Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
26 kişilik dev kadromuzla web sitesi değil memnuniyet satıyoruz.
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Hasret Araç Kiralama

Şoförlü - Şoförsüz Citroen Nemo, Ford Transit Courier Araç Kiralama
ilk | önce
firmalar
(21/51)
sonra | son
  Etiketler: adapazarında şirketlere kamyonet kiralayan yerlersakaryada şirketlere kamyonet kiralayan yerleradapazarında şirketlere kamyon kiralayan yerlersakaryada şirketlere kamyon kiralayan yerleradapazarında panelvan ticari araç kiralanan yerlersakarya panelvan ticari araç kiralanan yerlerpanelvan ticari araç kiralamaadapazarı şoförlü citroen nemo araç kiralamasakarya şoförlü citroen nemo araç kiralamaşoförlü citroen nemo araç kiralama tümü ›
Hasret Araç Kiralama
Orta Mah. Çeşme Meydanı Cad. No: 3/C Adapazarı / Sakarya
Hasret Araç Kiralama
Hasret Araç Kiralama
Hasret Araç Kiralama
Hasret Araç Kiralama
Hasret Araç Kiralama
Hasret Araç Kiralama
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Hasret Araç Kiralama   

Hasret Emlak 9 Kasım 2010'da dünyaya gelen kızım Hasret Erdem adına hitaben kurulmuştur. Ben babası Ali Erdem ticaret hayatına 1964 yılında babam Ahmet Erdem'in yanında bakır imalatçılığı ve kalaycı işinde çırak olarak başladım. O dönemin Sakarya'da Ahmet Usta olarak ün yapmış, o sektörün lideri olarak 1976'ya kadar babamın çıraklığını yapmış bulunmaktayım.

1976 yılında Ali Erdem Güzel Marmara Nakliyat Firmasını kurdum. O tarihten bu tarihe kadar bu sektörde hizmet verdim. 1980'li, ve 1990'lı yıllarda nakliye mütahidi olarak hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde toprak mahsulleri ofisi işinde, Trakya Bölgesinde 16 yıl nakliye hizmeti verdim. Trakya Birlik, Merkezi Edirne Fabrika Tekirdağ - Şerefli'de yağ, yem ve ayçiçek nakliye işini 9 yıl aralıksız yaptım. İstanbul - Tuzla ve Trakya Bölgesinde bulunan askeriye birliklerinin 5 sene kömür teminini ve nakliye işini yaptım.

Ayrıca Haydarpaşa Gemi Limanı, Tekirdağ Gemi Limanı, Dil İskelesi Gemi Limanı, Derince Gemi Limanı gemilerinin buğday, pirinç ve diğer mamullerinin boşaltma ve Türkiye geneli nakliyesini yaptım. Bu arada eski adıyla Türkiye Elektrik Kurumu nezdinde yapılan üretim nötr direnci Kocaeli'nde bulunan robak kablo ve Türk kablo fabrikalarından Türkiye Genelinde 8 yıl nakliye işini yaptım. Sakarya'da bulunan Türkiye Zirai Donatım Fabrikasından ürettiği Traktör ve Ziraat Envanterlerinin nakliye ve dağıtımını 15 yıl yaptım. Adapazarı Şeker Fabrikasının kantarlardan fabrikaya pancar nakliyesini 7 yıl yaptım. Ayrıca Türkiye Geneli resmi ve resmi olmayan ticari faaliyetleri yıllarca yaptım.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Hasret Araç Kiralama, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama alanında müşteri portföyünü geliştirerek, geniş bir araç parkına sahip olan firmamız her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir.

"Panelvan, kamyon , kamyonet gibi ticari araçlar, şirketlere kiralanmaktadır."

Hizmetlerimiz

» Şoförlü Citroen Nemo Araç Kiralama
» Araç Kiralama


Etiketler: adapazarında şirketlere kamyonet kiralayan yerlersakaryada şirketlere kamyonet kiralayan yerleradapazarında şirketlere kamyon kiralayan yerlersakaryada şirketlere kamyon kiralayan yerleradapazarında panelvan ticari araç kiralanan yerlersakarya panelvan ticari araç kiralanan yerlerpanelvan ticari araç kiralamaadapazarı şoförlü citroen nemo araç kiralamasakarya şoförlü citroen nemo araç kiralamaşoförlü citroen nemo araç kiralamaSakarya Citroenkiralık citroen araçlarsakaryada araba kiralayanlarsakarya araba kiralamaaraba kiralayanlararaba kiralama firmalarıaraba kiralamaadapazarı araba kiralamasakaya rent a carsakaryadaki rent a carcılar
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Hasret Araç Kiralama Sakarya Araç Kiralamacılar Şöförlü Araç Kiralama Firmaları
Adres
  Orta Mah. Çeşme Meydanı Cad. No: 3/C Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2718324
0 264 2718571
Cep Telefonu
  0 533 0945328
Web Sitesi
  www.alierdemguzelmarmaranakliyat.com.tr
E-Posta
  bilgi@hasretemlak.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  11512
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Class Motors
Tayfun Araç Kiralama
Anka Otomotiv Araç Kiralama
Vip Araç Kiralama
New Cars Araç Kiralama
Justinianus Rent A Car
Mavi Rent A Car
Çakmak Rent A Car
Onur Rent A Car
Estur
AYN Motors
Anadolu Rent A Car
City Rent A Car
Park S Rent A Car
Tuğra Rent A Car
İyigün Araç Kiralama
Doruk Rent A Car
Saly Rent A Caravan
Adaşen Otomotiv
YZC Turizm
Hasret Araç Kiralama
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At