Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
haber@sakaryarehberim.com
 
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
English Wise Bilgisayar Kursları
Bilgisayar İşletmenlik Kursu, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
ilk | önce
firmalar
(5/5)
sonra | son
  Etiketler: adapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar kurslarıadapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar dersleriadapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar kurs eğitimiadapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar eğitimiadapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar kursuadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifika alımıadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifika kurslarıadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifika eğitimiadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifikalarıadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar kursu tümü ›
English Wise Bilgisayar Kursları Sakarya Bilgisayar Kursları Adapazarı Bilgisayar Kursları Sakarya Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Adapazarı Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Sakarya Milli Eğitim Onaylı Kurs
  Firmaya Mesaj At « önceki
English Wise

1980 yılında Tansel Dershanesi,1982 yılında Sakarya Büyük Dershane ,1987 yılında Özel Sakarya İngilizce Dil Kursu adı altında öğretmenlik ve yöneticilik yapan Ercan Emre, 2004 yılında en son çalıştığı kurumu devralarak kendi adına açtığı kurumumuzda eğitim ve öğretim faaliyetlerini başarı ile sürdürmüştür.

Kurumumuz; MEB sertifikalı genel ingilizce programlarında başlangıç, orta ve ileri düzey olmak üzere Milli Eğitim müfredatına uygun bir şekilde düzenli olarak çalışmalarını yürütmektedir. ilköğretim ikinci sınıf düzeyinden liseye, üniversite öğrencilerine, yetişkinlere, fabrikada vardiyalı çalışanlara kadar çeşitli yaş gruplarında kursiyerler eğitim almaktadırlar. Ayrıca okulların tatil olduğu dönemde öğrencilerimizi İngiltere, İskoçya ve Malta’daki dil okullarına götürüp, pratik çalışmalarını da desteklemekteyiz. 35 sene içerisinde pek çok firmaya, kuruma, fabrikaya yabancı dil eğitiminin yanında ithalat ihracat konusunda da çevirmenlik desteğini veren kurumumuz aynı zamanda son 15 yıldan beri Sakarya’daki Yabancı Sermayeli Fabrikaların Yabancı üst düzey yöneticilerine Türkçe dersleri de vermektedir.

YDS alanında da başarılı çalışmaları olan kurumumuz bu güne kadar eski adıyla KPDS/UDS/TUS gibi sınavlarda pek çok kursiyere yol gösterici olmuştur.

Kurumumuzda öğrenim gören yüzden fazla Sakaryalı öğrenci, yabancı dil sınavında başarı kazanmış ve dil eğitimleri ile ilgili üniversitelere girmiş, mezun olmuş ya da halen okumaktadır. Öğrencilerin adı-soyadı, kazandığı okul gibi ayrıntılı bilgiler web sitemizden öğrenilebilir. Sakarya’nın yabancı dil konusunda marka ismi olan Ercan Emre, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başarı ile yürüttüğü SEBAP (Sakarya Eğitimde Başarıyı Arttırma Projesi) kapsamında da Sakarya Valiliği tarafından takdir almış bir kuruma sahiptir.

Kurumumuz aynı zamanda Sakarya da Bilgisayarlı Muhasebe konusunda MEB sertifikası veren yetkili tek kurum olup, Bilgisayar İşletmenlik sertifikası da vermektedir.

Onursal kurucumuz Ercan Emre; tecrübesini, bilgi ve birikimlerini yeğenlerine devretme kararı almıştır. Bu doğrultuda Yabancı dil ve bilgisayar eğitimindeki 35 yıllık deneyimi, kalitesi ve başarı odaklı hizmet anlayışıyla gelişen dünyaya adapte olan "Özel Ercan Emre Eğitim Kurumları", eğitim-öğretim hayatına English Wise markası altında devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

» Genel İngilizce
» YDS, IELTS, TOEFL
» Almanca Aile Birleşimi
» Bilgisayar Kursları

Etiketler: adapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar kurslarıadapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar dersleriadapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar kurs eğitimiadapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar eğitimiadapazarı milli eğitim bakanlığı sertifikalı bilgisayar kursuadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifika alımıadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifika kurslarıadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifika eğitimiadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifikalarıadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar kursuadapazarı Xpert avrupa birliği bilgisayar sertifikasıadapazarı bilgisayarlı muhasebe sertifikalarıadapazarı bilgisayarlı muhasebe kurs fiyatlarıadapazarı bilgisayarlı muhasebe eğitimi verenleradapazarı bilgisayarlı muhasebe kursu verenleradapazarı bilgisayarlı muhasebe sertifikasıadapazarı bilgisayarlı muhasebe öğrenmeadapazarı bilgisayarlı muhasebe dersleriadapazarı bilgisayarlı muhasebe dersiadapazarı bilgisayarlı muhasebe eğitimleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
English Wise Bilgisayar Kursları Sakarya Bilgisayarlı Muhasebe Sertifika Kursu
Adres
  Yenidoğan Mah. Saray Bosna Cad. No: 45/101 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2817012
Web Sitesi
  www.englishwise.com.tr
E-Posta
  info@englishwise.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  50
Tıklanma
  29696
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
2 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Biltech Design
Eras Arnova
Prodem Ar-Ge
Kampüs Kariyer
English Wise Bilgisayar Kursları
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 

Play sun and moon slothttp://playsunandmoonslot.com/