Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Proweb Oto Kokusu
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Özel Şahin Sürücü Kursu

Sürücü Kursu
ilk | önce
firmalar
(8/25)
sonra | son
  Etiketler: trafik ehliyetisakaryada ehliyet veren yerlersakarya Otomobil Ehliyetisakarya otobüs ehliyetisakarya Motosiklet Ehliyetisakarya Mobilet Ehliyetisakarya Minibüs Ehliyetisakarya ehliyetçilersakarya ehliyet yenileme yerlerisakarya ehliyet sınavları tümü ›
Özel Şahin Sürücü Kursu Sakarya Adapazarı Sürücü Belgesi Sürücü Ehliyeti Sürücü Kursları Sakaryadaki Sürücü Kursları Adapazarındaki Ehliyet Kursları B Sınıfı Ehliyet A2 Sınıfı Ehliyet E Sınıfı Ehliyet
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Özel Şahin Sürücü Kursu 

Çark Cad. Yüzbinlik Pasajı K:3 (Migros Karşısı) adresine taşınarak sizlere yeni yerimizde hizmet vermekteyiz.

Eğitimdeki başarısını Türkiye ortalamasının çok çok üzerine çıkardığından bölgesinin bir numaralı kursu haline gelmiştir.

Hafta sonu, hafta içi, gündüz ve akşam saatlerinde uyguladığı teorik ders programı ve günün 16 saatinde uyguladığı direksiyon eğitimi ile sürücü adaylarına büyük bir titizlikle hizmet vermektedir.

Halkla ilişkilerin seviyeli düzeyde tutulması, ödemelerde gösterilen kolaylıklar ve özel indirimler sonucu yoğun rağbet gören Özel Şahin Sürücü Kursu, asıl şöhretini kaliteli eğitim vermesine borçludur.

Araştırmalara dayalı EĞİTİM YÖNTEMİMİZ, toplam kalite (müşteri memnuniyeti) ve verimliliği esas alarak hizmete devam ederken,ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi yapacaktır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler toplumların yaşamını çok yönlü etkilemektedir.Yeni teknoloji ve araçlar yaşam standartlarını yükseltmektedir.

Ulaşım araçları:ekonomik,sosyal,kültürel yaralar sağlamada öne çıkmış etkili olmuştur. Ülkemizde ulaşım araçları enomik, zirai, ticari ve turizm alanlarında artan bir oranda kullanılmaktadır.Ulaşım araçlarının üretimi ve ithalatı giderek artmaktadır. Ancak bu hızlı gelişmeler ve değişmeler kısa vadede sosyokültürel değişmelerle desteklenmediği, düşünce ve davranışlarımızda köklü değişiklikler yapılmadığı için yeni teknolojilerin kullanımı büyük sorunlara yol açmaktadır. Trafikte, bu durumdan sürücüler,yayalar ve araçlarda seyahat edenler birinci derecede etkilenmektedir.

Aileleri yasa boğan,can ve mal kaybına,ömür boyu sakatlığa sebep olan ve gittikçe endişe boyutlarına ulaşan trafik kazalarını en aza indirmek kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Karşılaşılan sorunların çözümünde eğitim en etkili araçtır. Sürücü kurslarına yüklenen; sürücü yetiştirmek, yetişenlere sınav sonucu sertifika vermek, trafik ile ilgili öğretim ve eğitim yaptırmak,görevi bizce yeterli değildir.

Bu eğitim kurumlarının alanı ve sorumluluğu genişletilmelidir.

Sürücü eğitim yanında yolcu ve yayalara da eğitim vermek zorunlu hale gelmiştir. Her an karşı karşıya kalınan trafik ortamında insanlarımıza uygun davranışlar kazandırmak gerekmektedir. 


Etiketler: trafik ehliyetisakaryada ehliyet veren yerlersakarya Otomobil Ehliyetisakarya otobüs ehliyetisakarya Motosiklet Ehliyetisakarya Mobilet Ehliyetisakarya Minibüs Ehliyetisakarya ehliyetçilersakarya ehliyet yenileme yerlerisakarya ehliyet sınavlarısakarya ehliyet fiyatlarısakarya ehliyet alımısakarya E Sınıfı Ehliyetisakarya B Sınıfı Ehliyetisakarya adapazarı a2 sınıfı ehliyet mobiletsakarya A2 Sınıfı Ehliyetiotomobil ehliyetiotobüs ehliyetimotosiklet ehliyeti verenmotosiklet ehliyeti
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Özel Şahin Sürücü Kursu Sakarya Sürücü Kursları Ehliyet B Sınıfı A2 E Ehliyeti
Adres
  Çark Cad. Yüzbinlik Pasajı K:3 (Migros Karşısı) Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2717219
Cep Telefonu
  0 542 2135454
Faks
  0 264 2785924
Web Sitesi
  www.sahinsurucukursu.com
E-Posta
  bilgi@sahinsurucukursu.com
Üyelik Büyüklüğü
  150
Tıklanma
  44282
 
Facebook'ta paylaş
 
 
23 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Özel Adataş Sürücü Kursları
Özel Ayçam Sürücü Kursu
Özel Şimşek Sürücü Kursu
Özel Kabaoğlu Sürücü Kursu
Özel Erenler Eyüp Şirin Sürücü Kursu
T.C. M.E.B. Özel Ada Aktif Sürücü Kursu
Özel Yelkenci Sürücü Kursu
Özel Şahin Sürücü Kursu
Özel Başoğlu Sürücü Kursu
Ada Cadde Sürücü Kursu
Özel Ada Şirin Sürücü Kursu
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At