerisakarya bakım evlerisakarya çocuk bakım evlerisakarya çocuk gündüz bakım evlerisakarya gündüz bakım evisakarya gündüz çocuk bakım evi
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Akıl Küpü Çocuk Evi Sakarya Çocuk Evleri Adapazarı 2- 6 Yaş Kreşleri Kreş Fiyatı
Adres
  Kirtetepe Cad. Şehit Musa Aytar Sk. Yeni Şeker Sağlık Ocağı Yanı No:22 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2741151
Cep Telefonu
  0 538 8606868
Web Sitesi
  www.akilkupucocukevi.com
Üyelik Büyüklüğü
  675
Tıklanma
  34307
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Atılım Çocuk Evi ve Anaokulu
Küçük Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi
Akıl Küpü Çocuk Evi
Özel Gökkuşağı Çocuk Evi
Çocuk Dünyası
Yeryüzü Çocukları Kreş ve Okul Öncesi Eğitimi
Erenler Güneş Anaokulu
Baştacı 0-14 Yaş Çocuk Kulübü
Pamukova Güneş Kreş Gündüz Bakım Evi
Afacanlar Çocuk Evi
Minik Bilge Kreş ve Gündüz Bakımevi
Asya Montessori Çocuk Sarayı
Güneş Çocuk Evi
Özel Korucuk Güneş Çocuk Evi
Sakarya Özel Yuvam Fatoş Abla Kreş ve Gündüz Bakım Evi
Minik Yıldızlar Çocuk Evi
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi