Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Siz Saraylara Layıksınız
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Emir Tesisat

Su Tesisatı, Kırmadan Kaçak Su Tespiti, Gider Görüntüleme, Gider Tıkanıklığı Açma
ilk | önce
firmalar
(4/32)
sonra | son
  Etiketler: sakarya alt kata su sızmasıalt kata su sızmasıadapazarı alt kata su sızmasıtıkalı pimaş açmasakarya tıkalı pimaş açmasakarya Makine ile tıkalı pimaş açmaMakine ile tıkalı pimaş açmaadapazarı tıkalı pimaş açmaadapazarı Makine ile tıkalı pimaş açmaüst kattan su sızıntısı tümü ›
Emir Tesisat Sakarya Sıhhi Tesisatçılar Adapazarı Sıhhi Tesisatçılar Sakarya Su Sızıntısı Tespiti Adapazarı Su Sızıntısı Tespiti 
Sakarya Pimaş Açma Adapazarı Boru Açma Sakarya Tesisat Onarım Montaj
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
Emir Tesisat

Evlerimizde ve ofislerimizde bizi zor durumlarda bırakan, kaynağı problemin sebebi bilinmediği için bizi tam bir çıkmaza sokan problemlerin başında su kaçağı sorunları gelmektedir.

Üstelik bu sorunlar nasıl olsa bana zarar vermiyor diyerek erteleyebileceğimiz sorunlardan değildir. Binamızın yapı sağlığını bozan, demirin ve betonun uzun süre su ile teması sonucu oluşan bina demirlerinin paslanarak çürümesi ve betonun bozulması ve yine bir alt kata sürekli su damlaması su kaçağı sorunun tedavisini acil hale getiren sebeplerin başında gelmektedir.

Peki binamızda durmadan damlayan bir kaçak var ve bunun sebebini nereden kaynaklandığını bulmak için ne yapmak gerekir?
Eski ilkel yöntemlerde su kaçağımız varsa bir su tesisatçısı buluyor, o ustada elinde imkan olmadığı için normal olarak damlatan noktadan zemini kıra kıra suyun akış yönüne doğru gitmek gerekiyordu. Buda çoğu zaman bütün evin zeminini kırmak gibi çok masraflı, zahmetli bir sonuç doğuruyordu.

Gelişen teknolojiye birlikte sıhhi tesisat firmaları bu teknolojiye ayak uydurdu ve artık nedeni bilinmeyen su kaçağı sorunları bilgisayarlı teknolojik cihazlarla nokta olarak tespit ediliyor ve tamiri sadece o noktada yapılıyor.
Eski yönteme göre bu yöntemin ne kadar avantajlı ve zahmetsiz olduğunu düşünmek gerekir.
Emir  tesisat olarak bu işin eğimini ve sertifikasını almış uzman ve güler yüzlü ekibimizle su kaçağı sorunlarınızda 7/24 hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.


Evinize veya ofisinize geldiğimizde ilk önce su kaçağının tesisattaki temiz sudan mı veya giderlerinizdeki pis sudan mı kaynaklandığını tespit ediyoruz. Su kaçağı problemi temiz sudan yani tesisattan kaynaklanıyorsa su kaçak tespiti cihazıyla nokta olarak tespit ediyoruz ve sadece o noktadan tamirini yapıyoruz. Eğer problem pis sudan yani lavabo, WC, mutfaktaki gider borularından kaynaklandığını tespit edersek borularınızın içine endoskopik resim ve video çeken kameramızla boruların içini detaylı olarak inceleyerek, kırık, çıkık, çökme,conta atığı gibi kaçağa sızıntıya sebep olabilecek noktaları tespit ediyor ve o noktada tamirini yapıyoruz.

Ve binanızda su kacağı var ancak çalışmamız sonucu noktayı tespit edememişsek her hangi bir ücret talep etmiyoruz ancak temiz ve pis suyunuzda her hangi bir kaçak yoksa su kaçağı başka bir kattan kaynaklandığını tespit etmişsek sizin evinizde su kaçağı olmadığına dair tespit yapmış oluyoruz.
Emir  tesisat olarak günün her saatinde 7/24 acil müdahale ekibimizle sorunlarınız karşısında eğitim almış ve sertifikalı ekibimizle yanınızdayız.

Hizmetlerimiz


- Su Kaçağı
- Gider Tıkanıklıkları
- Petek Temizleme
- Kanal Açma

Etiketler: sakarya alt kata su sızmasıalt kata su sızmasıadapazarı alt kata su sızmasıtıkalı pimaş açmasakarya tıkalı pimaş açmasakarya Makine ile tıkalı pimaş açmaMakine ile tıkalı pimaş açmaadapazarı tıkalı pimaş açmaadapazarı Makine ile tıkalı pimaş açmaüst kattan su sızıntısısu sızıntısı tamirsu sızıntısı tadilatısu sızıntısakarya üst kattan su sızıntısısakarya Petek su sızıntısısakarya Makine ile su sızıntı tespiti ve tamiratısakarya Kombi su sızıntısısakarya duvarda su sızıntısısakarya atık su sızıntısıPetek su sızıntısı
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Emir Tesisat Sakarya Su Tesisatı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Gider Görüntüleme
Adres
  Hızırtepe Mah. Fatih Cad. No: 127/A Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2750206
Cep Telefonu
  0 532 2471748
0 545 4853809
Web Sitesi
  www.sakaryasutesisatcisi.com
E-Posta
  bilgi@sakaryasutesisatcisi.com
Üyelik Büyüklüğü
  500
Tıklanma
  3240
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Koç Tesisat
Hüseyin Usta
Damla Grup
Emir Tesisat
Kaya Grup
İmamoğlu Tesisat
Dadaş Tesisat
Sakarya Su Arıza Tamir Servisi
 
Kategorideki Diğer Üyeler
S.D.G. Mühendislik
Muti Tesisat
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At