Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Güneşoğlu Süt ve Gıda

Yöresel Peynirler, Blok Kaşar, Tost Kaşarı, Krem, Lor, Dil ve Örgü Peyniri, Tereyağı, Yoğurt, Ayran İmalatı
ilk | önce
firmalar
(4/31)
sonra | son
  Etiketler: süt imalatçılarısüt çeşitlerisütadapazarı süttereyağsakarya tereyağ üretimisakarya tereyağ üreticilerisakarya tereyağyöresel peynirsakarya yöresel peynir satışı tümü ›
Güneşoğlu Süt Gıda Sakarya Yöresel Peynirler Sakarya Blok Kaşar Sakarya Tost Kaşarı Sakarya Krem 
Sakarya Lor Sakarya Dil Ve Örgü Peyniri Sakarya Tereyağı Sakarya Yoğurt Sakarya Ayran İmalatı
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Güneşoğlu Süt ve Gıda

Tarihçe

1964 yılında Aziz Üzeyir GÜNEŞ tarafından Güneş Süt Mamulleri Koll. Şti adı altında Sakarya'da aile şirketi olarak kuruldu. Gıda sektörüne yoğurt üreticiliği ile adım atan şirket, 1972 yılından sonra ayran ve kaşar peyniri üreterek varlığını devam ettirdi. İlerleyen yıllarda üretimine sadece kaşar peyniri alanında faaliyet gösterme kararı alındı.

1995 yılında Aziz Üzeyir Bey’in vefatından sonra Güneş Süt Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak Muzaffer GÜNEŞ’in yönetiminde yeniden yapılanma sürecine girdi. Bu hareketle birlikte şirket için değişim süreci başlamış oldu. GÜNEŞ olan marka ismi GÜNEŞOĞLU olarak değiştirildi. "Kaliteyi, doğallığı ve Lezzeti bir arada bulabileceğiniz bir ürün‟ sloganı ile yola çıkan şirket ilk yıllarda günde 5 ton süt işleme kapasitesini, bugünlerde 120–150 tonlara çıkarmayı başarmıştır. 2003 yılında Söğütlü III. Organize sanayi bölgesinde yeni fabrika inşaatına başlamış ve 2006 yılı Nisan ayında günlük 300ton/gün kapasiteli yeni fabrikasında üretime geçmiştir. Şirketimizin hedefleri içerisinde bulunan MİLKİMUM marketler zincirinin ilki Sakarya’nın Ferizli İlçesinde değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.

Yeni üretim tesisi ile ürün çeşitliği artırılmıştır. Fabrikamızda son teknolojiler kullanılarak yoğurt, ayran, beyaz peynir, kaşar peyniri, yöresel peynirler (dil, örgü, tel, çerkez, abaza), mozerella, tereyağı, lor, krema ve krem peynir GÜNEŞOĞLU kalitesi ile üretilmektedir.

GÜNEŞOĞLU kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile tescillemiştir. Şirket, bu belgelerin gerektirdiği sorumlulukların bilinciyle çalışmalarına daha titiz ve ciddiyetle devam etmektedir.

GÜNEŞOĞLU Ticari, ahlaki ve vicdani kuralları üretim anlayışının değişmez ilkeleri olarak benimsemiş; gücünü bu değerleri içselleştirmiş olan dinamik yönetiminden ve her konuda önünü yarım asrı aşkın tecrübesinden alan kurumsal yapısıyla, büyümesini her geçen gün artırmaktadır.

GÜNEŞOĞLU ‟unda üretim süreci, ham madde olarak gelen sütün fabrikaya girmesiyle başlamadığı gibi ürünün satışa hazır hale gelmesiyle de bitmez. GÜNEŞOĞLU geleneksel üretim politikasını, üretim öncesinin ve satış sonrasının bu sürecin içinde olduğunu kabul etmek suretiyle belirlemiştir. GÜNEŞOĞLU bu anlamda ülkemizin süt ve süt ürünleri sektörünün örnek bir kuruluşu olmak için çalışmaktadır.

Misyonumuz

Mevcut koşullarda müşterilerimizin ürünlerle ilgili beklentilerine cevap vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır. Gıda güvenliğini her zaman ön planda tutarak GÜNEŞOĞLU markasını güvenilir kılmak, sürekli eğitimlerle çalışanlarımızı kalite konusunda bilinçlendirmek ve sorumluluk sahibi olmayı kazandırmaktır. Teknolojik yenilikleri takip ederek tüm çalışanlarımızla birlikte verimliliği arttırmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Süt ve Süt Ürünleri sektöründe sağlıklı, kaliteli ve her zaman aranan ürünler üretmek.

Ürünlerimiz;


» Yöresel Peynir
» Kaşar Peynir
» Beyaz Peynir
» Krem Peynir
» Lor peynir
» Yoğurt
» Ayran
» Tereyağ
» Ev Dışı Toplu Tüketim Ürünleri


Etiketler: süt imalatçılarısüt çeşitlerisütadapazarı süttereyağsakarya tereyağ üretimisakarya tereyağ üreticilerisakarya tereyağyöresel peynirsakarya yöresel peynir satışısakarya yöresel peynir satan yerlersakarya yöresel peynir satan firmalarsakarya yöresel peynir çeşitlerisakarya yöresel peynirsakarya Pizza Peynirsakarya peynir satışısakarya Lor Peyniri Torbasakarya Lor Peyniri Tenekesakarya Kutu Beyaz Peynirsakarya Dil ve Dilim Peyniri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Güneşoğlu Süt ve Gıda Sakarya Süt Ve Ürünleri Firması Peynir Terayağı Süt Satışı
Adres
  3. Organize Sanayi Bölgesi Söğütlü / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 6814619
Faks
  0 264 6814690
Web Sitesi
  www.gunesoglu.com
E-Posta
  info@gunesoglu.com
Üyelik Büyüklüğü
  225
Tıklanma
  38252
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
14 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Şenol Şen Tereyağları
Ada Derya Süt Ürünleri
Ali Haydar Öztürk Sucukları
Güneşoğlu Süt ve Gıda
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At