Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Acil Kataloğa İhtiyacınız Varsa Çözüm Proweb'de
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Hedefim İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık
ilk | önce
firmalar
(9/23)
sonra | son
  Etiketler: uygulamalı eğitimtemel ilkyardım eğitimisakarya ilkyardım eğitim merkezisakarya İlk Yardım ve EğitimSakarya ilk yardım eğitim hizmetleri veren firmalarSakarya ilk yardım eğitim hizmetlerisakarya firma eğitimlerisakarya eğitimİlk Yardım ve Eğitimilk yardım eğitimi tümü ›
Hedefim İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri Sakarya Osgb Firmaları Adapazarı Osgbler Sakarya İş Güvenliği Firmaları Adapazarı İş Güvenliği Sakarya İşyeri Hekimleri Adapazarı İşyeri Hekimleri İzmit Osgb
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Hedefim İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Hakkımızda

Hedefim İş Sağlığı ve Güvenliği Tic. Ltd. Şti gelişmiş toplumların gelişmiş iş sağlığı ve güvenliği standartlarına sahip olduğu gerçeğinin bilinciyle, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını yalnızca birer yasal mecburiyet olarak değil, insan-merkezli bir çalışma kültürünün olmazsa olmaz koşulu olarak görür. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak üzere; işin normal akışını aksatmamak şartıyla ve verimli bir çalışma ortamının sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla uzman ve tecrübeli iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları ile hizmet verir.

Türkiye'deki mevcut zorlu iş ortamının ve yasal risklerin bilinci ve bilgi birikimiyle; müşterilerimizin iş yerlerinde oluşabilecek iş kazası ve meslek hastalığı riskinin en aza indirilmesi, iş gücü ve çalışma günü kayıplarının önlenmesi, iş güvenliği kültürünün yerleştirilmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak ana hedefimizdir.

Eğitimler


Zorunlu İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

OSGB Eğitim Hizmetlerimiz

- Genel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi
- Risk değerlendirmesi eğitimi
- Yangın güvenliği eğitimi
- İş Sağlığı Güvenliği kurul üyeleri eğitimi
- 5S Eğitimi
- Ergonomi eğitimi
- Acil durum ve ilk yardım eğitimi
-Koruyucu sağlık ve sağlık promosyon eğitimleri

OSGB Eğitimi Neden Zorunlu?


Günümüzde çalışma hayatımızın temel unsuru çalışanlarımızdır. İster yerel ister global olsun tüm şirketler farklılığı çalışanlarının kalitesiyle ve sürdürülebilirliği ile sağlamak zorundadırlar. Çalışanların ruhsal ve bedensel bütünlüğünün korunması ise, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının kurulması ve gerekli iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin çalışanlara verilmesi ile mümkündür.

İş kanunun 77. maddesine göre, işverenler artık gerekli iş sağlığı ve güvenliği eğitimini vermek zorundadırlar. Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğe göre, İş Kanunu kapsamında bulunan tüm iş yerlerinde işverenler, çalışanlarına sağlık ve güvenlik konusunda yeni, ilave ve ileri eğitim vermek zorundadırlar. Yaşam boyu eğitim ilkesini temel alan Yönetmelik, eğitimlerin sürekliliğinin sağlanmasını da gerekli kılmaktadır.

İşverenler, çalışanların yaptığı veya yapacağı işle ilgili bilgisinin olmaması, eksik olması ya da mevcut bilginin yetersiz kalması gibi hususları dikkate alarak işe başlamadan önce, çalışma yeri veya iş değişikliğinde, iş ekipmanlarının değişiminde ve yeni teknoloji uygulamalarında eğitim programlarından geçmelerini sağlamakla yükümlüdürler. Ayrıca, yönetmelik, çalışma hayatındaki teknolojik gelişmeleri de göz önünde bulundurarak, değişen, yeni ortaya çıkan risklere uygun biçimde eğitimlerin yenilenmesini zorunlu kılmaktadır.

Yönetmelik gereği, verilen eğitimin sonunda eğitimin etkin olup olmadığı konusunda bir ölçme ve değerlendirme yapılması zorunludur. Yönetmelik ayrıca düzenlenen eğitimlerin belgelendirilmesi ve bu belgelerin çalışanların özlük dosyalarında saklanmasını istemektedir.

İş sağlığı ve Güvenliği konusunda uzman personele ve yetkinliğe sahip HEDEFİM OSGM, bu alandaki yetkinliği, tecrübesini değerlendirerek iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini iş hayatının değişen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sanayi ve hizmet sektörüne yönelik olarak sunmaktadır.


Etiketler: uygulamalı eğitimtemel ilkyardım eğitimisakarya ilkyardım eğitim merkezisakarya İlk Yardım ve EğitimSakarya ilk yardım eğitim hizmetleri veren firmalarSakarya ilk yardım eğitim hizmetlerisakarya firma eğitimlerisakarya eğitimİlk Yardım ve Eğitimilk yardım eğitimieğitim hizmetlerieğitim danışmanlığıeğitimadapazarı ilkyardım eğitim merkeziadapazarı İlk Yardım ve EğitimAdapazarı ilk yardım eğitim hizmetleri veren firmalarAdapazarı ilk yardım eğitim hizmetleriadapazarı eğitim merkezleriadapazarı eğitimacil durum eğitimleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Hedefim İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri Sakarya Osgb Firmaları İş Güvenliği
Adres
  İstiklal Mah. Sanayi Cad. No: 14/4 Serdivan / Sakarya
Cep Telefonu
  0 549 3997504
Web Sitesi
  www.isguvenligisakarya.com
E-Posta
  bilgi@hedefim.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  400
Tıklanma
  7549
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Balaban İş Sağlığı Ve Güvenliği
Çark İş Güvenliği Eğitim Sağlık Danışmanlık ve Müh. Hizmetler...
Marmara Vizyon OSGB
Dönüşüm İş Sağlığı ve Güvenliği
Mavi Ada İş Güvenliği
Ada Önlem OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği
Özdemir OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği
Çelikdağ Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Hedefim İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri
Riziko İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık
Sinerji İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık
AKAD İlkyardım Eğitimi ve İlkyardım Eğitici Eğitim Merkezi
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At