Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
haber@sakaryarehberim.com
 
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
Klick.net.tr
Telefon, Toplu İnternet, Özel Sanal Ağ
ilk | önce
firmalar
(1/1)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı restorantlar için internetadapazarı cafeler için internet bağlantısıadapazarı telefonda kesintisiz internetadapazarı kesintisiz internetadapazarı hızlı internetadapazarı sınırsız internet hizmetleriadapazarı notebook sınırsız internetadapazarı tablette sınırsız internetadapazarı tablette internetadapazarı telefonda sınırsız internet hizmeti tümü ›
Klick.net.tr
Kaliteli İnternetin Keyfini Çıkartın...
Klick.net.tr
Kampanyalarımız
Klick.net.tr
KlickNet Nerede Kullanılır?
Klick.net.tr
Wimax İle Fiber Hızında İnternet
Klick.net.tr
En İyi ve En Hızlı
Klick.net.tr
Referanslarımız
Klick.net.tr
Her Adımda Yanınızdayız!
Klick.net.tr
Orta Mah. Acun Sk. No: 24 Adapazarı
  Firmaya Mesaj At
Klick.net.tr

2014 yılında bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak; bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulduk. Telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN) hizmetleri sunuyoruz. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgamız Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilir hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirdik ve bu yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyoruz.

Klicknet İnternet, müşterilerine wimax yeni nesil kablosuz ağ hizmeti ile müşterilerine fiber hızlarda internet hizmeti sağlamaktadır.

Klicknet İnternet, 2014 yılında İNT TELEKOM VE TÜRK TELEKOM A.Ş. ile elde ettiği deneyimle, serbestleşmenin başladığı Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur.

Klicknet internet, sahip olduğu İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sanal Mobil Operator (MVNO) lisansları ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom ve iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Yaklaşımımız
Bilişim sektörünün esnek ve dinamik bir markası olarak; enerjimizi uzmanlık, güven ve samimiyet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu sayede sektörümüzde en yüksek müşteri bağlılığına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz, katma değer yaratan ekstra servislerimiz, müşterimize sunduğumuz sürekli destek ve yüksek kalite standartlarımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya, kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edeceğiz.

Her adımda yanınızdayız!


Etiketler: adapazarı restorantlar için internetadapazarı cafeler için internet bağlantısıadapazarı telefonda kesintisiz internetadapazarı kesintisiz internetadapazarı hızlı internetadapazarı sınırsız internet hizmetleriadapazarı notebook sınırsız internetadapazarı tablette sınırsız internetadapazarı tablette internetadapazarı telefonda sınırsız internet hizmetiadapazarı telefonda internetadapazarı telefonda sınırsız internetadapazarı taahhütsüz internetadapazarı wifi internet hizmetleriadapazarı wifi internetadapazarı wifiadapazarı wireless internet hizmetleriadapazarı wireless internetadapazarı wirelessadapazarı kablosuz internet hizmetleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Klick.net.tr Sakarya Kesintisiz Sınırsız İnternet Hizmetleri Fiber İnternet Ağı
Adres
  Orta Mah. Acun Sk. No: 24 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 850 8406901
Web Sitesi
  www.klicknet.com.tr
E-Posta
  bilgi@inttelekom.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  200
Tıklanma
  2261
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
2 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Klick.net.tr
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 

Play sun and moon slothttp://playsunandmoonslot.com/