Haritadan Firma Ara
 
 
Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları
Kız - Erkek Öğrenci Yurtları
ilk | önce
firmalar
(23/57)
sonra | son
  Etiketler: eğitimsakarya öğrenci yurdusakarya yurtlaryurt sakarya üniversitesiözel yurtlarsakarya erkek öğrenci yurtlarıadapazarı erkek öğrenci yurtlarısakarya kız öğrenci yurtlarıadapazarı kız öğrenci yurtlarıöğrenci yurdu tümü ›
Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları
Dereboğazı Mah. 1000. Sk. No: 8/A Hendek
Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları
1 - 2 - 3 ve 4 Kişilik Odalar
Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları
1 - 2 - 3 ve 4 Kişilik Odalar
Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları
Etkinliklerimiz
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları

3. Şubemiz açıldı


Yönetim Kadromuz

Özel Evrenkent Erkek ve Kız Öğrenci Yurtları
, konusunda uzman, yurt yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Yan hizmetlerde çalışan personelimiz de titizlikle denetlenmekte ve sürekli kontrol edilmektedir. Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.

Verimliliği arttırmak için personelimizin yararlanacağı çeşitli toplantılar, eğitim programları ve performans değerlendirme uygulamaları yurdumuz bünyesinde yürütülmektedir. Bunu dışında, kişilerin bireysel olarak üstlenmiş oldukları görevler ile ilgili düzenlenmekte olan çalışma ve toplantılara katılımı sağlanmakta, iş ortamı dışında da motivasyonu artırmak amacıyla düzenli olarak bazı organizasyonlar yapılmaktadır.

Misyonumuz

Öğrencilerimize, evlerindeki ortamı aratmadan sıcak, rahat ve huzurlu bir yaşama ortamını yönetim kadromuz ve yardımcı personelimizle birlikte sunabilmek, Hendek'teki hizmet kalitesini artırmaktır.

Vizyonumuz

Geleceğin eğitim dünyasına yön veren ve rehberlik eden saygın bir kuruluş yapısı oluşturmak, bu çevrede çalışmalarımıza hız vermektir.

Özlem DURMAZ - Eğitimci (Kız - Erkek Öğrenci Yurtları Müdürü)

Hizmetlerimiz

* Yurdun her noktasında sınırsız internet bağlantısı
* Rahat ve sessiz çalışma odaları
* 24 saat kayıt yapan güvenlik kamerası
* 24 saat sıcak su
* Her odaya ADSL

Kafeterya & Mutfak

Nezih ve temiz bir ortamda kahvaltı keyfi için özenle hazırlanmış kafeteryamızın bölünmüş kısmında TV salonumuz bulunmaktadır. Ayrıca saat 01:00 e kadar aperatif siparişi verebileceğiniz sistem mevcuttur.

Yine kafeteryamızda internet kafemiz vardır.

Satranç ve tavla turnuvaları ile stres atabileceğiniz sıcak ve sosyal ortamlar yine kafeteryamızda öğrencilerimize sunulur.

Kız öğrenci yurdumuzda öğrencilerimizin hizmetine sunulan, saat 24:00'a kadar açık bir mutfak bulunmaktadır. Öğrencilerimiz burada diledikleri yemekleri, aperatifleri kendileri hazırlayabilir. Ayrıca mutfağımızda öğrencilerimizin kullanabileceği buzdolabı ve mutfak dolapları mevcuttur.


