Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sakarya Merkezde Satılık Ofis
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Güneş Sondaj Ltd. Şti.

Havalı Sistem, Sulu Sistem, Derin & Küçük Su Sondajı, Küçük Sondajlar, İnkişaf, Zemin Etüdü, Su Araştırması, D... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(6/35)
sonra | son
  Etiketler: sakarya Pis Su Foseptik Dalgıç Pompalar satanlarsakarya Pis Su Foseptik Dalgıç Pompalarsakarya Hidrofor, Dalgıç Pompa Satışısakarya foseptik dalgıç pompalarsakarya Enerji Kablosu Elektromanyetik Vibrasyonlu Dalgıç Pompalar satanlarsakarya Enerji Kablosu Elektromanyetik Vibrasyonlu Dalgıç Pompalarsakarya elektromanyetik vibrasyonlu dalgıç pompalarsakarya Drenaj Pompalar, 4'' Dalgıç pompalar(Kuma Dirençli)sakarya Drenaj Pompalar, 4'' Dalgıç pompalar satanlarsakarya domestik dalgıç pompa tümü ›
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Güneş Sondaj Olarak 1976’den Bu Yana Hizmetinizdeyiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Sektöründe Öncü Firma...
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız ve Uygulama Görüntülerimiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız ve Uygulama Görüntülerimiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız ve Uygulama Görüntülerimiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız ve Uygulama Görüntülerimiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız ve Uygulama Görüntülerimiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız ve Uygulama Görüntülerimiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız ve Uygulama Görüntülerimiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız ve Uygulama Görüntülerimiz
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Su Neredeyse; Biz Oradayız
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Ekipmanlarımız
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Sondaj Hazırlıktan Bir Görünüm
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Sulu Sistem Sondaj
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Su; Metrelerce Derinlikten Sonra Yeryüzünde...
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
www.gunessondaj.com - gunessondaj@hotmail.com
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
HAKKIMIZDA

- Güneş Sondaj 1978 yılında ''sondajcılık'' konusunda hizmet verebilmek adına Süleyman GÜNEŞ tarafından kurulmuştur.

- Otuz yıllık tecrübe içerisinde merkez Adapazarı olmak üzere Marmara Bölgesi'nde çok sayıda şahıs, kurum ve kuruluşlara sondaj faaliyetlerinde bulunmuştur.

-
Güneş Mühendislik'e göre başarı ve güvenirlilik; çalışmaların, en ekonomik, en sağlıklı, en pratik, en kalıcı faaliyetlerle, en kısa sürede yapılmasından geçmektedir.

-
Tariflenen işlerin tariflenen süre içerisinde ve tariflenen bedellerle yapılması da başarımızın etkin faktörleri arasında yer almaktadır.

-
Sondaj makinalarımız, kompresörlerimiz, çamur pompalarımız, gerekli tüm ekipmanımız, deneyimli ehliyetli ve uzman personelimiz ile sadece sondaj faaliyetiyle uğraşan ve bu konuda uzmanlaşan firmamız özellikle Adapazarı'nın her bölgesinde sondaj faaliyetinde bulunmuştur; bu nedenle Adapazarı'nda sondaj faaliyeti uygulanacak alanın etüdü konusunda da her türlü araştırma yapılır.

-
Arazinizde yapmayı düşündüğünüz su sondajı ile ilgili genel içerikli bilgiler sunulmuştur. Ayrıntılı bilgiler talebiniz doğrultusunda takdim edilecektir.

- Güneş Sondaj Sakarya merkezli olup; ağırlıklı İzmit'te faaliyet göstermekle birlikte İstanbul, Bursa, Bilecik, Düzce, Gölcük'te de faaliyetlerini sürdürmektedir.

