Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Sır Yapı
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

By KRM

Erkeklere Özel Epilasyon Hizmeti
ilk | önce
firmalar
(23/130)
sonra | son
  Etiketler: uygun lazer epilasyonucuz epilasyonsakaryada lazer epilasyonsakarya uygun lazer epilasyonsakarya lazer epilasyon yapan yerlersakarya lazer epilasyon merkezlerisakarya lazer epilasyon merkezisakarya lazer epilasyon fiyatlarısakarya lazer epilasyon fiyatısakarya lazer epilasyon firması tümü ›
By KRM
Atatürk Bulv. Kadir Hoca Sk. Şengüç Apt. No: 2 D: 2 Adapazarı
By KRM
Salonumuzdan Görüntüler
By KRM
Salonumuzdan Görüntüler
By KRM
Epilasyon Yöntemi İle Kılların Tamamından Kurtulun...
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
By KRM

Son yıllarda estetik merkezlerine yolu düşen erkeklerin sayısının artması erkeklere özel estetik hizmetlerinin gelişmesine neden olmuştur. Uygulanan yöntem ile erkekler artık her yaşta daha bakımlı ve kozmetik bir görünüme sahip olacaklardır.
 
Yakın tarihlere kadar epilasyonun tamamen bayanlara özgü bir işlem olduğu düşünülürdü. Artık erkeklerde ise sadece vücut geliştirici, yüzücü, bisikletçi ve dansçı gibi sınırlı bir grubun ilgisini çekmekteydi. Günümüzde ise giderek erkeklerde de aşırı kıllanmaya karşı çeşitli epilasyon yöntemlerinin kullanılması yaygınlaşmıştır. Lazer epilasyon aşırı kıllanmadan rahatsız erkekler için de uygun bir yöntemdir. Lazer epilasyon en sıklıkla sakal üstü, sırt, omuz, göğüs, ense ve boyun bölgelerinde uygulanmaktadır.

Lazer Epilasyon Cihazlarının farkları ve üstünlükleri nelerdir?    
     
Alexandrite lazer: Türk insanı genellikle çok koyu olmayan ten rengine ve koyu renk kıl yapısına sahiptir, bu nedenle alexandrite lazer epilasyon için en uygun yapıdadır. Alexandrite lazer derindeki kıl köküne dek ulaşarak kalıcı sonuç sağlar ve bu başarıyı sağlarken kalıcı yanık sorununa yol açmaz. Cihaz cilde 3 santimden atış yaptığından hijyen açısından sorun yaşanmaz.
 
NdYag lazer: Bazı merkezlerin lazer epilasyon bronz ciltte yazın dahi uygulanabilir diye tanıtım yaptığı NdYag lazer yüzeysel etki yaptığından derindeki köklere etki etmemekte, seans sayısı çok artmakta, kalıcı epilasyon başarısı düşmektedir. NdYag lazer fazla acı hissi verdiğinden lazer epilasyon tedavisinin yarım kalma ihtimali yüksektir. NdYag kullanımında bir diğer risk ise bu lazer ile ciddi ve kalıcı iz bırakan yanık olma ihtimalinin mevcut olmasıdır.
 
Işık bazlı sistemler: (IPL, Mavi Işık, Fotoepilasyon vs.) Bunlar gerçek lazer epilasyon değillerdir, sadece yoğunlaştırılmış ışık sistemleridir. Bu yöntemler derindeki köklere ulaşıp kıl kökünü tahrip gücüne sahip olmadıklarından daha ziyade bir modern ağda yöntemi olarak kabul edilir ve geçici etki gösterirler. Uygulama sırasında cihaz cilde temas ettiğinden hijyen açısından sorun olabilir. Vücut kıllarından kalıcı olarak bu yöntemler ile kurtulamazsınız.
 
Diode lazer: Diyot lazerler sadece ince, zayıf kıllarda başarılıdır, yüz kıllarında olumlu sonuçlar verebilmektedir. Kalın ve kökleri daha derinde olan vücut kılları için Lazer Epilasyon 'da önerilmez, sadece yüzünüzde ince ve açık renkli tüyler için tercih edebilirsiniz. Lazer epilasyon Uygulamada cihaz cilde temas ettiğinden hijyen açısından sorun olabilir.
 
Radio Frequency (RF): Radyo frekans dalgalarıdır, lazer değildir. Açık renkli, beyaz, sarı kılları yok edeceği iddia edilmekteyse de tarafsız çalışmalarda sadece kıl köklerinde geçici nem azalması sağladığı, zamanla kılın tekrar eski haline geldiği saptanmıştır.
Bazı cihazlar bu RF’ye (Radyo Frekans) ek olarak IPL veya Diode lazer epilasyon sistemlerini de birlikte kullanır.
 
(Referans: Pers. Comm. Nov. 2006, Larry Kunze, M.E., President of Rocky Mountain Laser College, Inc, state certified medical laser professor)
Tüm lazer tipleri değerlendirildiğinde Apogee Elite Alexandrite Lazer epilasyon cihazının en uygun lazer epilasyon cihazı olduğu anlaşılmaktadır.
 
