Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
haber@sakaryarehberim.com
 
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
Must English
Dil Kursu & Eğitim Danışmanlığı, Genel İngilizce, YDS ve e-YDS, İş İngilizcesi
ilk | önce
firmalar
(1/17)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı ingilizce kursadapazarı ingilizce eğitimsakarya ingilizce kurssakarya ingilizce eğitimadapazarı ücretsiz oxford ders kitaplarısakarya ücretsiz oxford ders kitaplarıücretsiz oxford ders kitaplarıadapazarı oxford ders kitaplarısakarya oxford ders kitaplarıoxford ders kitapları tümü ›
Must English
Yenidoğan Mah. Fabrika Cad. No: 18/B Adapazarı
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Neden Must English?
Must English
Neden Must English?
Must English
Türkiye’nin En Aktif İngilizce Paylaşım Grubu
Must English
8-14 Yaş Grubu İngilizce Kursları
Must English
Kampanyalarımız
Must English
Kampanyalarımız
Must English
Kampanyalarımız
Must English
Kampanyalarımız
Must English
Yenidoğan Mah. Fabrika Cad. No: 18/B Adapazarı
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English
Must English- Mutlu Öğrenciler Demektir
Must English
Must English- Mutlu Öğrenciler Demektir
Must English
Must English- Mutlu Öğrenciler Demektir
Must English
Must English- Mutlu Öğrenciler Demektir
Must English
Must English- Mutlu Öğrenciler Demektir
Must English
Sakarya Üniversitesi Standımızdan Görüntüler
Must English
Yenidoğan Mah. Fabrika Cad. No: 18/B Adapazarı
  Firmaya Mesaj At sonraki »
Must English

“Must English” ailesi olarak Yabancı Dil Eğitimini çağımızın en önemli Kişisel Gelişim aktivitesi olarak görmekteyiz. Bu bağlamda Kurumumuz; Yabancı dil eğitiminde interaktif ve pratiğe dayalı yaklaşımla uzman eğitmenlerimiz en kaliteli uluslararası eğitim materyalleri desteğiyle hizmet vermektedir.
Tüm eğitmenlerimiz alanlarında yükseköğrenim görmüş, uluslararası sertifikalara sahip ve dilin tüm inceliklerini öğretme noktasında tecrübeli, pedagojik yeterliliğe sahip eğitmenlerdir.

6 farklı düzeydeki Genel İngilizce sınıflarımızın yanı sıra İş İngilizcesi sınıflarımızda pratiğe dayalı ve yoğunlaştırılmış olarak eğitim verilmekte olup; mülakat yönetimi, sunum becerileri, İngilizce yazışma, telefonda İngilizce iletişim konu başlıklarında teorik ve pratik dersler yoluyla katılımcıların iş yaşamında kariyer hedeflerini daha hızlı şekilde gerçekleştirmeleri hedeflenmektedir.
İlk ve orta öğrenimdeki öğrencilerin daha genç yaşlardan itibaren yabancı dil becerilerini geliştirmeleri amacıyla aktivite ağırlıklı kurlarımız yaş grupları itibariyle en etkin dil eğitimi çözümünü oluşturmaktadır.
Kurum olarak her düzeyde İngilizce bilgisine sahip öğrencilerimize yaz dönemlerinde hem en etkin şekilde yabancı dil bilgilerini artırmalarına hem de uluslararası öğrencilerle ve alanında uzman eğitmenlerle birlikte telaffuz ve pratik İngilizce düzeylerini geliştirebilecekleri yaz dil kampları düzenlemekteyiz. Bu kampların katılımcıları hem yaz tatillerini eğitim anlamında en verimli şekilde geçirmekte hem de tatillerinin tadını çıkartma imkânı bulmaktadırlar.  
Öğrencilerimizin ders devamı ve kurs boyunca sınav ve ödev başarılarını izlemekte ve öğrencilere gelişimleri için sürekli olarak ücretsiz rehberlik hizmeti vermekteyiz.

