Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Candan Mühendislik

Mühendislik, Müteahhitlik
ilk | önce
firmalar
(22/256)
sonra | son
  Etiketler: Anahtar Teslim Betonarme ve Çelik İnşaat Yapımıteknik danışmanlıkİnşaat Ruhsatı Alımıİstinat Duvarları Yeni ProjelendirmeÇelik Yapıların Boyutlamasanayi yapılarıçelik fabrikaZemin Etüt HizmetleriMimari ve Tesisat ProjelendirmeVilla ve Konut tümü ›
Sakarya Betonarme Proje Örnekleri Sakarya Betonarme Proje Nasıl Yapılır Sakarya Inşaat Proje Sakarya Statik Proje Örnekleri Sakarya Statik Proje Nasıl Yapılır Sakarya Betonarme Sakarya çelik projeler
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

CANDAN MÜHENDİSLİK

Sektöre 2005 yılında giren firma ortakları gücünü birleştirip 2009 yılında Candan Mühendisliği kurmuştur. Candan Mühendislik; çelik, betonarme ve ahşap yapı sistemiyle alakalı her türlü projeyi mümkün olan en kısa sürede ortaya çıkartmaktadır. Çelik imalat üzerine kurulan Candan Mühendislik Çelik Konstrüksiyon firmamız da, ürettiğimiz konut, villa ve sanayi yapılarında gerek duyulan çelik konstrüksiyonların üretimini ve montajını yaptığı gibi Türkiye ve Avrupa ile Asya'ya imalatlarımızı gerçekleştirmektedir. Bu sayede firmamız bir yapının projesinden müşavirliğine, betonarmesinden çeliğine, sürecin %100'ünü firma bünyesinde gerçekleştirebilmekte ve sürecin tamamına hakim olabilmektedir. Firmamızın bu kabiliyeti de müşteri memnuniyeti performansımıza maksimum oranda yansımaktadır.

Firmamız, bünyesinde bulundurduğu sektörde konusunda uzman teknik elemanlarıyla kaliteli ve estetik yapılar üretmektedir. Mühendislik ve yapı sektörüyle alakalı gelişmeleri yakından takip ederek bu alandaki yenilikleri çözümlemelerine ve maliyetlerine olumlu yönde yansıtmayı hedef olarak benimsemiştir.

Kurulduğu günden bugüne, alanındaki bilgi, birikim ve tecrübelerini artırmayı ve bunu müşteri memnuniyetine yansıtmayı kendisine misyon edinmiştir.

Hizmetlerimiz

» Proje

Bir yapının ruhsat alması için gerekli olan tüm projeler yönetmeliklere uygun olarak tarafımızdan hazırlanabilmektedir. Ayrıca müşterinin ihtiyaç duyabileceği özel statik projeler için de hizmet verilmektedir. İmalat resimlerinden, tüm fabrika binası projelerine kadar tüm çelik projeler, konusunda deneyimli mühendislerimiz tarafından çizilmekte, hesap raporları oluşturulmaktadır. Betonarme binalar için de mimarlarımız ön etüt çalışmasından projeye başlamakta, müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek en iyi çalışmayı oluşturup, diğer projelerin hazırlanılmasına geçilmektedir.
 
Firmamız tarafından hazırlanılan projeler aşağıda listelenmiştir. (Bölgesel değişikliklerden ve yönetmeliklerden kaynaklanan ilave projeler ve hizmetler en kısa sürede değerlendirilip müşteriye sunulmaktadır).

• Statik Projeler
    Betonarme Statik Projesi
    Çelik Statik Projesi
    Statik Hesap Raporları
    İmalat Detay Projeleri
    Metraj ve Malzeme Listeleri
• Mimari Projeler
• Sıhhi Tesisat Projeleri
• Mekanik Tesisat Projeleri
• Elektrik Tesisatı Projeleri
• Haberleşme Tesisatı Projeleri
• Yangın Tesisatı Projeleri
• Yangın İhbar ve Alarm Projeleri
• Yangın Tahliye Projeleri

» Müşavirlik

Firmamızda alanında uzman kadromuzla, her türlü statik probleme en uygun ve ekonomik çözümü bulabilmek amacıyla, müşteriler ile projelendirmenin her safhasında birebir iletişimde bulunularak hareket edilir. Bu sayede, müşterilerimize çözümde alternatifler sunularak, kendilerinin alternatif maliyet hesapları yapabilmelerine imkan sunulur. İhtiyaçlarına en uygun çözümde karar kılındıktan sonra, ekibi oluşturan elemanlar tarafından en hızlı biçimde projelendirme tamamlanır. Ruhsatlandırma aşamasında da müşterilerimize gerekli olan tüm müşavirlik hizmetleri firmamız tarafından sağlanır. Firmamızın sunduğu hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir:
 
• Betonarme Az / Çok Katlı Konut, İş Merkezi, Kültür Merkezi, Hastane, Kamu ve Özel Sektör Binaları, Villa ve Konut Statik, Mimari ve Tesisat projelendirme, Zemin Etüt Hizmetleri
• Çelik Fabrika, Sanayi, Yapıları, Depo ve Çeşitli Kamu ve Özel Sektör Binalarının Statik, Mimari ve Tesisat Projelendirme ve Zemin Etüt Hizmetleri
• Çelik Yapıların Boyutlama, Analiz ve İmalat Detaylarının Hazırlanması
• İmalat ve İnşaata Hazır Teknik Şartname, Metraj ve Yaklaşık Maliyet Hesaplaması
• İstinat Duvarları Yeni Projelendirme ve Takviye Projelerinin Hazırlanması
• İnşaat Ruhsatı Alımından Yapı Kullanım İznine Kadar Teknik Müşavirlik Hizmetleri
• Teknik Danışmanlık
• Avrupa Birliği Destekli Besi Çiflikleri Proje ve Müşavirlik Hizmetleri

» Müteahhitlik

Candan Mühendislik taahhüt hizmetine, proje hizmeti verdiği müşterilerinin, “tasarladığınız bu yapıyı yapacak dürüst ve güvenilir bir firma var mı?” sorusunun cevabı olarak giriş yapmıştır. Hem verdiği proje ve müşavirlik hizmetiyle hem de taahhüt hizmetiyle onlarca müşterisini memnun etmiştir. Müteahhitlik hizmetinde, mühendislik yapan bir taahhüt firma olmanın ayrıcaklıklarını; tasarımına, yaptığı yapıların sağlamlığına, kalitesine, estetiğine ve bu etmenlerin biraraya gelmesinin doğal bir sonucu olarak müşteri memnuniyetine yansıtmayı başarabilmiştir.

Süreçte karşısına çıkan zorlukları, o problemin çözümünün maliyetinden önce, müşteri  menfaati ve memnuniyeti ilkesi ile çözmeye çalışan ve hizmet verdiği kişilerin saygınlığını ve sevgisini kazanan bir firmadır.

Candan Mühendislik, teslim ettiği yapılarda da garanti süresi içerisinde, az da olsa karşılaşılabilecek sorunlarla bire bir ilgilenerek, sıkıntıyı ortadan kaldırmak için maksimum çabayı ve özveriyi göstererek, işinin arkasında olduğunu müşterilerine yansıtan bir firmadır.

Sektörde kazandığı tecrübelerle ve olumlu geri dönüşlerle, proje hizmeti verdiği müşterilerine taahhüt hizmetinin yanında, 2014 yılı Haziran ayı itibariyle Sapanca’da, hizmet verdiği yerin değerini artırdığı ve bunu hissettirdiği için “Sapanca Prestij Sitesi” adını verdiği konut ve işyeri projesiyle müteahhitliğe de geçiş yapmıştır. Bu projeyi Kırkpınar’da The New Paradise isimli 10 adet özel havuzlu villa projesi izlemiş ve 2016 yılında da Serdivan’da  işyeri ve konuttan oluşan Yazlık Prestij sitesinin yapımına başlamıştır.

Çelik Konstrüksiyon

Candan Mühendislik, 2006 yılından itibaren çelik statik proje ve imalat konusunda kazanılan tecrübelerden hareketle, 2009 yılında Sakarya’da çelik konusunda proje hizmeti veren sayılı firmalardan biri olmuştur.

