Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Oto Rapor

Ekspertiz, Ön Muayene, Test, Kontrol, Dyno, Danışma, Raporlama, OBD Beyin Test, Fren Test, Süspansiyon Test, Ö... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(3/3)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı oto Danışmaadapazarı oto Raporlamaadapazarı oto DYNOadapazarı oto Ön Muayeneadapazarı Araç Raporlamaadapazarı Araç Danışmaadapazarı Araç DYNOadapazarı Araç Testadapazarı Araç Ön Muayeneadapazarı Raporlama tümü ›
Oto Rapor
Yeşiltepe Mah. D-100 Yanyol Cad. No: 117/D Adapazarı
Oto Rapor
Oto Rapor Oto Ekspertiz - Görüntüler
Oto Rapor
Oto Rapor Oto Ekspertiz - Görüntüler
Oto Rapor
Oto Rapor Oto Ekspertiz - Görüntüler
  Firmaya Mesaj At « önceki
Oto Rapor

Hakkımızda
Otorapor, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı "oto ekspertiz raporu" düzenleyen Türkiye'nin ilk profesyonel, tarafsız, tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşudur. İkinci el oto test check up merkezidir.

İstanbul'da 2007 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye'nin ilk "Profesyonel oto ekspertiz Servisleri" OTORAPOR, birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmiştir. Bostancı, İkitelli ve Sakarya şubesi ile hizmetlerine devam eden Otorapor yakında tüm Türkiye'de hizmet vermeye başlayacaktır.

OTORAPOR, 2012 senesinde Amerika Birleşik Devletleri oto ekspertiz ve servis teknisyenleri sertifikasyon kuruluşu ASE ile, Almanya oto ekspertiz otoriteleri KÜS ve GTÜ ile görüşmeler neticesinde kurumsal yapıya geçmiştir. Son teknoloji cihaz, ekipman ve robotları bünyesine katmıştır.

OTORAPOR, konusunda otorite olan eğitimli ve tecrübeli personeliyle, yenilenmiş, yeni kurumsal yüzüyle Türkiye'de oto ekspertiz alanında söz sahibi olmaya devam etmektedir.Tüm cihazlar TÜV, TSE, İSO, CE belgelidir. Servisler tüm Kalite Standartlarına sahiptir. Teknisyenlerin tüm eğitim ve uzmanlık sertifikaları mevcuttur.

OTORAPOR araç tamiri yapmaz, alım satım yapmaz, aracılık yapmaz! Tüm uzmanlığı sadece araba ekspertizidir. Sadece araç ekspertiz eder, Rapor eder, Test ve Muayene eder!
 
OTORAPOR'un hiçbir kurum, galeri, araç
satış firmasıyla anlaşması ve
sözleşmesi yoktur!

Hizmetlerimiz

» Ekspertiz
» Ön Muayene
» Test
» Kontrol
» DYNO
» Danışma
» Raporlama

Etiketler: adapazarı oto Danışmaadapazarı oto Raporlamaadapazarı oto DYNOadapazarı oto Ön Muayeneadapazarı Araç Raporlamaadapazarı Araç Danışmaadapazarı Araç DYNOadapazarı Araç Testadapazarı Araç Ön Muayeneadapazarı Raporlamaadapazarı Danışmaadapazarı DYNOadapazarı Kontroladapazarı Testadapazarı Ön Muayenesakarya Araç Raporlamasakarya Araç Danışmasakarya Araç DYNOsakarya Araç Testsakarya Araç Ön Muayene
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Oto Rapor
Adres
  Yeşiltepe Mah. D-100 Yanyol Cad. No: 117/D Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 6661866
Web Sitesi
  www.otorapor.com
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  25171
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Ada Oto Ekspertiz
Adapazarı Uzman Oto Expertiz
Oto Rapor
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At