1. Metodumuz:
• Etkileşime Dayalı: Günümüzde en etkin ve başarılı öğrenme metodu iletişime dayalı ve etkileşim yoğun öğrenme metodudur, Kurslarımızda öğrenci- eğitmen etkileşimine dayalı ve işitsel ve görsel olarak zenginleştirilmiş dersler uygulanmaktadır.
• Yoğun: «Must English» olarak zamanı en etkin kullanarak en kısa zamanda en etkin sonucu almak için yoğun eğitim programları uygulamaktayız.
• Kişiye Özel: Öğrencilerimizin yabancı dil bilgi düzeyi ve uygun zaman dilimlerini dikkate alarak en uygun öğretim planını sunmayı amaçlamaktayız.
• Devamlı Öğrenme ve Destek: Ders sonrası aktiviteleri ve eğitmenlerin sürekli desteğiyle öğrencilerin performanslarının yüksek seviyede tutulması hedeflenmektedir. Her bir «Must English» öğrencisinin başarısı özverili eğitmenler tarafından yakından takip edilmekte ve desteklenmektedir.
• Konuşma Pratikleri: Bir dil konuşulmadan öğrenilmez inancıyla tüm öğrencilerimizi tüm seviyelerde en fazla konuşma etkinliklerinde bulunmalarını teşvik ederek kalıcı ve etkin dil becerilerini geliştirmeyi hedeflemekteyiz.
• Profesyonel Ekip: Tüm "Must English" öğretmenleri alanlarında yükseköğrenimlerini tamamlamış, uluslararası eğitmen sertifikalı ve tecrübeli eğitmenler olarak bilgi ve tecrübelerini öğrencilerine aktarmak için özverili biçimde çalışmaktadır.
• Başarı Odaklı: "Must English" öğrencilerin kurstan beklentilerini karşılamak için tüm araç ve yöntemlerle en üst başarı seviyesini yakalamayı hedefleyerek eğitmen- öğrenci amaç birliği içerisinde çalışmaktadır.

2. En İyi Bilimsel Kaynak Kullanımı
• Kurslarımızda Oxford University Press kitaplarını kullanmakta ve öğrencilerimize ders kitaplarını ücretsiz olarak vermekteyiz.
• Kurs bünyesinde bulunan ve öğrencilerin kullanımına açık kütüphanemizdeki kitap ve diğer kaynaklar kurslarımızda destek

3. En İyi Eğitim Danışmanlığı
• Başarılı bir profesyonel kariyer için gerekli donanımın kazanılması amacıyla öğrencilerimize destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

4. En Uygun Ücret/ Kalite  
• «Must English» olarak kurs ücretlerimizi sektördeki en uygun ücret/ kalite oranını sunmayı amaçlayarak belirliyoruz.
• Ücretsiz aktivite ve «Speaking Classes» aktiviteleriyle zengin bir eğitim içeriği sunmaktayız.

5. Yaz Dil Kampları
• «Must English» olarak yaz dönemlerinde öğrencilerimiz için yurtdışı dil kampları düzenlemekte ve öğrencilerimizin yabancı dillerini anadili İngilizce olan kişilerle pratik etmelerini sağlamaktayız.

6. Hizmet ve Kampanyalar
• Genel İngilizce Dersleri
  • Beginner Level(A1)
  • Elementary Level(A2)
  • Pre-Intermediate Level(B1)
  • Intermediate Level(B2)
  • Upper- Intermediate Level(C1)
  • Advanced Level(C2)
• İş İngilizcesi Dersleri(Business English) Kişi ve Kurumlar İçin
• Sınavlara Yönelik İngilizce Dersleri (YDS, TOEFL)
• Ücretsiz seviye tespit sınavı(Yazılı ve sözlü)
• Kayıt yaptıran tüm öğrencilere kayıt yaptırdıkları kura ilişkin Oxford University Press Yayını 100 TL değerinde ders ve çalışma kitabı bedava
• Tüm kurlarda ücretsiz pratiğe dayalı aktivite kursları
• %90 devam şartını yerine getiren tüm öğrencilere başarı garantisi (ücretsiz kur tekrarı hakkı)
• Temel ve İleri Düzey ve  Arapça, Fransızca, Rusça Dersleri
• Teorik ve Pratik Dersler, Uygulamalar

