Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Dülger Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu
ilk | önce
firmalar
(10/53)
sonra | son
  Etiketler: çamaşırhanekafeteryakantin olanağıkantin hizmetikantinetüt salonusakarya etüt odası bulunan öğrenci yurtlarıkarasu etüt odası bulunan öğrenci yurtlarıetüt odası bulunan öğrenci yurtlarısakarya güvenli yurtlar tümü ›
Sakarya Karasu Dülger Kız Öğrenci Yurdu Adapazarı Karasu Kız Yurtları Adapazarı Karasu Kız Yurdu  karasu Kız Öğrenci Yurdu Karasu Kız Öğrenci Yurtları Sakarya Karasu Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Karasu K
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Değerli veliler ve sevgili öğrenciler; öncelikle sizleri kutlar ve tebrik ederiz.

Dülger Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve öğrencilerimizin okuyacağı yüksek okulun yanındadır.

Yurt iki katlı, bahçe içerisinde, müstakil yeni bir binadır. 24 saat dışarıda erkek güvenlik görevlisi,  içeride bayan görevli ve güvenlik kameralarıyla denetim ve kontol altındadır.

Yurt iki, dört ve altı kişilik öğrenci  odalardan oluşmaktadır. Ayrıca etüt odaları, kantin, kafeterya, televizyon odası, ziyaretçi odası, çamaşırhane, revir  odası, banyo ve tuvalet gibi bölümlerden oluşmaktadır. Yurt kaloriferli olup 24 saat sıcak su vardır.Yurtda bütün işler  bayan görevliler tarafından yapılmaktadır.İnternet (w-lan) ve çamaşır yıkama ücretsizdir.

Yurtta  öğrencilerimizin ihtiyacı  olan herşey (yatak, yorgan, yastık, çarşaf, dolap, masa,sandalye gibi) yurt yönetimi  tarafından verilmektedir. Öğrencilerimizin sadece özel eşyalarını ve içeride giymek için terlik ve elbise getirecektir. Öğrencilerimize okullarında  devlet tarafından öğle ve akşam yemek verilmektedir. Ayrıca Yurdun kantin ve kafeteryasında kahvaltı, yemek, tost gibi  öğrencilerimizin yeme-içme ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet  verilmektedir.

Yurt kayıt için öğrencilerimiz, öğrenci  belgesi, Sağlık raporu, 4 adet fotoğraf ve nüfus cüzdanlarının  fotokopisini getireceklerdir. Dülger Kız Yurdu 2007-2008 öğretim yılında, 1949 Trabzon doğumlu  Adil Dülger tarafından hizmete sunulmuştur. Değerli veliler  ve sevgili öğrenciler görmeden karar vermeyiniz.

Saygılarımızla...


Etiketler: çamaşırhanekafeteryakantin olanağıkantin hizmetikantinetüt salonusakarya etüt odası bulunan öğrenci yurtlarıkarasu etüt odası bulunan öğrenci yurtlarıetüt odası bulunan öğrenci yurtlarısakarya güvenli yurtlarSakarya güvenli yurtgüvenli yurtlargüvenli yurtyüksekokul kız öğrenci yurtlarıüniversite kız öğrenci yurtlarıucuz kız öğrenci yurdusakaryadaki kız öğrenci yurdusakaryada kız öğrenci yurtlarıSakarya üniversite kız öğrenci yurdusakarya kız öğrenci yurtları evleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Dülger Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Karasu Kız Yurtları Karasu Kız Öğrenci Yurtları
Özel
  T.C MEB Onaylı | Yetki No: 54 G 104
Adres
  Aşağı Aziziye Mah. Lozan Cad. Üniversite Yanı No: 82 Karasu / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 7186493
Cep Telefonu
  0 533 4193237
Web Sitesi
  www.dulgerkizyurdu.net
Üyelik Büyüklüğü
  300
Tıklanma
  23175
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Adatoria Kız Öğrenci Yurdu
Gökbayrak Kız Öğrenci Yurdu
Sıla Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Mutlu Kız Öğrenci Yurdu
Aryalife Kız Öğrenci Yurdu
Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu
Hatice Nermin Toprakköşk Kız Öğrenci Yurdu
Bahar Kız Öğrenci Yurtları
Gölce Öğrenci Yurtları
Dülger Kız Öğrenci Yurdu
Pamukova Ovakent Kız Öğrenci Yurdu
Geyve Prenses Kız Öğrenci Yurdu
Lider Kız Öğrenci Yurdu
Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At