İşletmemizle çalışmak isteyeceğinizi umar; irtibata geçmenizi temenni ederiz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

- Nuh Beton
- Ernaz Otomotiv A.Ş.
- Gıdasa A.Ş.
- Başak Traktör
- Kırkpınar Belediyesi
- Dedeman Oteli
- Sırma Su A.Ş.
- Nestle A.Ş.
- Güral Porselen A.Ş.
- Federal Elektrik
- Arma Filitre
- Erdem Çelik
- Lukas Elektrik
- Arıdil Beton A.Ş.
- Adapazarı Büyükşehir Belediyesi
- Adapazarı Valiliği
- Kayarlar Et Entegre A.Ş.
- Otokur A.Ş.
- Ekin oto A.Ş.
- Toyotasa
- Toyota Boshoku
- Balaban Gıda
- Önder Tavukçuluk
- Hendek Fidanlık
- Akkar Plastik
- Kırkpınar Doktorlar Sitesi
- Beyaz Evler
- Çatan Petrol
- Akasya Sitesi
- Adliye Köyü Muhtarlığı
- Kütahya Porselen (3 adet)
- Gökay Madencilik
- Çamsan (2 adet)
- Almeksan (izmit)
- Aydın Örme A.Ş. Adapazarı


SORUMLULUKLAR

İŞ GARANTİSİ

Açılan kuyu bitirme tarihinden 2 yıl süre ile kuyunun kontrolü firmamıza aittir. Bu süre içerisinde kuyuda inşaat malzemesi ve isçilik kusurlarından mütevellit herhangi bir arıza veya hasar vuku bulunduğunda bunlar hiçbir ücret talep etmeksizin firmamızca giderilecektir.

Kuyuda tabii sebeplerden ve işletme kusurlarından ileri gelebilecek arızalar bu garanti kapsamının dışında kalmaktadır; ancak bu halde dahi kuyunuzla ilgili şikayetiniz süre tahdidi olmaksızın firmamızca her zaman tetkik edilecek ve gerekli tavsiyelerde bulunulacaktır. Özel anlaşma olmadığı halde kuyudan çıkacak suyun kalitesinden ve miktarından firmamız mesul olmayacaktır.

FİRMAMIZIN SORUMLULUKLARI

Yapılacak sondaj işleri ile ilgili bütün proje ve uygulama çalışmaları kanun tüzük ve teknik yönetmeliklere uygun olacaktır. Ameliyeler devamlı olarak tecrübeli (ehliyetli) bir sandör idaresinde yürütülecektir. Ameliyeler devamı esnasında, iş yerinde gerekli bütün iş güvenliği tedbirlerine tarafımızdan alınacaktır.

SÜRELER

Yukarıda kısaca teknik özellikleri açıklanan yer altı suyu üretim sondaj kuyusu açım çalışmaları iş sözleşmesinin imzalanmasına müteakip 10 gün içerisinde tamamlanacaktır.

SONDAJ FAALİYETLERİ


1-BÖLGENİN HİDROLOJİK ÖZELLİKLERİ

Su alınan birimlere akifer adı verilmektedir ve üç kısma ayrılmaktadır. Sondaj faaliyetleri bu bölgenin özeliklerine göre değişmektedir.

a)Kırıntı akifer: Çakıl ve kumlu birimlerin yer aldığı akifer ortamlarıdır. Geçirim özellikli olup su tutma özelliği geniştir.

b)Karstik akifer: Bu akiferde oluşan boşluklarda su birikimi meydana gelmektedir ve bu birimlerde su taşıma kapasitesi oldukça yüksektir.

c)Kırıklı akifer: Magmatik ve metamorfik birimleri bünyesinde oluşan bu teknotizma ve metamorfizma etkisiyle oluşan kırık, çatlak, eklem takımı gibi sistemlerde su toplanması sonucu oluşmaktadır. Bu sistemde su potansiyeli lokal olarak değişiklik gösterebilmektedir.

2-KUYU İLE İLGİLİ TEKNİK BİLGİLER

Kuyu; rotary-havalı ve çamurlu sistemleri bir arada kullanılan franks tipi 500 m kapasiteli bir sondaj makinesi ile açılacaktır.Delme esnasında çekilen her metrede bir, kuyudan sediman numune alınacaktır. Delme sonunda alınan numunelerin tayinleri yapılarak su veren ve su kirlenme ihtimali olan tabakaların özellikleri tespit edilecektir. Kirli suyun girilebileceği formasyonlar çimento ve kapalı borular ile gerektiği kadar tecrit edilecektir.

