Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
26 kişilik dev kadromuzla web sitesi değil memnuniyet satıyoruz.
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Prosit

Site Yönetimi Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, Çevre ve Temizlik, Bakım Onarım ve Teknik, Peyzaj ve Bakım, ... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(1/3)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı hukuki hizmetleradapazarı mülk yönetimiadapazarı kira takibi yönetimiadapazarı AVM ve iş merkezi yönetimiadapazarı güvenlik hizmetleriadapazarı havuz bakım hizmetleriadapazarı peyzaj ve bakım hizmetleriadapazarı bakım onarım ve teknik hizmetleradapazarı çevre ve temizlik hizmetleriadapazarı site ve apartman yönetim danışmanlığı tümü ›
Prosit
Tel: 0 264 777 11 12 Web: www.prosit.com.tr
Prosit
Tel: 0 264 777 11 12 Web: www.prosit.com.tr
Prosit
Tel: 0 264 777 11 12 Web: www.prosit.com.tr
Prosit
Tel: 0 264 777 11 12 Web: www.prosit.com.tr
Prosit
Tel: 0 264 777 11 12 Web: www.prosit.com.tr
  Firmaya Mesaj At sonraki »

Prosit

Ortak yaşam alanlarının yönetimi konusunda profesyonel kadrosuyla Sakarya'da kurulmuş bir Profesyonel Gayrimenkul yönetim ve danışmanlık firmasıdır.

Son 10 yılda yaşadıkları sitelerde ve iş merkezlerinde resmi olarak yöneticilik yapmış, aynı zamanda Mahkemelerde Resmi Bilirkişilik (Site-Apartman Bina Yöneticiliği) yapmakta olan tecrübeli ortaklar tarafından kurulmuştur. Şehrimizdeki toplu yaşam alanlarının özellikle deprem sonrası yapılaşma ile artış göstermesi profesyonel yönetim ihtiyaçlarını ve taleplerini de beraberinde getirmiştir.

Uzun yıllara dayalı yöneticilik tecrübesi ve uzmanlık alanlarına rağmen kurucu ortaklar yaklaşık 1,5 yıl süren bir fizibilite ve araştırma sonrasında PROSİT DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.’ni kurmuşlardır(2012).

Kurucu ortaklar bu tecrübe ve uzmanlıklarına rağmen sektörle ilgili eğitime de büyük önem vermiş ve Türkiye'de sadece Özel bir Üniversitesi tarafından verilen “Profesyonel Konut Sitesi Yönetimi Sertifika Programı” eğitimlerine katılmış, İstanbul Avrupa Konutlarında saha ve operasyon eğitimlerini alarak bu konuda sertifikalarını almaya  hak kazanmışlardır.

Profesyonel hizmet amacıyla müşterilerinin yaşam kalitelerine artı değer katarak, sitelerinizin, işyerlerinizin, apartmanlarınızın etkin, doğru ve şeffaf bir şekilde yönetilmesi ve işletilebilmesi için gerekli olan yönetim düzenini kurarak sürdürmeyi hedeflemektedir. Bu hedefine de 1000 e yakın kat maliki ve 1 milyonu bulan bütçeleri yöneterek kısa sürede ulaşmıştır.

İnsanların üzerinde en hassas olduğu evleri, iş yerleri ya da diğer toplu yaşam alanlarını, verilen emanetin kıymetini bilerek hizmet verdiği müşterilerine karşı hukuksal, mali, ekonomik sorumlulukları yerine getirir.

Yönetim hizmetlerinin dışında temizlik, muhasebe, güvenlik, peyzaj, teknik hizmetler, havuz bakımı, sosyal tesis yönetimi, gayrimenkul ekspertiz, satış, kiralama gibi artı değer katan hizmetleriyle çok seçenekli ve tam bir yönetim firmasıdır.

Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hizmetlerimiz;

Site Yönetimi Danışmanlığı

» Yönetim Danışmanlığı
» Çevre ve Temizlik
» Bakım Onarım ve Teknik
» Peyzaj ve Bakım
» Havuz Bakım
» Güvenlik
» Sosyal Tesis Yönetimi

Gayrimenkul Danışmanlığı

» Emlak
» Ekspertiz
» Satış
» Kiralama
» Kira Takip


Etiketler: adapazarı hukuki hizmetleradapazarı mülk yönetimiadapazarı kira takibi yönetimiadapazarı AVM ve iş merkezi yönetimiadapazarı güvenlik hizmetleriadapazarı havuz bakım hizmetleriadapazarı peyzaj ve bakım hizmetleriadapazarı bakım onarım ve teknik hizmetleradapazarı çevre ve temizlik hizmetleriadapazarı site ve apartman yönetim danışmanlığıadapazarı iş merkezi yönetim danışmanlığıadapazarı aidat ve bütçe takibiadapazarı bütçe takibiadapazarı aidat takibisakarya hukuki hizmetlersakarya mülk yönetimisakarya kira takibi yönetimisakarya AVM ve iş merkezi yönetimisakarya güvenlik hizmetlerisakarya havuz bakım hizmetleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Prosit Sakarya İş Merkezi Site, Apartman Yönetim Danışmanlığı Kira Takip İşlemi
Adres
  Dilmen Mah. Sakarbaba Cad. No: 87 Erenler / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 7771112 (pbx)
Faks
  0 264 7771112
Web Sitesi
  www.prosit.com.tr
E-Posta
  bilgi@prosit.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  400
Tıklanma
  3876
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Prosit
4en Site Yönetimi
 
Kategorideki Diğer Üyeler
Karayel Group
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At