Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Acil Kataloğa İhtiyacınız Varsa Çözüm Proweb'de
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Eylül Tarım

Haşere İlaçlama Fümigasyon ve Danışmanlık Hizmetleri, Ev, Apartman, Lojman, Villa, Site İlaçlamaları, Hastanel... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(4/16)
sonra | son
  Etiketler: kemirgen kontrol ekipmanlarıkemirgen istasyonukemirgensakarya haşera mücadelesi hakkında eğitimhaşera mücadelesi hakkında eğitimböcekten arınmaböcek önleyicilerböcek ılaçlarıböcek ılacıböcek tümü ›
Eylül Tarım, Haşere Haşerat Bit Pire Hamam Böceği Kene Çekirge Fare İlaçlama Fümigasyon ve Danışmanlık Hizmetleri Adapazarı Sakarya İlaçlama Firması Adapazarında Zirai İlaç Satan Firmalar Tohum Bayii
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »


Zirâi alet-tohum bayiliği ve danışmanlık hizmetleri için tıklayın

Eylül Tarım Haşere İlaçlama

Haşere İlaçlama Gerektiren Alanlar;

 • Ev, Apartman, Lojman, Villa ve Site İlaçlamaları,

 • Hastaneler, Sağlık Ocakları, Klinikler ve Rehabilitasyon Merkezleri,

 • Lokanta, Restaurant, Cafe vb.Toplu Tüketim Yerleri,

 • Fırın ve Pastane gibi Gıda Üretim Yerleri,

 • Fabrika ve İmalathaneler

 • Sinema ve Spor Salonları vb.

 • Toplu Yaşam ve Eğlence Yerleri,

 • Alışveriş Merkezileri, İş Merkezi ve Marketler,

 • Otel, Motel ve Pansiyonlar,

 • Okul, Yurt, Kreş ve Çocuk Yuvaları,

 • Askeri Birlikler ve Resmi Kurumlar,

 • Bahçe ve Peyzaj Alanları İlaçlaması,

HAKKIMIZDA

T.C. Sağlık Bakanlığı İzin Belgeli, Profesyonel İlaçlama şirketimiz; EYLÜL TARIM 2003 yılında Haşere ve Kemirgen Kontrolünde akademik eğitime sahip Ziraat Mühendisi,Çevre Sağlığı Teknikerleri ve Teknik uzman kadro ile kurulmuş 2005 yılında yürürlüğe giren Halk Sağlığı Alanında Entegre Haşere Mücadelesi Yönetmeliğine tabi olarak ruhsatlandırılmıştır..

Çevre ve İnsan Sağlığına etkilemeyen Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçları kullanma hükümlülüğüne uyarak, teknolojinin el verdiği en son imkanları ve ekipmanları kullanan eğitimli, deneyimli ekiplerimiz ve tecrübelerimiz ile uzun vadeli çözümler üretiyor; yaşam ve çalışma alanlarınızı kontrol altında tutuyoruz.

Zararlılarla mücadele konusunda yaşadığınız ve çalıştığınız mekanların yapısına uygun, maksimum etkinlik sağlayacak mücadele yöntemlerini programlayıp hassasiyet ve ehliyetle uyguluyoruz.

İşletmelerde tam kontrolü sağlamanın yanında, iç denetim, kalite denetimleri, resmi veya müşteri denetimlerindeki tüm gerekleri yerine getirmiş oluyoruz.

Müşteri portföyümüzde özellikle gıda ve sağlık sektöründeki (hastaneler) işletmelerin yoğunlukta olması, bu müşterilerimizle uzun vadeli çalışıyor olmamız övünç kaynağımızdır. Bu sektörlerin yanı sıra okul, ev, konaklama hizmeti veren yerler, metal işleme, boya, mobilya ve tekstil sektörlerindeki işletmeler de portföyümüzde yer almaktadır.