3-KUYU ÇAPI

Açılacak kuyunun delik çapı şartlara bağlı olarak yüzeyden sağlam kayaya kadar ( 317 mm ) çapında delinecek, delinen bu bölgeye (220 mm) çapında çelik boru koyulacak, koruma borusu indirilmiş bölümün içerisinden (172 mm) çaplı kuyu dibi çekici ile havalı, köpüklü, darbeli sistemle delme işlemi kuyu tabanına kadar sürdürülecektir; delinen kısmın tamamına 10 akü dayanımına sahip (125 mm) veya (140 mm) çaplı PVC sondaj borusu (filtreli-kapalı) sondaj kuyusuna indirilecektir.

Delinen kısımdan daha az bir yüksekliğe boru inmiş ise inilen boru derinliği kuyu toplam metraji olarak kabul edilecek ve hak ediş bedeli bu metraj üzerinden hesaplanacaktır.


4-YIKAMA, GELİŞTİRME VE ÇAKILLAMA

Kuyu borulama işleminden sonra özel üretim silivri çakılı ile tremi yöntemi ile çakıllanıp kuyudan, öngörülen azami verimin alınması amacıyla kuyu yıkanacaktır. Yıkama işlemi kuyudan temiz su gelinceye kadar devam ettirilecektir.

Yıkama işleminden sonra kuyu 700 CFM basınçlı Kompresörle hava darbesi yöntemiyle geliştirmeye tabi tutulacaktır, kompresörle geliştirme sırasında kuyu verim deneyi yapılacaktır. Kuyu verim deneyi değerlerinden kuyuya uygun pompa tipi belirlenecektir.


Etiketler: sakarya Pis Su Foseptik Dalgıç Pompalar satanlarsakarya Pis Su Foseptik Dalgıç Pompalarsakarya Hidrofor, Dalgıç Pompa Satışısakarya foseptik dalgıç pompalarsakarya Enerji Kablosu Elektromanyetik Vibrasyonlu Dalgıç Pompalar satanlarsakarya Enerji Kablosu Elektromanyetik Vibrasyonlu Dalgıç Pompalarsakarya elektromanyetik vibrasyonlu dalgıç pompalarsakarya Drenaj Pompalar, 4'' Dalgıç pompalar(Kuma Dirençli)sakarya Drenaj Pompalar, 4'' Dalgıç pompalar satanlarsakarya domestik dalgıç pompasakarya derin kuyu dalgıç pompasakarya dalgıç pompasısakarya dalgıç pompa yetkili satıcısı ve servisisakarya dalgıç pompa servisisakarya Dalgıç Pompa Montajısakarya Dalgıç pompa kontrol rolesilersakarya Dalgıç Pompa İndirmesakarya Dalgıç Pompa ÇıkarmaSakarya dalgıç pompapompalar ve dalgıç pompalar
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Güneş Sondaj Sakarya Su Sondajı Zemin Etüdü Fiyatları Dalgıç Pompa Satış Montaj
Adres
  Fatih Mah. Yan Yol Sok. Otoban Kenarı No: 29 Arifiye / Sakarya
Cep Telefonu
  0 532 6154002
0 533 2698842
0 536 2221521
Web Sitesi
  www.gunessondaj.com
E-Posta
  gunessondaj@hotmail.com
Üyelik Büyüklüğü
  400
Tıklanma
  26367
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Alemdar Sondaj ve Dalgıç Pompa
Yılmazlar Su Sondaj
Adalı Zemin Mühendislik Müşavirlik
Ada Sondaj
Kuzey Dalgıç Pompa ve Hidrofor Sistemleri
Güneş Sondaj Ltd. Şti.
Gökhan Su Sondaj
Sakarya Dalgıç Pompa
Üçler Mühendislik
Avrasya Zemin
Hür Pompa
Güvensu Sondaj
Uçar Mühendislik Zemin İnşaat Taahhüt Enerji Sanayi ve Tic. L...
Ada Tok Mühendislik İnşaat Sanayi Ltd.
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At