Etiketler: eğitimsakarya öğrenci yurdusakarya yurtlaryurt sakarya üniversitesiözel yurtlarsakarya erkek öğrenci yurtlarıadapazarı erkek öğrenci yurtlarısakarya kız öğrenci yurtlarıadapazarı kız öğrenci yurtlarıöğrenci yurduözel erkek yurtlarıözel kız yurtlarısakarya yükseköğrenim yurtlarıöğrenci evlerisakarya kız öğrenci evlerisakarya erkek öğrenci evleriyurtlarucuz yurtlaröğrenci konaklamaSakarya öğrenci konaklamainternetli yurtlarlüks öğrenci yurdulüx yurtlarüniversite öğrenci yurduyükseköğrenim yurtları sakaryagüvenli yurtrahat yurtlarsınırsız interneti olan yurtlarsakarya güvenli yurtlaryurt hizmetlerisakarya yurt hizmetleriyurt hizmeti verenlerhendek öğrenci yurduhendekteki yurtlarhendek kız öğrenci yurduhendek erkek öğrenci yurduhendek kız öğrenci evihendek erkek öğrenci evihendek öğrenci evlerihendekteki kız yurtlarıhendekteki erkek yurtlarıhendekteki kız öğrenci yurtlarıhendekteki erkek öğrenci yurtlarıhendek meslek yüksekokuluna yakın yurtlarhendek meslek yüksek okuluna yakın yurtlarhendek meslek yüksekokuluna yakın öğrenci evlerihendek meslek yüksek okuluna yakın öğrenci evlerihendek meslek yüksekokuluna yakın kız yurtlarıhendek meslek yüksekokuluna yakın erkek yurtlarıhendek meslek yüksekokuluna yakın kız öğrenci evlerihendek meslek yüksekokuluna yakın erkek öğrenci evlerihendek myo sakaryasakaryadaki yurtlarsakaryadaki öğrenci evlerihendek özel yurtlarhendekteki özel yurtlarevren kentevren-kentevren - kenthendek merkezdeki yurtlarilçe merkezindeki yurtlarsakarya hendek kız yurduhendek yurthendek yurt fiyatıhendek yurt fiyatlarıhendek kız öğrenci yurtlarıhendek kız öğrenci yurdu fiyatıhendek kız öğrenci yurdu fiyatlarıhendek meslek yüksek okulusakarya hendek meslek yüksek okuluhendek meslek yüksek okulu sakaryahendek meslek yüksek okuluna yakın yurthendek meslek yüksek okuluna yakın kız yurtlarıhendek meslek yüksek okuluna yakın kız öğrenci yurtlarıhendek meslek yüksek okuluna yakın kız öğrenci yurduhendek sakaryasakarya hendekhendek ilçesihendek erkek öğrenci yurtlarıhendek erkek yurduhendek erkek yurdu fiyatıhendek erkek yurdu fiyatlarıhendek erkek yurtlarıhendek erkek yurtları fiyatıhendek erkek yurtları fiyatlarıhendek öğrenci yurtlarıhendek yurtlarhendek yurtları
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
  Sektörler Bu firmanın yer aldığı diğer sektörler:
- Sakarya Erkek Yurtları (Sakarya Erkek Yurdu)
Evrenkent Öğrenci Yurdu Hendek Kız Yurtları Fiyatları Hendek Erkek Öğrenci Yurdu
Özel
  T.C. MEB Onaylı | Yetki No: 54-G-074
Adres
  Dereboğazı Mah. 1000. Sk. No: 8/A Hendek / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 6150477
0 264 6150478
0 264 6146496
Cep Telefonu
  0 546 5482315
0 544 4678158
Faks
  0 264 6150478
Web Sitesi
  www.evrenkentyurdu.com
E-Posta
  kizyurdu@evrenkentyurdu.com
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  39022
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Vadi 54 Kız Öğrenci Yurdu
Eylül Kız Öğrenci Yurdu
Bizim Kız Öğrenci Yurdu
Aryalife Kız Öğrenci Yurdu
Gökbayrak Kız Öğrenci Yurdu
Mutlu Kız Öğrenci Yurdu
Aksoy Kız Öğrenci Yurtları
Çakıroğlu Kız Öğrenci Yurdu
Asyalı Kız Öğrenci Yurtları
Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu
Bahar Kız Öğrenci Yurtları
Remley Residence Kız Öğrenci Yurdu
Hatice Nermin Erbakan Kız Öğrenci Yurdu
Elçin Kız Öğrenci Yurdu
Dülger Kız Öğrenci Yurdu
M.E.B. Pamukova Turanlar Kız Öğrenci Yurdu
Pamukova Ovakent Kız Öğrenci Yurdu
Geyve Prenses Kız Öğrenci Yurdu
Akça Kız Öğrenci Yurtları
Elit Kız Öğrenci Yurdu
Lider Kız Öğrenci Yurdu
Sıla Kız Yurdu
Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları
Cango Kız Öğrenci Yurdu
Royal Kampüs Luxury Suites & Residence
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi