Sakarya Burada
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 
Çınar İnşaat Nakliyat
İnşaat, Nakliyat, Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat
ilk | önce
firmalar
(3/60)
sonra | son
  Etiketler: sakaryadaki inşaatlarsakaryadaki inşaatçılarsakaryadaki inşaat firmalarısakaryadaki inşaat alanlarısakaryada inşaatçılıksakaryada inşaat sektörüsakaryada inşaat işlerisakaryada inşaat firmalarıSakaryada inşaatsakarya yeni inşaat projeleri tümü ›
Çınar İnşaat Nakliyat Sakarya Nakliyat Firmaları Adapazarı Nakliyat Firmaları Sakarya Şehiriçi Nakliyat Adapazarı Şehiriçi Nakliyat Sakarya Şehirlerarası Nakliyat Adapazarı Şehirlerarası Nakliyatcılar
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
Çınar İnşaat Nakliyat

Sakarya, Adapazarı Merkezli Çınar İnşaat Nakliyat firmasının ana iştigal konuları ülke çapında nakliye işleri ve su kaynakları ağırlıklı, su alma yapıları, kaptaj imalatları ve isale hatlarla alakalı inşaat işleridir.

Bülent Coşkun başkanlığında ve Abdullah Gürler, Kemal Çalbıyık ortaklığında faaliyet gösteren nakliyat firmamız Adapazarı yeni nakliyeciler sitesindeki yeni yerinde çok aktif, enerjik ve kaliteli hizmet anlayışı ile konusundaki tüm müşterilerinin ülke çapındaki nakliye işleri ile ilgili çözüm ortağıdır. Yürütülen tüm faaliyet kurumsal bir terbiye çerçevesinde yapılır. Adapazarı merkezli bu faaliyette Adapazarı ve çevre lokasyonlarından ülkenin her bölgesi ve her iline kara nakliyesi konusunda hızlı ve kaliteli hizmeti, tamamı re fere edilmiş şirket ve şahıs araçları ile sunuyoruz. Araç optimizasyonu ilkesi ile firmamıza bağlı, firmamızdan çalışan tüm araçları gittikleri her bölgede takip ediyor, müşterilerimizin araçlarımızın ulaştığı her bölgeden yüklerini en ekonomik ve hızlı bir biçimde talep ettikleri yere ulaştırıyoruz.
                                                      
Yakın bir gelecekte tüm argumanları ile tam bir lojistik faaliyet yüklenecek olan firmamız nakliye, depolama, dağıtım aşamalarının tümünde var olan bir konumda konumda olacaktır.Nakliye faaliyetinde tüm hizmetlerini dürüstlük ilkesinden hiç ödün vermeden yürüten ikincil önemli önceliği zamanında ve dakik hizmet anlayışıdır.
                                                      
Su Kaynakları konusunda, Çınar İnşaat, Nakliyat firmasının ortağı Abdullah Gürler’in 15 yıllık profesyonel yöneticiliği tecrübesi ile ve kendisinin başkanlığında çalışan firmamızın ülke çapında ambalajlı su sektörüne yönelik su alma yapıları, kaptajlar, isale hatlarla ilgili inşaat çalışmaları da devam etmektedir.
                                                                                                      
Çınar İnşaat ve Nakliyat firması bu faaliyet kapsamında bir su fabrikasının su kaynaklarının tespitinden başlayan, ruhsatlandırmaları ile devam eden, su alma yapıları, kaptaj, maslak, isale hat imalatları ile süren ve tesis binasının kurulumundan, makine temini ve anahtar teslimi olarak çalışmasına varan süreçteki her adımında en doğru, en güvenilir danışmanlık ve uygulama projelerini ortaya koyar.
                                                                                                       
Çınar İnşaat ve Nakliyat ortağı Abdullah Gürler ülkede üretilen en kaliteli, premium, özel tasarım cam şişe REİNA doğal kaynak suyunun üretim ortağıdır. Tüm faaliyetlerinde yukarıda da anıldığı üzere tam bir kurumsal disiplin ve terbiyeyi ilke edinen Çınar bu ilkesini tüm faaliyet süreçlerinde sürdürmeye kararlıdır.
                                                      
Bilincimiz; İşimizdeki kalitedir.

Hizmetlerimiz

» Nakliyat
» İnşaat

Etiketler: sakaryadaki inşaatlarsakaryadaki inşaatçılarsakaryadaki inşaat firmalarısakaryadaki inşaat alanlarısakaryada inşaatçılıksakaryada inşaat sektörüsakaryada inşaat işlerisakaryada inşaat firmalarıSakaryada inşaatsakarya yeni inşaat projelerisakarya yapı ve inşaatsakarya kaba inşaat yapımısakarya kaba inşaatsakarya inşaatçılıksakarya inşaatçılarsakarya inşaatçı firmalarSakarya inşaat yapımısakarya inşaat taahhüt hizmetisakarya inşaat şirketlerisakarya inşaat şirketi
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Çınar İnşaat Nakliyat Sakarya Şehiriçi Şehirlerarası Nakliyat Firmaları İnşaat
Adres
  Nakliyeciler Sitesi No: 111 Karaaptiler Mah. Arifiye / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2401020
Cep Telefonu
  0 532 6117076
Web Sitesi
  www.adacinarnakliyat.com
E-Posta
  info@adacinarnakliyat.com
Üyelik Büyüklüğü
  550
Tıklanma
  8685
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Sever Lojistik Yurt İçi Nakliye Organizatörlüğü
Varlıca Lojistik
Çınar İnşaat Nakliyat
AdaHas Maden Nakliyat
Ardatrans Taşımacılık
Demircioğlu Lojistik
Sakarya Korkmaz
Yılmazsay Nakliyat Taşımacılık Turizm ve Oto İth. İhr. Tic. L...
Yeni Adatepe Nakliyat
Güzel Marmara Lojistik
Özkan Nakliyat
Atmacalar Ağır Nakliyat Hafriyat
Çelikler Nakliyat
Ertürkler Taşımacılık
Lider Nakliyat
Şimşek Nakliyat
Mert-taş Nakliyat
Mert-taş Nakliyat
Çapoğulları Taşımacılık Lojistik ve Nakliyat
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At
 
 
 

Play sun and moon slothttp://playsunandmoonslot.com/