Lazer epilasyon uygulamasında gerekenler
    
Kıl oluşumunda gerekli olgunlaşma evresinin tamamlaması beklenmelidir.
Vücut bölgeleri için ikişer ay ara ile ortalama 4-6 seans, yüz bölgesindeki daha ince kıllar için birer ay ara ile ortalama 6-12 seans gerekecektir. Bu seans sayıları kıl yapısına göre kişiden kişiye farklılıklar gösterebilir.
Alexandrite lazer epilasyon sisteminden etkilenerek haraplanan kıl köklerinin daha sonraki yıllarda kıl üretmesi mümkün değildir.
Tıbbi gerçeklere göre ve etik lazer epilasyon uygulaması yapılmalıdır; ticari amaçlı kısa aralıklarla seans uygulaması yapılmamalı, gerçekleşmeyecek sonuçlar vaat edilerek ve sözde garantiler ile yanıltılmamalısınız...
Etkin dozda epilasyon uygulaması yapılmalı, düşük lazer epilasyon dozları uygulanarak seans sayısının arttırılması gibi ticari yaklaşımlarda bulunulmamalıdır.
 
CYNOSURE Apogee 5500 Elite lazer epilasyon sistemi ile gelişmiş ayar mekanizmaları sayesinde
en etkili ve güvenli doz seçilebilir, havalı soğutma sistemi ile acısız, hızlı ve konforlu epilasyon sağlanır.
    
Lazer epilasyon sağlık açısından zarar verebilir mi?     
 
Hayır. Çünkü Lazer non-iyonize (iyonize olmayan) enerjidir. Bu da hücre mutasyonunu etkilemediğinin göstergesidir. Lazer Epilasyon 'da kullanılan tüm lazer tipleri yalnızca kıl foliküllerini (kılın kök hücrelerini ) hedefler.
    
Kaç lazer epilasyon seansı uygulanması gerekir ?
    
Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir. Kalıcı bir çözüm, ancak birkaç lazer epilasyon seansından sonra elde edilir. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her vücutta farklı olduğu için kesin bir seans sayısı vermek mümkün değildir, kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmektedir. Ortalama olarak çoğunlukla 4-6 lazer epilasyon seansı yeterli olmaktadır. Lazer epilasyon uygulamasında cilt tipine göre doz seçimi yapılır. Bu sayede kıl köklerine etki edecek ama cilde zarar vermeyecek güçte çalışılarak en kısa sürede tedavinin bitirilmesi amaçlanır. Herkesin vücut yapısı ve hormonal seviyeleri, cilt tipi farklı olduğu için lazer epilasyonda sonuca ulaşmak için gereken süre kişiden kişiye değişir. Seanslar kılları anajen (büyüme) safhasında yakalamaya uygun sürelerde tekrarlanır.

Etiketler: uygun lazer epilasyonucuz epilasyonsakaryada lazer epilasyonsakarya uygun lazer epilasyonsakarya lazer epilasyon yapan yerlersakarya lazer epilasyon merkezlerisakarya lazer epilasyon merkezisakarya lazer epilasyon fiyatlarısakarya lazer epilasyon fiyatısakarya lazer epilasyon firmasısakarya lazer epilasyon firmalarısakarya lazer epilasyonsakarya erkek Sırt lazer epilasyon merkezisakarya erkek Sırt lazer epilasyonsakarya erkek sırt bölgesi epilasyonsakarya erkek Sakal üstü lazer epilasyon merkezisakarya erkek Sakal üstü lazer epilasyonsakarya erkek lazerli epilasyonsakarya erkek lazer epilasyon merkezlerisakarya erkek lazer epilasyon merkezi
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
By KRM Sakarya Bay Epilasyon Merkezi Erkeklere Özel Epilasyon Yapanlar
Adres
  Atatürk Bulv. Kadir Hoca Sk. Şengüç Apt. No: 2 D: 2 Adapazarı / Sakarya
Cep Telefonu
  0 507 4497897
Web Sitesi
  www.sakaryalazerepilasyon.com
E-Posta
  info@sakaryalazerepilasyon.com
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  20233
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Berrin Ak Alternatif Tıp ve Doğal Sağlık Uzmanı
Sweet Rose Güzellik Merkezi
Ali Gür Kuaför
Jasmine Day Güzellik Merkezi
KRM Estetik Platform
Melike Ağda ve Güzellik Salonu
Ebru Şimşek Güzellik Salonu
Bahar Güzellik Salonu
Ada Wellness Masaj Salonu
Zorla Güzellik Salonu
Estemore - Op. Dr. İlsun Aka
Şengül Estetik
Filiz Kuaför
Sakarya İğneli Epilasyon - Şenay Kuaför
Seçkin ERASLAN Kuaför Solaryum
Mümin Bayan Kuaförü
Karum Kuaför Salonu
Hayriye Bayan Kuaförü
Ada Mucize Aktif Yaşam Merkezi
Kuaför Nazan - Bayan Kuaförü
Gülay Kuaför
Sude Sir Ağda Salonu
By KRM
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At