Kursumuzda yabancı ve native speaker eğitmenlerle yabancı dil öğrenirken pratiğinizi geliştireceksiniz, “İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum” lafı sizin için tarih olacak.

Tüm kursiyerlere eğitmenleriyle deneme derslerine katılma olanağı veriyoruz.
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim programları dahilinde her seviye için 90 saatlik eğitim veriyoruz.

Ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavı (test ve sözlü) yaparak en uygun kurdan kursiyerlerin en uygun kurdan eğitimlerine başlamalarını sağlıyoruz. Seviye tespit sınavımızın test bölümüne aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mustenglish.test

Kursa devam şartını yerine getiren kursiyerlere başarı garantisi veriyoruz. Başarısız oldukları takdirde ücretsiz kur tekrarı hakkı veriyoruz.

Kursiyerlere eğitim için gerekli tüm donanıma sahip sınıflarımızda(klima, wi-fi internet, projeksiyon vb) ve engelli erişimine uygun binamızda hizmet veriyoruz.

Kursiyerlerin başarı ve devam durumlarıyla yakından ilgileniyor ve düzenli iletişim kuruyoruz.

Yurtdışı yaz kampları düzenleyerek başka ülkelerde dil becerilerinin geliştirilmesini sağlıyoruz.
Ve tüm bu imkanları açılışa özel aşağıda yazılı ücretlerle sunuyoruz. İngilizce öğrenmek için bütçenizi zorlamayın. Hocalarımızla tanışmak ve detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edin.

Junior Kurslar

Hafta sonu iki gün ikişer saatlik derslerle sıkılmadan İngilizce öğrenmeleri için çocuklarınızı kursumuza bekliyoruz.

Çocuklarınıza İngilizceyle erken yaşlarda tanışmanın ve Oxford University yayınları ile hızlı ve zevkli bir şekilde İngilizce öğrenmenin hayat boyu avantajını yaşatın.

Etiketler: adapazarı ingilizce kursadapazarı ingilizce eğitimsakarya ingilizce kurssakarya ingilizce eğitimadapazarı ücretsiz oxford ders kitaplarısakarya ücretsiz oxford ders kitaplarıücretsiz oxford ders kitaplarıadapazarı oxford ders kitaplarısakarya oxford ders kitaplarıoxford ders kitaplarıadapazarı eğitim merkezleriadapazarı eğitim kurumuyurtdışında dil eğitimiyurtdışı eğitim ücretleriyurtdışı eğitim programıyurtdışı eğitim maltayurtdışı eğitim kanadayurtdışı eğitim ingiltereyurtdışı eğitim danışmanlığı sakaryayurtdışı eğitim danışmanlığı
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Must English Sakarya Yabancı Dil Kursları İngilizce Kursu Kur Fiyatları Danışman
Adres
  Yenidoğan Mah. Fabrika Cad. No:18/B Nahit Serbes İş Merkezi Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2816878
Web Sitesi
  www.mustenglish.com
E-Posta
  info@mustenglish.com
Üyelik Büyüklüğü
  800
Tıklanma
  7649
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Must English
English Wise
Batı Dilleri Merkezi
American Academy Dil Okulları & Yurtdışı Eğitim-Sınav Merkezi
PRODİL
Cambridge College
English Language Club
Avrupa Dil Merkezi
Kampüs Kariyer
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 

Play sun and moon slothttp://playsunandmoonslot.com/