Haber İhbar Hattı
0 546 724 0 264
Haber İhbar Hattı
facebook.com/sakaryarehberim
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Büyük Kutsallar Et Market

Et ve Et Ürünleri Satışı, Kasap Köfte, Bonfile, Antrikot, Biftek, Kuzu Pirzola, Kuzu Biftek, Tavuk Kanat, Tavu... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(4/76)
sonra | son
  Etiketler: sakarya tavuk kelebekhendek tavuk kelebektavuk kelebekhendek kuzu pirzoladana biftekhendek dana biftekhendek dana şişhendek bonfilehendek kasap köfteIzgara Tavuk Kanat tümü ›
Büyük Kutsallar Et Market
Başpınar Mah. Osmangazi Cad. (Çevre Yolu) No: 23/B Hendek
Büyük Kutsallar Et Market
Telefon: 0 264 6147359
Büyük Kutsallar Et Market
Büyük Kutsallar Et Market - İç Görünüş
Büyük Kutsallar Et Market
Kaliteli Lezzetlerle Hizmetinizdeyiz...
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Büyük Kutsallar Et Market

Hakkımızda:


Büyük Kutsallar kurulduğu günden itibaren sürekli bu işe emek vererek; kullandığı teknolojiyi modernize etmiş, kaliteyi üretim ve hizmetteki her alanda sağlamayı; hijyenik koşullarda ürettiği kaliteli ve lezzetli ürünlerini çevreye uygun ve en doğru şartlarda insanlara ulaştırmayı misyon olarak benimsemiştir.

Kırmızı Et ve Et Ürünleri Üretim Tesislerinde; Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı çalışma, denetleme usul ve esaslarına dair yönetmelik ile Türk Gıda Mevzuatı’nda yer alan yönetmelik ve kodekslerine göre üretim yapmaktadır. Tüm üretim tesislerinde uygulanan gıda üretimi ve hijyen programları, uluslararası standartlara uygunluk göstermektedir.

Büyük Kutsallar'da üretimin tüm aşamalarında, hammaddeden sevkiyata kadar personelin hijyen kurallarına uygun çalışması, çalışılan ortamın, kullanılan alet ve ekipmanın, üretim sonrası uygulanan temizlik sisteminin, gıda güvenliğine yönelik bakımın gıda işleme kurallarına uygun ve mükemmel olması sağlanmaktadır.

Büyük Kutsallar Et ve Izgara'da HACCP (ISO 22000) olarak bilinen insan sağlığı açısından oluşabilecek olumsuz şartları kontrol altına almak için gereken prosedür ve kritik kontrol noktalarının tanımlandığı program uygulanmaktadır. Tüketicinin güvenini ve memnuniyetini etkileyebilecek problemlerin önlenebilmesi için her hat kontrol altında tutulmaktadır.

Üretim başlamadan yapılan kontroller, üretim sırasında sürekli izlenen değerler ve üretim sonrası kontroller, ürünlerin tüketilene dek taze ve lezzetli kalmasını sağlamak sağlıklı beslenmeye özen gösteren Büyük Kutsallar tüketicisine Büyük Kutsallar'ın duyduğu sorumluluktur.

Sakarya'da Et Ürünleri


Büyük Kutsallar Sakarya'da, sağlıklı ortamda, kendi çiftliğinde ürettiği doğal yemlerle beslenen büyükbaş hayvanları hijyenik ortamda kesip, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı çalışma, denetleme usul ve esaslarına dair yönetmelik ile Türk Gıda Mevzuatı’nda yer alan yönetmelik ve kodekslerine uygun olarak muhafaza ederek müşterilerinin istekleri doğrultusunda makul fiyat, maksimum hijyen ve yüksek standartta et üretmektedir.

Büyük Kutsallar sağlığınızı önemsiyor...

Ürünler, besi çiftliğindeki ilk üretim noktasından mutfaklara girinceye kadar tüm aşamalarda kontrol etmekte, et ve et ürünlerinin satın alınması, saklanması ve tüketilmesi sırasında olması gereken tüm hijyenik koşullar sağlanmaktadır.

Zengin çeşitte et ürünleri ile kaliteli lezzetleri sunan Büyük Kutsallar Et Izgara Restaurant, kilo ile et satışı ile ev ve iş yerlerine paket servisi de yapmaktadır.

Ürünlerimiz:

- Dana Kuşbaşı
- Antrikot
- Pançeta
- Dana Döş
- Dana Kıyma
- Kontrfile

Büyük Kutsallar Et ve Izgara Restaurant - Menü


Ev ve iş yerlerine paket servisi de yapan Büyük Kutsallar Et ve Izgara Restaurant, zengin çeşitte ve kaliteli et ürünleri ile hizmetinizde...

» Kasap Köfte
» Bonfile
» Antrikot
» Dana Şiş
» Biftek
» Adana
» Kuzu Pirzola
» Kuzu Biftek
» Kuzu Şiş
» Tavuk Kanat
» Tavuk Kelebek
» Tavuk Şiş
» Tavuk Pirzola

 
 

Etiketler: sakarya tavuk kelebekhendek tavuk kelebektavuk kelebekhendek kuzu pirzoladana biftekhendek dana biftekhendek dana şişhendek bonfilehendek kasap köfteIzgara Tavuk Kanatsakarya dana bonfilehendek kontrfilesakarya kontrfilehendek dana kıymahendek dana döş fiyatlarıhendek dana döşdana döşsakarya dana döşhendek pançetasakarya pançeta
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Büyük Kutsallar Et Market Sakarya Et Ürünleri Hendek Kasap Kuzu Pirzola Biftek
Adres
  Başpınar Mah. Osmangazi Cad. (Çevre Yolu) No: 23/B Hendek / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 6147359
Web Sitesi
  www.buyukkutsallarhayvancilik.com
Üyelik Büyüklüğü
  100
Tıklanma
  33571
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Hunca Ülkenin Kasabı
Beygıda Tic. San. Ltd. Şti.
Bizim Köy Şarküteri
Büyük Kutsallar Et Market
Demsan Besicilik
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At