Kendisini sürekli geliştirerek, Türkiye’nin birçok ilinin yanı sıra Avrupa ve Asya kıtasındaki müşterilerine de uluslararası kalitede proje hizmeti sunmuştur.

Candan Mühendislik proje üzerindeki kazanımlarını, 2013 yılından itibaren imalat sektörüne de aktarmaya başlamıştır. Ada Candan Mühendislik Çelik Konstrüksiyon olarak; fabrika binaları, metro istasyonları, küçükbaş - büyükbaş besi çiftlikleri, düğün salonları, tenis kortları, açık&kapalı yüzme havuzları, özel imalat ürünler gibi birçok alanda imalatlarını ve montajını Türkiye içi ve yurtdışı olarak gerçekleştirmektedir.

Programın önünde kaliteli imalat ve montajıyla müşteri memnuniyetini artırarak, çelik sektöründeki büyümesini gün geçtikçe artırarak gerçekleştirmektedir.

Etiketler: Anahtar Teslim Betonarme ve Çelik İnşaat Yapımıteknik danışmanlıkİnşaat Ruhsatı Alımıİstinat Duvarları Yeni ProjelendirmeÇelik Yapıların Boyutlamasanayi yapılarıçelik fabrikaZemin Etüt HizmetleriMimari ve Tesisat ProjelendirmeVilla ve KonutBetonarme Kamu ve Özel Sektör BinalarıBetonarme HastaneBetonarme Kültür MerkeziBetonarme İş MerkeziBetonarme Çok Katlı KonutBetonarme Az Katlı KonutZemin Etüt ÇalışmalarıHaritacılık HizmetleriYangın Tahliye ProjeleriYangın İhbar ve Alarm Projeleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Candan Mühendislik Sakarya İnşaat Proje Betonarme Çelik Yapılar Proje Örnekleri
Adres
  Atatürk Bulv. Karaosman Sk. Antikacıoğlu Apt. No: 1 Kat: 3 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2770871
Faks
  0 264 2770872
Web Sitesi
  www.candanmuhendislik.com
Üyelik Büyüklüğü
  450
Tıklanma
  42873
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
7 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Parkkale Yapı İnşaat
Mrs Işık Yapı
Ada Sedef Yapı İnşaat
Sır Yapı
Burgaz İnşaat
Ada Temas Yapı
KoçCity
İskot Yapı
Bahadır İnşaat
Öz-Ser İnşaat
Remley İnşaat
Zeytin Yapı
Gençağa Yapı
Fatenil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
ASR Mühendislik İnşaat Ltd. Şti.
Gençali Yapı
Sade İnşaat
Özbeyler Group
Yılmaz Yapı & İnşaat
Yuzeh Group İnşaat ve Peyzaj Ltd. Şti.
Pelit Mimarlık
Candan Mühendislik
Medyan Yapı
Platin Yapı İnşaat
Başlı Yapı
Ada Bayer İnşaat
Ekşioğlu Alp Yapı Ltd. Şti.
Emre Demircioğlu İnşaat
Kumtaş
Savaş İnşaat
Şengözler İnşaat
SH Mavi Yapı İnşaat
Osas Yapı Mühendislik İnş. Taah. San. ve Tic.
CYB İnşaat Mühendislik
Kakı İnşaat
Demiral İnşaat
Öz-Gür Mimarlık ve Mühendislik
Keskinler İnşaat
Enkay Fark Yapı
Ada Gözdem İnşaat
Data Yapı
İnşaat Mühendisi Ceyhun İren
İsa Çelik Gülsa İnşaat
Yılkap İnşaat
Yağcıoğlu Kaya İnşaat
Demircioğlu İnşaat Ltd. Şti.
Başer Mühendislik
Dayal Yapı İnşaat
Ada Tok Mühendislik İnşaat Sanayi Ltd.
Nuhoğlu Mühendislik
Çelikler İnşaat
Aygün İnşaat
Newkonfor
Örnek İnşaat Emlak
Ferkas İnşaat
Uğurlar Mühendislik
 
Kategorideki Diğer Üyeler
Sakarya Ertaş Harita
Mert İnşaat
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At