Amacı uzun vadeli, ekonomik ve çevreci çözümler sunmak olan EYLÜL TARIM işletmelerinizi ve yaşam alanlarınızı Haşere ve Kemirgenlere karşı korumak üzere en güvenilir emanetçinizdir.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Jel İlaçlama: Yarıklara, çatlaklara ve elektronik ekipmanların üzerine küçük jel noktaları halinde uygulanabilen özellikle “hamamböceği” olmak üzere kapalı alanlardaki yürüyen haşerelerle mücadelede en etkili yöntemdir.

Kokusuz Sprey İlaçlama: Kapalı alanlarda, kokusuz, lekesiz, insan sağlığına zarar vermeyen sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı uzun süre kalıcı etkili ilaçlarla yapılan sprey ilaçlama hizmetidir.

Kokulu Sprey İlaçlama: Açık alanlarda ve boş depo, bodrum vb. yerlerde uygulanabilen sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı kokulu, lekesiz, ani ve düşürücü etkili ilaçlarla yapılan sprey ilaçlama yöntemidir.

Fare Mücadelesi: Binaların veya işletmelerin çevresinde uygun noktalara yeterli gördüğümüz sayıda Fare İstasyonu olarak adlandırılan plastik kutular yerleştirilip bu kutuların içine 2. Jenerasyon antikoagülan fare zehirleri koyularak yapılan fare mücadelesidir. Bu yöntem halen fare mücadelesinde en etkili ve en teknolojik yöntemdir.

Alan İlaçlaması: Park, bahçe, bina çevresi ve sitelerin yeşil alanlarında başta “kene” olmak üzere tüm zararlılara karşı kokusuz, lekesiz, insan sağlığına zarar vermeyen sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı uzun süre kalıcı etkili ilaçlarla yapılan sprey ilaçlama yöntemidir.

Larva Mücadelesi: En etkili ve ekonomik haşere mücadele yöntemidir. Haşereleri kaynakta yok etme mantığına dayanır. Su birikintileri, gübrelikler ve bataklıklar gibi haşere üremesine kaynak olabilecek alanlarda uygulanan, fiziksel, biyolojik veya kimyasal mücadele yöntemleridir.

Fümigasyon:
Fumigasyon işlemi, çeşitli alet ve ekipmanlarla gerçekleştirilen, canlının tüm yaşam evrelerini yok ederek ürünün korunmasını sağlayan süblimleşme prensibine bağlı bir yöntemdir.

Hasattan sonra depolanmış veya işlenmiş üründe oluşabilecek zararlıları ürüne zarar vermeden yok edebilen bir mücadele yöntemidir.


Etiketler: kemirgen kontrol ekipmanlarıkemirgen istasyonukemirgensakarya haşera mücadelesi hakkında eğitimhaşera mücadelesi hakkında eğitimböcekten arınmaböcek önleyicilerböcek ılaçlarıböcek ılacıböcekyurt ilaçlamayılan ilaçlamayemek fabrikaları ilaçlamayem fabrikası ilaçlamavilla ilaçlamatren ilaçlamatespit böceği ilaçlamatesis ilaçlamatakta kurusu ilaçlamatahtakurusu ilaçları
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Eylül Tarım Sakarya Haşere Haşerat Bit Pire Çekirge Fare İlaçlama Fümigasyon
Adres
  Merkez: Yahyalar Mah. Çeşme Meydanı Cad. Hesna Sunter Sk. No: 1/A Adapazarı / Sakarya
Şube: Orta Mah. Eski Hendek Cad. No: 51/A Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2822451
0 264 2822551
Cep Telefonu
  0 533 2464701
Web Sitesi
  www.eylultarim.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  250
Tıklanma
  17149
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Naturelpest İlaçlama
Karınca Böcek İlaçlama
Cömert İlaçlama Danışmanlık Hizmetleri
Eylül Tarım
Ada-Vet Çevre Sağlığı, Haşere ve Kemirgen İlaçlama Servisi
Mira Gold Biyosidal İlaçlama ve Çevre Sağlığı Hizmetleri – Bö...
Pestör Çevre Sağlık Hizmetleri
Hun İlaçlama - Ahmet Hun
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At