Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
Neredeyim?:  Sektörler > Otomotiv ve Araç > Plazalar >  
 

Ernaz Otomotiv

Renault Yetkili Satışı, Renault Yedek Parça Tamir Bakım ve Onarımı, 2. El Renault Satışı, Axa Sigorta Acentel... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(1/22)
sonra | son
  Etiketler: volvo renault tır servisisakarya renault tofaş yedek parçalarısakarya renault tır servisilerisakarya renault tır fren servisisakarya renault özel servislerisakarya renault kaporta servisisakarya renault kamyon fren servisisakarya renault fren servisisakarya renault direksiyon pompası fiyatısakarya ikinci el renault tümü ›
			  			  Ernaz Otomotiv Sakarya Renault Yetkili Satışı Adapazarı Renault Satış Yapan Firmalar Renault Tamir Bakım ve Onarım Orijinal Yedek Parça 2. El Renault Otomotiv Satışı Sakarya Sigorta Acentelikleri
  Firmaya Mesaj At sonraki »

ERNAZ SERVİS OTOMOTİV PAZ. SAN VE TİC. A.Ş.

Ernaz Servis A.Ş 2001 yılı Kasım ayında Renault Adapazarı Yetkili Satış noktası olarak ticari faaliyetine başlamıştır. 2002 yılı Şubat ayında da Renault Yetkili Servisini de açmıştır. 2005 yılı Haziran ayında Yeni Karasu yolu 1. kilometrede bulunan yeni birleşik tesisinin açılışını gerçekleştirerek Türkiye’deki en modern Renault Plazasını Adapazarı’na kazandırmıştır.

Yeni birleşik tesiste Renault ve Dacia marka otomobillerin yetkili satıcılık ve servis hizmetleri kendi dallarında eğitimli satış ve satış sonrası personeli ile Adapazarı ve Doğu Marmara Bölgesi müşterilerine sunulmaktadır.

ERKAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ AXA OYAK SİGORTA ACENTELİĞİ

2002 yılından bugüne Axa Oyak Sigorta Acenteliğini Ernaz Servis Otomotiv A.Ş. Showroomlarında devam ettirmekte olan şirketimizde kasko, DASK, konut, yangın vb. klozlarda sigorta hizmetleri verilmektedir.

ERNAZ PETROL OPET AKARYAKIT İSTASYONU

2005 yılı içerisinde faaliyete geçen Birleşik Tesis bünyesinde yer alan Akaryakıt İstasyonu modern ve son teknolojik donanıma sahip olup, akaryakıt kalitesinden ve güler yüzlü hizmet ilkesinden ödün vermeden Adapazarı halkına hizmet etmektedir.

ERNAZ OTO EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜM İSTASYONU HİZMETİNİZDE

Ernaz Otomotiv 2001 yılından beri yapmış olduğu hizmetlerine OPET Petrolden sonra şimdi de Ernaz ölçüm istasyonu ile hizmet yarışına devam etmektedir.

Sayıları sürekli artış gösteren motorlu taşıtlar büyük kent merkezlerinde ciddi hava kirliliğine neden olmaktadır. Motorlu taşıtlardan kaynaklanan egzoz emisyonlarının azaltılmasından egzoz emisyon ölçümleri ve denetimleri büyük önem taşımaktadır.

"Motorlu kara taşıtları işletenlerin, egzoz emisyonlarının yönetmelikle belirlenen standartlara uygunluğunu belgelemek üzere bakanlığa ait yada Bakanlıkça yetkili kalınacak egzoz emisyon ölçüm istasyonlarını sağlamak bu konuda idari, mali ve teknik esas ve usulleri belirlemek"
görevi Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü'ne verilmiştir.

EMİSYON EGZOZ SİSTEMLERİ

- Karbon monoksit
- Karbon dioksit
- Nitrojen oksitler
- Kükürt dioksit
- Fosfor
- Kurşun ve diğer metaller ÖLÇÜM YAPTIRMAYANA 539.00 YTL CEZA 

- Ayrıca son imal edilen araçlar yanlızca bu tür yakıtlar kullanabilmektedir. Bu tür önlemler atmosfere salınan karbon monoksit ve hidrokarbon oranını %96 oranında azaltmıştır.

Sigortalar

Axa Sigorta
Eureko Sigorta
Ergo İsviçre Sigorta


Etiketler: volvo renault tır servisisakarya renault tofaş yedek parçalarısakarya renault tır servisilerisakarya renault tır fren servisisakarya renault özel servislerisakarya renault kaporta servisisakarya renault kamyon fren servisisakarya renault fren servisisakarya renault direksiyon pompası fiyatısakarya ikinci el renaultrenaultyedek parça fiyatırenault yağ değişimrenault tır servisirenault tır fren servisirenault sıfır yedek parçarenault servislerirenault servisirenault segmanrenault parçarenault özel servisi
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Ernaz Oto Sakarya Renault Yetkili Bayii Dacia 2. El Araba Renault Yedek Parça
Adres
  Yeni Karasu Yolu 1.Km Küpçüler Mevkii Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2410708
Faks
  0 264 2417364
Web Sitesi
  www.ernazotomotiv.com
E-Posta
  satis@ernazotomotiv.com
Üyelik Büyüklüğü
  150
Tıklanma
  122740
 
Facebook'ta paylaş
 
 
17 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Ernaz Otomotiv
Öztürkler Seat
 
Kategorideki Diğer Üyeler
Genç Kardeşler - ISUZU Yetkili Servisi
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At